Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
VODOINSTALATER ODZATNUVANJA I POPRAVKI

VODOINSTALATER MASINSKI I SO SAJLI VRSI ODZATNUVANJE NA SEKAKOV VID NA KANALIZACIJA I POPRAVA DEFEKTI OD VODOVOD.TEL.078-300-083

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.01.2018
Arhitektonski proekti

Ovlasten arhitekt povolno izrabotuva proekti za site vidovi na objekti , dogradbi, nadgradbi, adaptacija, prenamena renoviranje zaedno so potrebnite fazi (statika, elektrika, vodovod i kanalizacija...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.10.2017
Solucii za hidroizolacia i termoizolacia

*Солуции за хидроизолациа и термоизолациа врз секакви структури и материјали
*Лечење на стара хидроизолациа
*Комбинирана хидроизолациа
*Дилетации

Цена:20 €

Скопје
 

Објавен на: 22.10.2017
ПРОЗОРИ И ВРАТИ-ОДЛИЧНО СОЧУВАНИ

ДВЕ БАЛКОНСКИ ВРАТИ И ОСУМ ПРОЗОРИ, ОДЛИЧНО СОЧУВАНИ И ОДЛИЧНО ИЗВАДЕНИ, КОРИСТЕНИ САМО ПЕТ ГОДИНИ, СИТЕ ОТВОРААТ И ЗАТВОРААТ ОДЛИЧНО, ПОВОЛНО 077 811 171

Цена:60.004.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.08.2017
Dekorativen kamen i cigla

Dekorativniot kamen e ciglata se vo razlicni modeli I bojata e po vas izbor.Kamenot I ciglata se od izuzetno vrven fakultet I se upotrebuvaat za site vrsti interieri I eksterieri vrsime dostava I m...

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2017
барам проектанти со овластување

За соработка на конкретни проекти, барам проектанти со овластување од фаза електрика, машинство и водовод. Телефон 071 920286 , 02 3090 007

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.05.2017
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena !!!

Profesionalno opshivanje na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,kako i gletuvanje i molerisuvanje na istite.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.03.2017
prodavam cevki za skele i zabici

polovni cevki i zabici 70 den metro dolzno

Цена:70 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.01.2017
BRIKET 10 KG 100 DEN

BRIKETOT E EKSTRA

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.01.2018
најдобрите пелети во македонија

Најквалитетните пелети на нашиот пазар КОЛАРЕВИЧ
од 230ден./вреќа од 15кг тон 16 000ден

Цена:230 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.10.2017
Prodavam dva pvc prozori i vrata

Se prodavaat dva pvc prozori i edna vrata. Odlicno socuvani. Koristeni samo godina dena. Se otvara samo edniot prozor i cel i na kipanje a srugiot e fiksen

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 26.08.2017
Vodoinstalater vodovodzija

Vrshime sekakov vid na servisiranje, renoviranje, izgradba na instalacii za vodovod I odvod. Dokoloku sakate vasiot problem so vodata da bide reshen brzo I efikasno, javete se na dolu navedeniot te...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2017
STRUGANJE LAKIRANJE PARKET PATOS

Ako sakate da go obnovite vasiot parket ili patos so visok sjaj polumat ili mat nie rabotime profesionalno so poliuretanski ili vodeni lakovi nie vrsime struganje lakiranje fugiranje poliranje i sa...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.07.2017
polovni drveni prozorci

drveni prozorci 120mm x 130 mm 3 kom i 120mm x 160mm 1 kom.

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2017
KVALITETNI PVC PROZORI I VRATI

IZRABOTKA NA KVALITETNI PVC PROZORI I VRATI PO POVOLNA CENA NA PAZAROT. IzRABOTKA SO NAJSOVREMENI MASINI, I KVALITETEN 6- KOMOREN PROFIL.

--STAKLO PO IZBOR (TERMOPAN, MAT, 4- SEZONSKO) PANELI P...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.06.2017
Inoksni odzaci so i bez izolacija

Продаваме и монтираме нови изолирани и неизолирани иноксни оџаци од нер'ѓосувачки челик во различни димензии за котли и камини на пелети, дрва и слично.
Мазна површина која нер’ѓосува и...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2017
GIPS KARTON MOLERISUVANJE

Molerisuvanje Gletovanje Masinsko smirglanje Montaza na gips karton (knauf sistem) Skrieni svetla Kaskadi ramki Opsivki na vrati i prozori Sekakov vid na ukrasi od gips Izolacija ( stiropor ) Korek...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.05.2017
Гусан Радиатор

Гусан Радиатор. 17 ребра. Димензии: 67/16/100 см.

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.05.2017
PVC - PROZORI I VRATI - IZRABOTKA, DEMONTAZA, MONTAZA

изработка на ПВЦ – прозори и врати; затворање на сите видови балкони, стакларници и излози; инжинеринг и совети околу можни решенија за затворање на даден простор; изработка на комарници - фи...

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 15.05.2017
ПВЦ -ПРОЗОРИ И ВРАТИ ИЗРАБОТКА, ДЕМОНТАЖА, МОНТАЖА

изработка на ПВЦ – прозори и врати; затворање на сите видови балкони, стакларници и излози; инжинеринг и совети околу можни решенија за затворање на даден простор; изработка на комарници - фи...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка