Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodazba i montaza video nadzor .elektrika.alarm ...

Prodazba i montaza na profesionalna oprema za video nadzor alarmni sistemi domofonija videofonija od poznati svetski brendovi Hikvision .Dahua .Paradox .Commax.GenWay.Izvedba i instalacija na elektrika.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.01.2018
NIKON D3300+18-55mm VR II LENS+TIFFEN UV FILTER+ LowePRO flipside 400AW

ИТНО!!! СЕ ПРОДАВА, НЕКОРИСТЕН NIKON D3300+18-55mm VR II LENS+TIFFEN UV FILTER, СО РАНЕЦ LOWEPRO FLIPSIDE 400AW..ИТНО!!!

Цена:500 €

Скопје
 

Објавен на: 14.11.2016
Prodavam NIKON D800

Nikon telo,dve baterii,grip...

Цена:1.700 €

Скопје
 

Објавен на: 04.03.2016
video kran

video kran prodavam

Цена:10 ден.

Кичево
 

Објавен на: 11.09.2015
APARAT ZA PRISLUSKUVANJE NA RAZGOVORI VO PROSTORII

Oва е професионален прислушкувач уред за било кој простор.Прислушкувачот може да се скрие во торба,гардероба,стан,куќа,под работна маса и др,може да се користи за озвочување на кола и слично.
Со н...

Цена:2.390 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.08.2015
Prodavam SAMSUNG ES17 -12.2MP

Prodavam Samsung ES17 so 12.2 MP kamera, 3x opticki zum, 2,5 incen LCD ekran, Digital Video Format (AVI, MJPEG), Beauty Shot, Face Detection, Self Portrait, Red-Eye Fix, Digital Image stabilizator....

Цена:3.200 ден.

Охрид
 

Објавен на: 11.08.2015
Prodavam camera Canon ZR 400

Digital video camcorder
Donesena od Amerika so adapter za polnenje na baterijata za Evropa

Цена:120 €

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2015
Presnimuvam stari 8 i super 8 mm filmovi

Преснимувам стари „8“ и „super 8“ милиметарски филмови за проектори кои проектираат на платно (или ѕид) на DV дискови, со монтажа на видео-материјалот и додавање автентична ...

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Presnimuvam video-materijali na DV Diskovi

Преснимувам видео материјали од VHS, S-VHS, VHS-C, Mini-DV, 8, Hi 8, 8мм, Super 8мм, БЕТА и од дигитални картички на DV дискови.

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 27.06.2015
IZNAJMUVAM VIDEO KRAN (JIB 14")

Изнајмувам видео кран PROAIM JIB 14" (4,5 метри должина). Лесен е за монтажа, има „златна“ глава за камерата (до 5,5 кг тежина) која ротира на сите страни, управувањето е со џоисти...

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Nikon D5100 + 50mm f1.8G + 18-105mm f3.5-5.6 VR

Продавам Nikon D5100 со направени околу 9.700 слики и 2 објектива.
50mm f1.8G и 18-105mm f3.5-5.6 VR
со целосна опрема.
(Полнач за батерии, 2 мемориски картички од по 8GB, кабли за поврзување, т...

Цена:45.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Full HD1080 Car DVR Kamera za snimanje vo Kola i dr Vozila

Prodavam nova Full HD 1080 kamera za kola ili drugi vozila koi imaat upaljac na 12 Volti.

Kamerata ima FulHD snimanje, podrzuva microSd do 32 Giga (nema kartica so nea), ima opcija koga memorija...

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.06.2015
Kameri za objekt, doma, firma

Prodavam 4 kameri GeoVision model GV-MFD2401 so gratis montaza i instalacija. Vkupno 4 kameri so gratis kompjuter i HDD od 4TB za cuvanje na snimki.
Opis na kamerite na sledniov link:
http://www....

Цена:500 €

Скопје
 

Објавен на: 21.06.2015
Sto treba da napravite pred da zaminete na odmor!

Zaminuvate na odmor!
Obezbedete go Vasiot dom pred da zaminete
Zaminete bezbedni i bezgrizni!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.06.2015
VIDEO NADZOR SO NAJNOVA TEHNOLOGIJA!

- VIDEO NADZOR
- Najnovi proizvodi za video nadzor (CCTV) po najdobri ceni od poznatiot brend DAHUA!
- Najnovata TEHNOLOGIJA e kaj NAS!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.05.2015
5. VASATA FOTOGRAFIJA-UMETNICKI JA RAZUBAVUVAM5. VASATA FOTOGRAFIJA-UMETNICKI JA RAZUBAVUVAM
A.OPIS NA PROIZVODOT

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2015
Domofon so 15% poniska cena

Do 15% popust na celiot asortiman na proizvodi od kategorijata domofonija-videodomofonija.

NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA -PROIZVODI SO VRVEN KVALITET!

Цена:2.003 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.04.2015
KAMERI,MINI KAMERA,alarm ,spy, kamera,video nadzor

Idealna kamera za zastita 24/7 na vasiot imot,vasiot biznis(vo ducani,kancelarii,rabotilnici,servisi i dr),zastita od osiguritelni mestenki, za tajno snimanje i mnogu drugi primeni.
Sega ne vi tre...

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.03.2015
Se prodava Canon 450D

Se prodava malku koristen fotoaparat Canon EOS 450D

+ objektiv 18-55mm
+ 16gb karticka

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.03.2015
Nikon D5100 + 50mm f1.8G + 18-105mm f3.5-5.6 VR

Продавам Nikon D5100 со направени околу 8000 слики и 2 објектива.
50mm f1.8G и 18-105mm f3.5-5.6 VR
со целосна опрема.
(Полнач за батерии, кабли за поврзување, торбици за објективите и торбица з...

Цена:800 €

Скопје
 

Објавен на: 20.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка