Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
вработување

агенција за услужни дејности има потреба од лица за работа како беби ситерки и негователки на стари лица

Цена:11.111 ден.

Штип
 

Објавен на: 19.01.2017
Se izdavaat sobi za studenti vo Stip

Se izdavaat kompletno namesteni sobi vo nov objekt, vo strogiot centar na Stip, do Osnoven Sud. Sobite se opremeni so nov mebel, novi duseci, televizor vo sekoja soba kako i klima i parno.
Slobodn...

Цена:3.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 28.10.2016
SE PRODAVA STAN VO CENTAR STIP (KULITE-EKONOMSKI) EKSTRA CENA!

EKSTRA CENA!!!
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO STROG CENTAR, VO KULITE KAJ EKONOMSKI (PIONERSKI) NA PRVI SPRAT.
- KORISNA POVRSINA - 46,6m2
(salon-kujna 27m2)

Цена:1 ден.

Штип
60 m2
2 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 10.03.2016
ИЗДАВАМ СТАН ВО ШТИП

Се издава опремен спрат од куќа (приземје, 75 м2 – дневен престој, кујна, купатило и 2 соби), со посебен влез, wi-fi интернет, кабелска телевизија, ЛЦД телевизор, бања, купатило, тераса и заг...

Цена:По договор

Штип
75 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Наместен
 

Објавен на: 21.02.2016
Se prodava

Se prodava Opel Vectra B 2.0 DTI 1998 godina

Цена:1.399 €

Opel Vectra
1998
Штип
250000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 03.02.2016
Se Izdava stan vo Centar na Stip

Se izdava namesten stan vo cetar, na ul.Vanco Prke

Цена:180 €

Штип
60 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Клима

Објавен на: 03.11.2015
Се издава стан во Штип, населба Пребег

Станот располага со две спални соби, две купатила, кујна, трпезарија и дневен престој. Опремен е со модерен мебел. За греење и ладење поставени се два клима уреди и панели. Станот е на јужна позици...

Цена:250 €

Штип
75 m2
3 соби
2 кат
Клима
Парно греење

Објавен на: 27.08.2015
Комплетно наместен 4 собен стан со гаража во населба Пребек

Се изнајмува стан во населба Пребек од 100 м2, со 3 спални соби, 2 купатила (бања и гостинко WC), 2 тераси, кујна, трпезарија и голем дневен простор.
Истиот може да се загрева и на дрва и на струј...

Цена:200 €

Штип
100 m2
4 соби
2 кат
Паркет
Клима

Објавен на: 23.08.2015
IZDAVAM NOV stanbeno-deloven prostor vo Strogiot centar na STIP 73m2

IZDAVAM NOV stanbeno-deloven prostor vo Strogiot centar na Stip nad Symbol cafe na II-kat so pogled prema plostadot, isarot , centarot..
Stanot e so 3 sobi (+ostava, balkon, kompletno opremeno kup...

Цена:299 €

Штип
73 m2
3 соби
2 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 15.01.2017
Opel zafira

Opel zafira 1999

Цена:2.200 €

Opel Zafira
1999
Штип
250000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 06.09.2016
Smetkovodstveno biro bara advokat

Smetkovodstveno biro bara advokat

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 06.09.2016
rotvajler

Se prodavaat zenski kutrinja od rasata rotvajler stari 2 meseci, procisteni od paraziti I vakcinirani

Цена:8.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 02.09.2016
Stan vo centarot na Shtip

Se izdava stan od 67m2 vo centarot na Shtip, na ulica Vanco Prke. Stanot e celosno opremen so mebel i ima 2 spalni sobi, kujna, kupatilo, pretsobje i 2 terasi.

Цена:По договор

Штип
67 m2
3 соби
2 кат
Паркет
Наместен
 

Објавен на: 19.08.2016
Се издава стан

Издавам стан во близина на Angels Caffe

Цена:По договор

Штип
46 m2
2 соби
3 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 16.03.2016
Fiat Doblo 1.4 SOCUVANO -05

Fiat Doblo patnicko vo odlicna sostojba, vtor gazda, napraveno full redoven servis,, servisna kniska, klima,bord komjuter, centralna brava, elektrika na prozori,Novi Gumi, so dve klizaci vrat so ...

Цена:3.900 €

Fiat Doblo
2005
Штип
185000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 04.03.2016
se izdava deloven prostor

Vo trgovskiot cntar Dujle vednas nad Angels Caffe do Avtoskolata zelen signal na vtori sprat, dukanot ditekno gleda na patot Podogoden za kancelarija,prodavnica....

Цена:По договор

Штип
17 m2
Ламинат
 

Објавен на: 03.03.2016
Se prodava kuka blizu gtc Elkos

se prodava kuka nema nikakvi vlozuvanje vo nea vo blizina na prodavnicata na makpromet na ulica radanski pat ,kukata e so dve terasi i toa ednata e 2/6m a drugata e 4/10m, so garaza i podrum kukata...

Цена:По договор

Штип
200 m2
5+ соби
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 06.02.2016
РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА ЛАПТОПИ

Стари (100% исправни) и нови резервни делови за лаптопи со гаранција за квалитет...

За детали во врска со понудите, контактирајте не преку долунаведените информации или посетете го нашиот продаж...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 21.08.2015
ПЕЧАТЕНИ МАТЕРИЈАЛИ

ПЕЧАТИМЕ:
- ФЛАЕРИ
- БРОШУРИ
- МЕМОРАНДУМИ

Цена:1 ден.

Штип
 

Објавен на: 21.08.2015
Софтер за малопродажба и ресторани

ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА ВЕБ СТРАНА WWW.DIGITSOFT.MK ILI KONTAKTIRAJTE NE NA 078/853-013

Цена:299 ден.

Штип
 

Објавен на: 21.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка