ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 20.03.2017
Prodavam şporet na drva

Prodavam şporet na drva plamen.
3 zimi koristen. Krem boja.

Цена:169 €

Тетово
 

Објавен на: 01.12.2016
Се продава користена детска соба

Продавам користена детска соба
За повеќе информации
078/234-443.

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 14.06.2016
Renault Megane Coupe 1.6e

Kolata e vo odlicna sostojba full oprema

Цена:1.500 €

Renault Megane
1999
Тетово
190000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 03.03.2016
LED DINAMICKI REKLAMI AKCISKI CENI 10% POPUST

LED REKLAMI PO VASA DIMENZIJA !!! NAJVISOK KVALITET NA LED DIODITE, STO VOPSTO POSTOJAT NA PLANETAVA. PRVI VO MAKEDONIJA UVERETE SE, PORACKA PO ZELBA NA DIMENZII, RABOTIME NA SLUCAJOT, SPRMAME, DOS...

Цена:95 €

Тетово
 

Објавен на: 15.12.2015
Mia spare parts

Since 1994 Mia sells spare parts for espresso coffee machines, dishwashers, ice makers, pumps, cleaners, coffee grinders. Our main customers are manufacturers and repair technicians with espresso m...

Цена:2 ден.

Тетово
 

Објавен на: 29.03.2017
NAJEVTINI PVC PROZORI I VRATI

Izrabotka na PVC stolarija po standardna dimenzija.
Najniski ceni na pazarot. Proizvedeno vo Makedonija.
Nasiot strucen tim zema merki, dostavuva i montira niz cela drzava.

Цена:2.200 ден.

Тетово
 

Објавен на: 07.03.2017
Продавам куќа во н.Јегуновце, Тетово

Се продава куќа во населба Јегунове, Тетово.
Куќата се наоѓа во центарот на населбата.
Има 85 м2 и 550 м2 двор.Куќата и 2 спални, кујна, дневна, бања.

Цена:27.000 €

Тетово
85 m2
4 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 05.03.2017
Се продава стан во Тетово

Станот се наоѓа во Блок 82 во Тетово. Вкупната површина е 64 м2, се наоѓа на 3 спрат и располага со спална соба, кујна, трпезарија, дневна соба и купатило.

Цена:По договор

Тетово
64 m2
2 соби
3 кат
 

Објавен на: 13.01.2017
Fotokopir Ricoh Aficio MP 6001

Se prodava aparat za fotokopir RICOH MP 6001
Fotokopirot e servisiran i so sve novi delovi

Цена:1.400 €

Тетово
 

Објавен на: 22.12.2016
ekstra socuvano familijarno vozilo

Hyundai akcent gls 97.servisirano redovno so novi gumi m+s CD radio pioneer. centralno so dalinsko. reg.27.07.2017

Цена:1.200 €

Hyundai Accent
1997
Тетово
150000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 07.10.2016
lada niva 4x4

џипот е во одлична состојба може да се проба на секаков терен

Цена:1.800 €

Lada Niva
1995
Тетово
Бензин
2-3 врати
ЦД плеер
 

Објавен на: 24.09.2016
Prodavam!!!

Prodavam dvosoben stan vo Tetovo. Povrshina 60m2. Stanot ima dve sobi, kujna,wc. Stanot e na prizemje, ima dvor i dva vleza. Celosno opremen so elementi. Lokacija sproti tekstilno usciliste, blik 7...

Цена:1 ден.

Тетово
60 m2
2 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 13.07.2016
masina za secenje stiropor

novi masini za secenje stiropor, za poveke informacii na tel

Цена:350 €

Тетово
 

Објавен на: 20.06.2016
Golf V 1.9 2005

Golfot e nov uvoz donesen od Germanija so vozejne sredeni site dokumenti do registracija, voziloto e vo odlicna sostojba motorot raboti besprekorno moze da se vidi vo sekoe vreme, 6 brzini registri...

Цена:6.200 €

VW Golf
2005
Тетово
212000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 12.02.2016
Повик за експерт/ка за подготовка на анализа за ограничувачките бариери кои ги попречуваат жените од ранливите категории да се вклучат на пазарот на труд

Здружението Женски Форум Тетово во партнерство со Здружението Златна рака Тетово, бара заинтересирани експерти за подготовка на анализа за ограничувачките бариери кои ги попречуваат жените од ранли...

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 12.02.2016
продавам Totalna Stanica NIKON NPL-332 тотална станица

Prodavam totalna stanica Nikon NPL-332 mnogu malku koristen vo odlicna sostojba. Instrumentot e uvezen od SAD i poseduva sertifikat za kalibracija i ispravnost. Isto taka na prodazba se i sokkia st...

Цена:3.750 €

Тетово
 

Објавен на: 24.12.2015
Izdavam stan pod kirija

Se izdava stan pod kirija ,se naoga karsi rem mol,namesten so spalna i kujna,stanot e 50 kvadrati.

Цена:180 €

Тетово
50 m2
2 соби
2 кат
Паркет
Лифт

Објавен на: 05.12.2015
American Stafford Terrier

Se prodavaat mali kucenca American Stafford Terrier procisteni , vakcinirani, so cista krv. Roditelite se so pedigre . Cena povolna .Broj za kontakt 072315424

Цена:4.000 ден.

Тетово
 

Објавен на: 08.11.2015
PLAC VO DJEPCISTE TETOVSKO

Se prodava plac na ilezot od DJEPCISTE prema Neprosteno od desnata strana pokraj pat nedaleku od Renova Placot je 459 M2

Цена:По договор

Тетово
459 m2
Излез на пат

Објавен на: 18.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка