Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Две куќи и дворно земјиште

Се продава недвижен имот ,две куќи и дворно земјиште, во с.Град-Делчево, со Квадратура 179м2 и дворна површина 518 м2

Имотот располага со Дуплекс-лепена куќа, 2 спрата,5 соби, 2 балкони, 2 бањ...

Цена:По договор

Делчево
179 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Чиста документација

Објавен на: 08.01.2018
Куќа на Водно, супер локација

Куќа на водно на главна улица, со двор, гаража...
Подрум со спремен дуќан со приод од главна улица.
Приземје кое може да се користи како засебен дел за живеење-со купатило кујна , спална и дневна...

Цена:260.000 €

Скопје
177 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 17.12.2017
Prodavam-izdavam kuka vo centar kaj Univerzalna sala

prizemje (deloven prostor 60m2),toalet,podrum 40m2
1 sprat (stan 47m2),toalet
prizemjeto i spratot se povrzani so vnatresni skali,taka da moze da se koristi posebno i zaedno.
dvor 20m2 (10m2 nap...

Цена:130.000 €

Скопје
115 m2
Приземје + кат
Парно греење

Објавен на: 08.12.2017
Продавам куќа

Се продава куќа од 100 м2, со двор од 306 м2, (недовршено поткровје 80 м2), со имотен лист.
Има две спални, голем салон (поврзан со кујна и трпезарија), подрум од 20 м2. Кујната е комплет опремена.

Цена:60.000 €

Скопје
100 m2
3 соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 12.11.2017
ФИНСКА БАРАКА ВО НАС. 11 ОКТОМВРИ

Се издава финска барака (комплетно наместена), во нас. 11 Октомври.
Број на соби - 3 (65м2).
Греење - на струја.

Цена:200 €

Скопје
65 m2
3 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 03.11.2017
izdavam

Izdavam kuka blizu do centarot na gradot pogodna za semejstvo i studenti. Cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
50 m2
3 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 02.11.2017
se prodava kuka 420 m2

se prodava kuka vo butel 1 skopje na tri sprata so podrom i so deloven prostor napred. cena po doogovor.

Цена:200.000 €

Скопје
420 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 31.10.2017
Се продава куќа

куќа на два спрата, со дворно место околу 1.500 м2, со парно, соларен болјар, водовод, одвод

Цена:По договор

Скопје
143 m2
4 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 23.09.2017
Plac i karabina vo Pintija! So site dokumenti!

se prodava plac od 290 m2, so imoten list, gradezno zemjiste, na koj e izgradena karabina od 77m2.
Karabinata e od cvrta gradba, ima novi pvc prozori i nova sigurnosna vrata. Krovot e od celicna k...

Цена:36.000 €

Скопје
77 m2
3 соби
Приземје
Цемент/мушама
Во изградба

Објавен на: 29.08.2017
Prodavam kuka vo radisani na ul.bel kamen

Prodavam kuka od 90m2 + 19m2garaza + 17m2 podrum kukata ima dve spalni kupatilo golem salon(dnevna,trpezarija kujna)i dvorno mesto 310M2 so letnikovec.

Цена:52.000 €

Скопје
90 m2
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 23.08.2017
Продажба на куќа

Продавам куќа во Инџиково на два спрата (приземје + кат) со надворешни скали со вкупна површина од 187м2. Горниот кат е карабина, затворена со прозорци. Гаража 21м2 и дворно место од 713м2. Куќата ...

Цена:60.000 €

Скопје
187 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 03.08.2017
Kukja vo naselba pripor

Se Prodava Kukja vo Naselba Pripor so odlicen Pogled .
Na dva kata so dva vleza.
Sekoja strana si ima po 60 m2 gore sprat i 60 m2 dole isto taka i od drugata strana gore 60m2 dole 60m2
karabina...

Цена:По договор

Скопје
24021002 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 23.07.2017
Се продава куќа во Скопје,Кисела Вода.

Се продава горен спрат од куќа во Скопје,Кисела Вода.Станбен простор 54м2(кујна,3 соби,купатило),две големи тераси,гаража 14м2,двор 70м2, летна кујна 6м2 и подрум 14м2.Куќата е на одлична локација,...

Цена:65.000 €

Скопје
54 m2
3 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 01.06.2017
Kukja vo Pripor (mozhe i zamena)

Се продава куќа во Припор (Кисела Вода 1 катастарски) на само 4,5 километри од центарот на градот. Мирна, тивка и идилично зелена атмосфера, со дворна површина од 791 метри квадратни и прекрасен по...

Цена:195.000 €

Скопје
250 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 02.05.2017
Se prodava kuka vo Volkovo

Se prodava kuka vo Volkovo na dva kata. Kukata e 160m2(dva kata od po 80m2) i dvorno mesto 500 m2. Kukata se naoga na glavnata ulica vo Volkovo. Tel za kontakt 070\368 807

Цена:По договор

Скопје
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 30.04.2017
Kuka na dva sprata vo Volkovo

Prodavam vikend kuka vo Volkovo na dva sprata so vkupna korisna povrshina od 110 m2 i dvor od 416 m2, od koi 79 m2 se pod objekt. Kukata e so imoten list. Kukata e cvrsta gradba, ram konstrukcija.
...

Цена:45.000 €

Скопје
110 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 30.04.2017
Prodavam kukja vo Sopiste ili menuvam za stan

Prodavam kukja od 200m2 stamben prostor i 1000m2 dvorno mesto, kukjata e na dva sprata, so podrum od 20m2.Kukjata e nova gradba od 2010...legalizirana .
tel.071/384-957

Цена:65.000 €

Скопје
2002 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 29.04.2017
поволно продавам барака

барака на прекрасно место, блиску до училиште,градинка., пазарче идр. во нас.Тафталиџе 2барака 65м2 и двор 75 м2

Цена:85.000 ден.

65 m2
3 соби
Чиста документација

Објавен на: 21.04.2017
Kuka i plac so markkica za delovni prostorii,Kicevo

Se prodava Kuka so markica za gradba na Delovni prostorii prv sprat,i vtor sprat stanben prostor.Kukata se naoga na ulica Dime Stefanovski,potocno nasproti zgradite 8mi mart.CISTI DOKUMENTI

Цена:45.000 €

Кичево
470 m2
3 соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 30.03.2017
Продавам куќа во Визбегово

Се продава куќа во Визбегово.Дворно место од 1500м2,корисна површина 400м2.Со подно парно греење,4 купатила,2 кујни,7 соби и океански простор од 150м2.

Цена:По договор

Скопје
1500 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 22.03.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка