Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Sandra29 godisna bara partner

Dve drugarki Sandra 29 godisna i Vale 36 godisna baraat partneri za druzenje i zaednicki odmor tel 071451-000

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2017
Kumur za skara/Ќумур за скара

Матине Скопје врши продажба на ќумур за скара на големо и мало.
Пакувања од 2,5кг ,10кг,15кг .
Високо квалитетен ќумур за скара од најквалитетни дабови и букови дрва, со потекло од Србија.
Прода...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.05.2017
baram

baram seriozna devojka za zapoznavanje druzba i dr. tel 072234025

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2017
Saska 22 bara decko

Anabela 29godisna sestra medicinska bara partner za dobar provod,Kate 35godisna maserka nudi masaza,Sanja 36 bara gospodin za seriozna vrska ova e del od ponudata na agencija Romeo i Julija tel 071...

Цена:950 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.02.2017
Zdravo

Sakam da zapoznaam devojka/zena za zaednicki prijatni momenti!

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 29.01.2017
Печатење и укоричување докторски, магистерски

Печатење и укоричување во тврд повез на докторски, магистерски, специјалистички и дипломски трудови

Брза изработка и одличен квалитет.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.09.2017
Casovi po matematika

Davam privatni casovi po matematika za osnovno i sredno gimnazisko obrazovanie. Casot trae 90 min. Lokacijata za odrzuvanje na casovite e po dogovor.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.08.2017
Се продаваат пакети

Се продаваат пакети. Цената е за еден пакет. За повеќе информации ве молам контактирајте ме.

Цена:25 ден.

Струга
 

Објавен на: 18.08.2017
КЛИНИЧКИ ЛОГОПЕД-СПЕЦИЈАЛИСТ logoped

Ако вашето дете има проблеми во говорот, постои решение!
Не чекајте, побарајте стручна помош од ЛОГОПЕД!
Дијагностика и рехабилитација на секаков вид на патологија на слух, говор и глас.
КЛИНИЧ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.07.2017
MASAZA RELAKS SKOPJE

077642494
MASAZA RELAKS ZA SITE NAD 18 godini.
ZA GALANTNI GOSPODA,DAMI i PAROVI.
SHEMALE TRANSSEXUALKA DEVOJKA EDINSTVENA VISTINSKA VO MAKEDONIJA. SAMO ZA VAS ZA UBAVO POMINAT AMBIENT

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 17.02.2017
Приватни часови по математика и германски јазик

-Приватни часови за деца и возрасни
-Математика за основно и средно училиште и факултет
-Германски јазик за ниво A1, A2 и B1
-Часовите се одвиваат на локација по договор

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.11.2016
Гробно место

Итно продавам гробно место во Бутел,православни гробишта.Гробот е цементиран со мермерна плоча.Парцела 00573 алеа 1 гроб 7.Платен до ноември 2017год.

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 20.11.2016
Davam casovi po matematika i angliski jazik

Davam casovi po matematika za osnovno obrazovanie i angliski jazik za osnovno i sredno obrazovanie.Casot trae 90 min po 300 den. Za 120 min. e 400 den. Lokacijata za odrzuvanje na casovite e po dogovor.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2016
Pravam CV, motivacisko pismo i davam casovi po IELTS

Pravam CV na angleski jaik po internacionalen terk za 50 evra i Motivacisko pismo (Cover Letter) na angleski za 30 evra. Iznosot na makedonskata verzija za CV i Motivacisko Pismo napisano za sekoj ...

Цена:30 €

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2016
МОЛБА - БАРАЊЕ ЗА ОТКУП НА УКРАДЕН ПРСТЕН И БУРМА

На ден 14.10.2016г., во Скопје, на Бул.Партизански одреди, кај "Симпо", во автобус ЈСП бр.22, од ташната на Олгица С., украден е новчаник со документи, пари, златен прстен со ликот на А.М...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.11.2016
Masaza

Masaza vo prijaten ambient

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.10.2016
ИТНО! ПРОДАВАМ ГРОБНО МЕСТО

Итно!Се продава Гробно Место ,Во Гробишта Бутел , Во Православниот дел.Истиот е направен со Мермер.
Цена : ПО ДОГОВОР
Лице за Контакт :Методија
тел.070/300-850

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.09.2016
DVE GROBNI MESTA VO BUTEL

Grobnite mesta se vo alea 1,parcela 447, grob 5 i 6, so napravena transformacija i pravo na sopstvenost,mestoto e ogradeno i poploceno so granit i e do sam pat.

Цена:3.300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2016
Сминарски работи, есеи

Изработувам:
* семинарски - 300-500 денари
* презентации - 200-400 денари
* состави за писмена работа - 200 денари

Цена:500 ден.

Битола
 

Објавен на: 26.02.2016
нудат заеми меѓу одделните

Треба заем? Ти се отфрлени од страна на банката и сакате заем да ги задоволат сите потреби што треба? Не е проблем. Без оглед на вашата финансиска состојба. Нудам хипотеки, комерцијални кредити, ме...

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.02.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка