Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам машина за перење Горење

Продавам машина за перење Горење WA442 во одлична состојба.

Цена:3.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.11.2018
Продвам два шпорети или менувам за шпорет и фрижидер

Продавам два шпорети или менувам за шпорет (со ширина 55 см) ии за фрижидер

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.02.2018
SERVIS ZA KLIMI SERVIS ZA KLIMA

Сервис и поправка на клима уреди, нови клима уреди Gree / Hyundai / Ariston, половни клима уреди, монтажа и демонтажа, дополнување и полнење фреон, вакумирање, целосно чистење и дезинфекција на сит...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.01.2018
Prodavam parno

Prodavam komplet domasno parno na struj 12kw, so 33 radijatori i komplet oprema .Dovolno za 65 kv stanbena povrsina

Цена:500 €

Скопје
 

Објавен на: 11.12.2018
Се продава Термо2,3 и 4 КВ,Котле парно 12КВ,УПС од 12на 220В

Се продаваат термо печки 2КВ-3500 ден,3КВ-4500 ден,4 КВ-5500 ден,Котле за сопствено парно 12КВ-6500 ден,УПС систем со акумулатор 95А,претвора од 12в на 220в-7500 ден.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.09.2018
Tus kabina so masazer

Prodavam nova, niednas koristena luksuzna tus-kabina so masazer, radio. Kompletna, demontirana, spremna za montaza. Cena na nova e 400 evra

Цена:220 €

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2018
Продавам шпорет на дрва

Продавам шпорет на дрва,марка Алфа Врање во одлична состојба

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.05.2018
MONTAZA I SERVIS NA KLIMA UREDI

Servis, montaza i prodazba na klima uredi od ovlastena firma...077/655-224

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2018
Продавам котел Алфа Плам 20КВ и котел на струја 18 КВ и 4 термо печки

Алфа Плам 20КВ е Многу малку користен,како нов,комплет со Водна Пумпа,Експанзионен сад и Кунци-бурии-32 000 ден.Котелот на струја за Парно е трофазен 18КВ-цена 10 000 ден .Термо 2КВ-3500 ден,2 ком ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.05.2018
Prodavam FSL LED osvetluvanje

Najgolem svetski proizvoditel vo LED industrijata.
2 godini garancija,15 godini trajnost.
Primame online naracki.Dostava po kargo.
tel.078233959

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.04.2018
Digitalna Vaga od 1 Gram do 5 Kg

Нова дигитална вага која мери до 5 килограми со прецизност од 1 грам.

Работи со две батерии од 1,5 волт кои ги добивате заедно со вагата.

Цена:550 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.03.2018
se prodava kafemat za makijato i espreso Severin

Se prodava kafemat za makijato I espreso mnogu malku koristen

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2018
Se prodava magic bullet

Se prodava nov neupotreben magic bullet, kupen na 11.02.2018 god. Proizvodot go dobivate so garancija od edna godina i so site delovi kako sto e prikazano na slikata. Za podetalni informacii javete...

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.02.2018
se prodavaat radijatori i termo pechka 6

Se prodavaat: 1 gusen radijator so 10 rebra i cena od 1.300 den.+ 5 zhelezni radijatori so vkupno 80 rebra (Od koi 2 se od po 18 i 2 se od po 16). Cena>100 den. po rebro. Termo pechka 6 kw- 4.700 den.

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.01.2018
Пелети за греење Биоенерџи поинт

Српски пелети за греење од 100% бука. Цена на големо 11.5 ден. на мало 12 ден.

Цена:12 ден.

Штип
 

Објавен на: 16.01.2018
Vitrina frizider

Se prodava vitrina vo super sostojba

Цена:500 €

   

Објавен на: 09.01.2018
Prodazba na sporet

socuvan sporet

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.09.2017
Prodazba na krevet/kauc

socuvan krevet/kauc

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.09.2017
Prodavam kotel za parno + 3 radijatori

Prodavam kotel za parno na struja 24 kw Eida (3x8 kw) so pumpa i sad za voda + 2 radijatora od 100cm i 1 od 60cm

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.09.2017
Se prodava kamin

Se prodava kamin Alfa plam na drva

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 26.08.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка