Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам Компјутер Asus Troper B150 D3 Intel LGA-1151

Компјутерот има многу добра конфигурација и има уште една година гаранција.
Десктоп

MB Asus Trooper B150 D3 Intel LGA-1151

Цена:550 €

Скопје
 

Објавен на: 25.06.2017
ASUS 24 Full HD LED monitor

Monitorot e osteten pri otvoranje(nov ne e koristen NO CELOSNO FUKCIONALEN). Ima grebnatina/linija od 5 sm vo sredinata napravena od skalpel pri otvoranje.Funkcionalnosta ne e namalena osven sto vi...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.12.2017
Eho Aparat Kolor Dopler 4D

Cena po dogovor. Kontakt: 071/801-112, 078/894-099
Godina na proizvodstvo: 2017
2 godini garancija na aparatot i 1 godina garancija na sondite.
Konveksna, Linearna, Mikro-Konveksna, Ginekolos...

Цена:9.900 €

Скопје
 

Објавен на: 22.10.2017
APARAT ZA SPIUNIRANJE PRISLUSKUVANJE


www.telefon-spy.com

Ova e najdobriot profesionalen spiunski prisluskuvac(BUBICA) so APLE tehnologija.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.09.2017
i pad3 model(mb293ch)proizveden za angliski pazar

prodavam ipad32G donesen od anglia proizveden vo amerika vo besprekorna sostojba so 13" inci ekran

Цена:100 €

   

Објавен на: 23.09.2017
Bluetooth speaker with handsfree

Bluetooth speaker with handsfree , blutut zvucnik, novo
https://www.innodevice.com/innoflask-2, boja zlatna

Цена:70 €

Скопје
 

Објавен на: 29.03.2017
Toneri za laserski printeri

Novi toner od visok kvalitet, verodostojni na originalnite.

Samsung ML1610 * ML2010 * SCX4521f ili Xerox 3117 * 3122 * 3124 * 3125 - 1 parche

Цена:450 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.03.2017
Продавам куќиште и останати делови за компјутер

Продавам повеќе делови за компјутер како и едно празно куќиште. Сите делови се функционални и сочувани, вклучувајќи го и куќиштето.
Куќиште: 400 денари
Хард Диск: Samsung S-ATA 80GB одлично зачув...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2017
PC Desktop gaming kompjuter

PC Desktop gaming with monitor
Motherboard Model: MS-7586 Processor: Intel(R) Core(TM) i5 CPU750@2.67GHz (4 CPUs), ~2.7GHz
Memory: 4096MB RAM
Hard drive: 1Terabyte SATA HDD

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 05.02.2017
Prodavam nov tablet Tesla M8WK

Prodavam nov tablet Tesla M8WK od T-Mobile. Tabletot e na Windows 8.1 I ima edna godina garancija.

Цена:5.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.12.2016
Playstation 3 PS3 Ps3 ps3 Cipuvan so 4 igri Fifa 17 i Call of duty

Playstation 3 320 GB
Fifa 17
Fifa 16
Fifa 15

Цена:170 €

Гостивар
 

Објавен на: 11.12.2016
Adapter polnac za Laptop - Адаптери полњачи за лаптоп - novi

Prodavam novi adapteri za Laptop, tie se zamena na originalniot i NE SE UNIVERZALNI,
Ima za HP, Dell, Toshiba, Asus, SONY, Samsung, Acer i mnogu drugi

Adapterite se novi

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2016

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 22.11.2016
Компијутерски Делови

Процесор AMD Athlon 64 X2 5200 2.3ghz, Графичка Nvidia Geforce Afox GT 730 4GB, Матична ASRock N68C-S UCC. Вкупна цена 4.000 денари може и на делови.
Графичка 2.000 ден.
Процесор 1.000 ден.
Мати...

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.11.2016
Масичка за компјутер

Масичка за компјутер, верна на сликата,во одлична состојба.

Цена:1.700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.10.2016
Рутер

Се продава Рутер TP-Link TL-WR642ND користен една година, комплет во оригинало пакување со ЦД, адаптер, мрежена кабел и упатсво за инсталација. Има 2 антени со голем опсег на сигнал и до 300 MB брз...

Цена:90.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.10.2016
PC SO VISOKI PERFORMANSI, Nekoristen, pod garancija

****Nov kompjuter, nekoristen i seushte pod garancija, so dodatok monitor i komplet tastatura i gluvche so slednive delovi (za podetalno proverete na postiranite sliki):

****Keyboard Logitech De...

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 04.10.2016
Fotokopir Ricoh Aficio 1075

Prodavam fotokopir Ricoh Aficio 1075 vo solidna sostojba cena 650 evra

Цена:650 €

Скопје
 

Објавен на: 06.06.2016
Fotokopir. Корир, Фотокопири,Kopiri

Prodazba na reparirani Fotokopiri uvezeni od Germanija!


Crno/Beli Multifunkcionalni Fotokopir masini (kopir, printer, skener)

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2016
Тестери за оптички интернет Fluke

Продавам Fluke комплет за верификација на оптичките SM линкови. Инструментот за мерење на оптичка моќност има можност за префрлување на податоците на компјутер и нивно понатамошно менаџирање преку ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.04.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка