Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
nadgradba na 100 % prirodna kosa vo makedonija

Нудиме 100% природна коса која може да се фарба витка пегла исто се третира како вашата коса. Косата се мести за 2 минути се трга за помалку од 1 минута. Надградбите се безболни и не ја оштетуваа...

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 10.02.2017
salon za ubavina antonija

PROFESIONALNA OBUKA ZA GELNI NOKTI I CRTANJE CENA 6000 DEN , I IZRABOTKA NA GELNI NOKTI CENA 500 DEEN TEL KONTAKT 071 900 257

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.01.2017
VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS,LEVITRA - za silna i dolga POTENCIJA!..ORIGINAL!!!

PROVERETE ZOSTO SME NAJDOBRI!!!
SAMO KAJ NAS!!!
POVEKE OD 1000 ZADOVOLNI KLIENTI!
Edinstveni originalni proizvodi za posilna i podolga EREKCIJA:

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 08.06.2016
Се продава четка за коса

Се продава четка за коса купена од Техномаркет пред неколку месеци. Користена е само двапати.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2017
Parfemi

Prodavam original parfemi, dobieni na poklon, neotvoreni
Dreams- 800
Guess- 1000
Light Blue- 3000

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.06.2017
Geroviral

Prodavam apcinja I inekcii Gerovital za podetalni informacii kontaktirajteme na 070/489-270

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 06.02.2017
Заводливи трепки

Професионален серум кој го поттигнува растот на трепките, ги храни, и на тој начин ги прави подолги и потемни. Серумот ги регенерира трепките и го поттикнува нивното растење. Веќе после една седм...

Цена:899 ден.

Охрид
 

Објавен на: 26.01.2017

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.01.2017
Стоматолошка столица

Се продава екстра Стоматолошка столица со добра цена

Цена:999 €

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2016
Masaza

Masaza RelaksSportskaRemedial restartHavajska Lomi Lomi

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.04.2016
LEKOVITI BILKI,KREMI,MASTI I MELEMI -Natural Pharmacy DABESKI

-ПРИРОДНА АПИБАЛЗАМ КОЗМЕТИКА БЕЗ СИНТЕТИЧКИ КОНЗЕРВАНСИ И АДИТИВИ/КРЕМИ ,МАСТИ И МЕЛЕМИ НА БАЗА ОД ПРОПОЛИС,МАТИЧЕН МЛЕЧ,ПЧЕЛИН ВОСОК И ЛЕКОВИТИ БИЛКИ НАМЕНЕТИ ЗА НЕГА И ЗАШТИТА НА КОЖАТА И ТЕЛОТО...

Цена:300 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
PERGA pcelin leb AMBROZIA Bee bread - D A B E S K I

-Fermentiran polen/pcelin leb /PERGA /Ambrozia-Bee bread- vo cista forma -1 gram, cena 10 denari.
--------------------------------------------------------
-Maticen mlec/svez/- 1 gram 150 denari.
...

Цена:10 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
БАБИН ЗАБ - TRIBULUS TERRESTRIS

HERBA od BABIN ZAB Tribulus Terrestris.PRIRODEN BIOSTIMULATOR.
Go zgolemuva nivoto na hormonite :testosteron,LH,DHEAi estrogenot.Ja zgolemuva snagata i intenzivnata izgradba na muskulnoto tkivo.Pr...

Цена:300 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
МАТИЧЕН МЛЕЧ,ПЕРГА,ПРОПОЛИС,МЕД ,ЛЕКОВИТИ БИЛКИ

Локација: Гостивар
Производи : Прехрамбени производи
ПРИРОДНИ ПЧЕЛНИ И БИЛНИ ПРОИЗВОДИ МАТИЧЕН МЛЕЧ ФЕРМЕНТИРАН ПОЛЕН ПЕРГА ПРОПОЛИС ПЧЕЛИН МЕД ЛЕКОВИТИ БИЛКИ ПРЕПАРАТИ КРЕМИ МАСТИ И МЕЛЕМИ
НАЧ...

Цена:150 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
*NIKIVITA* PRIRODEN ELIKSIR

Н И К И В И Т А
ПРИРОДЕН ЕЛИКСИР

Од пчелни производи перга ферментиран полен пчелин мед прополис и јаболкова киселина од диви јаболка Без вештачки додатоци ароми и бои

Цена:600 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
*B R O N H O V I T A L* ZA DISNITE PATISTA

Б Р О Н Х О В И Т А Л АПИХЕРБАЛ ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ ОД ПЧЕЛИН МЕД ПРОПОЛИС И ЛЕКОВИТИ БИЛКИ Делува на ревитализација на дишните патишта кај воспаление на грлото астма бронхитис Заш...

Цена:400 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
APIHERBAL ZA MASKA I ZENSKA PLODNOST

Против импотенција,машки стерилитет,слаба сперма,мал број на подвижни сперматозоиди,нарушена ерктилна функција.
за мажи FOR MAN Heracleum spondylium-koren od meckina sepa,Tribulus terestris-Babin ...

Цена:5.700 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
LEKOVITI BILNI KAPKI PROTIV VISOK SEKER VO KRVTA

НАЈЕФИКАСНИ БИЛНИ КАПКИ ПРОТИВ ВИСОК ШЕЌЕР ВО КРВТА. ПРИРОДЕН АНТИХИПЕРГЛИКЕМИК ТОНИК АНТИДИЈАБЕТИК АНТИПИРЕТИК ДИУРЕТИК АНТИХИПЕРТЕНЗИВ АНАЛГЕТИК И АНТИДИJАРЕИК.

Цена:1.200 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
СЛАДОК ПЕЛИН -ARTEMISIA ANNUA- SLADOK PELIN

Слаткиот пелин е добро познат хербален лек кој се користи од пред неколку векови во кинеската медицина по своите исклучително лековити својства. Се користи како анти-вирусен, анти-бактериски, анти-...

Цена:700 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
СЕЛЕКЦИОНИРАНИ ПЧЕЛНИ МАТИЦИ ,РОЕВИ ,МАТИЧЕН МЛЕЧ Д А Б Е С К И

ТОА НЕ Е СЕКОГАШ ЛЕСНО ДА СЕ БИДЕ НАЈДОБАР !
ПРВОКЛАСНИ ПЧЕЛНИ МАТИЦИ ОД МАКЕДОНСКАТА МЕДОНОСНА ПЧЕЛА И ВО 2016!

22 ГОДИНИ СО ВАС !

Цена:700 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка