Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ponuda za rabota

Se baraat devojki momcinja za rabota vo elektronsko kasino THE Slots Strumica vo sank ili vo kasa

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 26.02.2017
DAF 2300

Cerada,godina 1993,Jastuk na vozduh se spusta i se kreva so delinsko,ekstra ispravna sostojba,dve sedista so krevet pozadi

Цена:По договор

Дизел
1993
Струмица
 

Објавен на: 14.08.2016
Куќа во најубавиот дел од Струмица

Се продава куќа во централното подрачје на Струмица (веднаш до градскиот парк) со површина од 180 м2 и дворно место од 300 м2. Сеизмичка градба, во срцето на градот, а сепак мирно за живеење. Два с...

Цена:1 €

Струмица
180 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 05.07.2016
MASINA ZA SIENJE METLI

Se prodava masina za sienje slameni metli.itno poradi zaminuvanje vo stranstvo. Mozna e zamena za kola

Цена:1 €

Струмица
 

Објавен на: 12.05.2016
Bansko, Bulgaria

ХОТЕЛ КАЗА КАРИНА БАНСКО

ALL INCLUSIVE – 22 EU.
10.04-31.05.2016 (без периода 28.04-08.05)

Цена:22 €

   

Објавен на: 16.03.2016
MASINA ZA SIENJE METLI.ITNO

Se prodava linija za proizvodstvo na slameni metli komplet so materijal za rabota.itno

Цена:4.300 €

Струмица
 

Објавен на: 13.02.2016
Dacia Double Cab Pick Up

Kolata ne e vo vozna sostojba.

Цена:24.000 ден.

Dacia Pick Up
2003
Струмица
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.08.2016
prodavam kuka

prodavam kuka vo Novo selo,Strumicko
1 sprat dukan 90m2
2 sprat stan 90m2
3 sprat stan so golema tarasa 45m2 +45m2

Цена:80.000 €

Струмица
270 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 11.02.2016
Градежен плац во населба Сончев Град-Чамлк 760 м2

Позиција на плацот:на ќоше, излегува на две улици, 198 м2 површина за градба, висина 9 м до слеме, 4 паркинг места,во околината изградени индивидуални куќи.Не е лепена маркица. Блиску до асфалтиран...

Цена:38.000 €

Струмица
760 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 10.02.2016
ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО СТРУМИЦА

Се продава плац на површина од 850 m2, со одобрение за градба и платени комуналии.
Излез на булевар Маршал Тито и улица кон транзитниот пат.
Аголот за влез кон елитната населба Сончев Град.
Пове...

Цена:48.000 €

Струмица
850 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 09.02.2016
Prodazba na konj

Se prodava rasen konj so starost od 10 godini. Konjot e dobro odgleduvan i naucen za vrsenje na zemjodelska rabota. Cena po dogovor.

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 18.01.2016
Барам соба или апартман

Baram soba ili apartman za dvajca, za Nova godina, pod uslov:dve nokevanja, cenata da bide do 1000 od vecer za lice. Bilo kok grad vo Makedonija.

Цена:1.000 ден.

Струмица
 

Објавен на: 23.12.2015
RESETKI ZA PROZORI I VRATI KUKA KOVANI OGRADI TENDI KAPII SPALNA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:50 €

Струмица
 

Објавен на: 16.08.2015
Vikend kuka

Vo podnožjeto na planinata Belasica, vo kompleksot na vikend naselbata vo blizinata na hotelot Car Samuil,banja Bansko, Strumica, se prodava vikend kuka so pristapnost na pat.Vikendicata e so povr&...

Цена:По договор

Струмица
100 m2
3 соби
Приземје + кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 13.08.2015
Се продава место со изграден објект

Се продава место (1.200 м2) во Струмица, во месноста Липа, позади Хотел Сириус, на кој има изградено објект на 2 ката (приземје со кат) со базент (рибник).
Има трофазна струја, вода (2 бушотини). ...

Цена:По договор

Струмица
1200 m2
Чиста документација
Струја
Вода

Објавен на: 26.07.2015
СЕ ПРОДАВА ОБЈЕКТ ВО ЦЕНТАРОТ НА СТРУМИЦА

Многу поволно се продава деловен објект лоциран на самот плоштад во Струмица, со катност - приземје + кат + кат + поткровје, кој во моментот работи како Хотел под име ХОТЕЛ 404 комплет опремен, а с...

Цена:По договор

Струмица
472 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 22.07.2015
Дукан за секоја намена

Во строг центар на Струмица (Бул.М.Тито) се продава дукан од 53 м.кв.со санитарен дел.Просторот е подоген за секоја намена.

Цена:215.000 €

Струмица
53 m2
Плочки
 

Објавен на: 22.07.2015
Продавам машина за перење Obod LUX WM 616

Продавам машина за перење Obod LUX WM 616. Машината е во одлична состојба. Цената не е фиксна.

Цена:4.000 ден.

Струмица
 

Објавен на: 19.06.2015
Продажба на станови + ПОДАРОК!

Со секој купен стан во Комплекс Крмзов - Струмица во периодот од 01.06.2015 до 31.08.2015 добивате ПОДАРОК:
Кујна со сите електрични апарати
Телевизор
Бања со сите санитарни елементи

Цена:600 €

Струмица
80 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 06.06.2015
Wofer Balistic car audio 700 w

.Wofer Balistic car audio 700w,350rms,60e,

Цена:60 €

Струмица
 

Објавен на: 25.05.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка