Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ИТНО: БЕСПЛАТНО се вдомува женско куче и мајката

ИТНО: БЕСПЛАТНО Се вдомуваат едно игриво и весело женско кученце околу 3 месеци стари, а и мајката се вдомува. СЕСТРИЧКАТА НА КУЧЕНЦЕТО ЈА ОТЕПАЛЕ ПРЕД 3 ДЕНА. Ќе биде со среден до голем раст. Мајк...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.10.2019
SE PRODAVAAT PRESLATKI SIBIRSKI SAMOJEDI CISTOKRVNI 6 !!!

SE PRODAVAAT CISTOKRVNI SAMOJEDI 5 MASKI 1 ZENSKO VTORO LEGLO OD PRVOKLASNI RODITELI KOJ SE MOJA SOPSTVENOST KUCENCARA MOZE DA SE ZEMAT POSLE 1 AVGUST KOGA KJE NAPOLNAT 6 NEDELI PRILOG SLIKI OD NIV...

Цена:1 €

Кичево
 

Објавен на: 27.07.2018
KANARINCI---SLAVUJARI

SE PRODAVAAT KANARINCI -- SLAVUJARI IZVEDENI JUNI JULI 2017 MASKI,ZENSKI SO CUBA I BEZ BELI ZOLTI MESANI... CISTI ZDRAVI PTICI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.03.2018
prodavam gulubi

extra gulubi od mnogu sorti. popust za poveke

imam i kjumezarnik za prodavanje

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.04.2020
PLAY GAMES FOR FREE, WIN PRIZES

EAGER ZEBRA GAMES

Compete with fans around the world for great prizes, badges, and the top spots !!!
Challenge your IQ and show your knowladge;

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.03.2020
Pcelarstvo

Prodavam pceli dadenblat cuvani i odgleduvani vo isklycitelno chista i nezagadena sredina, so sandak ili bez.
Cena povolna.
Tel. 075/528-281

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.08.2019
Coton de Tulear kutrinja

Се продаваат кутриња од расата Coton de Tulear родени на 02.06.2019.
Не се митарат и се антиалергени. Кученцата ги добивате прочистени, вакцинирани и со педигре. Идеални се за семејства со мали д...

Цена:350 €

Куманово
 

Објавен на: 17.07.2019
Продажба на шпански кокер

Се продава машко куче од расата Кокер Шпаниел,старо 3 месеци со примена вакцина и ревакцинација, како и издаден ветеринарски пасош.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.02.2019
Се продава Далматинер женка 16 месеци

Со пасош.чип.сите вакцини и ревакцини до 16 месеци

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.12.2018
ИТНО СЕ ПОДАРУВА КУЧЕ/СЕ БАРА ПАНСИОН ЗА КУЧИЊА ВО БИТОЛА

ИТНО БЕСПЛАТНО се ВДОМУВА или се бара ПАНСИОН за кученца во БИТОЛА за ова машко кученце околу една година бидејќи таму каде што е го малтретираат и тепаат. ТЕПАН Е ВЕЌЕ НЕКОЛКУ ПАТИ. Доаѓале шинтер...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 15.12.2018
Se prodavaat maltezeri


Dve maltezercinja (masko i zensko) stari 50 dena . Tatko maltezer so pedigre , majka maltezer. Cuvanje samo vo domasni uslovi .

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2018
Кучиња златен ретривер

Се продаваат кучиња од расата златен ретривер - 2 машки и 4 женски. Кучињата се еден месец стари, а ги добивате вакцинирани и со педигре кога ќе наполнат 8 седмици. Мајката е светло крем, а таткото...

Цена:1 €

Прилеп
 

Објавен на: 23.07.2018
Haska

Se prodavaat haski 4 maski i dve zenski
Info na 070728558

Цена:70 ден.

   

Објавен на: 14.07.2018
Haski na prodazba

Se prodavaat preubavi zenski haski

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.05.2018
SE ORODAVA CIVAVA masko

Se prodava prejrasno bebce masko civava staro skoro 2 meseci spremno da go razubavi sekoj vas den. Za poveke info javete se na 070340007

Цена:400 €

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2018
Pcheli, Pchelni semejstva, rojcinja, roevi

Пчели, пчелни семејства, ројчиња, роеви - едно семејство вклучува: 3 рамки силни пчели, 2 полни рамки мед, и 1 квалитетна матица, Цена По договор Трајан 075/933-279
Pceli, Pcelni semejstva, rojcin...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.03.2018
Легло на расата Минијатурен Шнауцер

Се очекува легло од расата Минијатурен Шнауцер. Доколку сте љубител на оваа раса, може да го резервирате вашето куче. Татко и мајка со одлично педигре. Основни карактериситки на оваа раса се:темпер...

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2018
CRVEN AHAT

Prodavam lipohrom crveni kanarici, germanski so kapa i lipohrom mozaik. Pticite se so odlicen kvalitet i se izlozbeni ptici.

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.12.2017
Се подаруваат кученца

Најмилите кученца во градов си бараат исто толку добар газда взаемно да се дружат, пазат и чуваат.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.12.2017
Kupuvam labrador retriver

Kupuvam labrador retriver isklucivo crna boja malo kucence moze masko ili zensko.077 847 322 igor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.11.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка