Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
TRANSPORTERI POLZAVESTI TRAKASTI I KOFICASTI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski masini za pakuvanje; -dozerki za med,dzem,krem,shampon; -praskasta i zrnesta roba lepacki za folija;ventili za kafe -melnici...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2014
MOTOKULTIVATOR FORTECO - MOTOKULTIVATORI

Без конкуренција - само кај нас и така најниските цени во Македонија се уште пониски.

Мотофрези FORTECO, со приклучна опрема се наменети за повеќе работни операции во градинарството, но и во лоз...

Цена:390 €

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Priklucna oprema za motokultivatori

Само во Агриа Центар дооел од Штип - голем избор на дополнителна опрема за мотофрези и мотокултиватори!
Предлагаме мали и големи тегови, мали (d = 260) и големи (d = 320) метални тркала, ротор-заг...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
SAKATE DA KUPITE MOTOKULTIVATOR ?

Кога ќе се решите да купите мотокултиватор ПРВО дојдете кај нас да ја видите нашата понуда, А ПОТОА купете си од каде што сакате!
"АГРИА ЦЕНТАР" дооел Штип има најголем избор на мотокулт...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
MOTOKULTIVATOR - MOTOFREZI - MOTOKULTIVATORI

Продаваме мотофрези и мотокултиватори од сите категории, со бензински и дизел мотори. Предлагаме и опрема за мотокултиватори, како: фрези, плугови, косачки, браздачи, компировадачки, метални тркала...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Motofrezа sto nikogas nema da Ve izneveri !

Мотофрезата Фортеко е најдобрата и најсигурната мотофреза на Македонскиот пазар, со 100 % логистика и 1 година гаранција !
Мотофрези ФОРТЕКО, со приклучна опрема се наменети за повеќе работни опер...

Цена:390 €

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Oprema za Motokultivatori

Повеќе информации можете да добиете на телефон:
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Motokultivatori HONDA

Агриа Центар Ви нуди неколку модели на оригинал јапонски хонди со гаранција од 2 години.
Хонда F-501, F-510, FG-315, F-560 и F-720.
Испорака до секоја точка во Македонија!

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Motokultivator Special - TPS Labin Progres ( Goldoni )

Мотокултиваторoт e со дизел мотор од 8 KW. Менувачот има 6 брзини (4 напред и 2 назад). Стартирањето на моторот е со двојна изведба, рачно со јаже и електростартирање со алансер и акумулатор. Овој ...

Цена:2.500 €

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Motokultivatori Bellini

Фирмата Агриа Центар дооел од Штип е официјален увозник, дистрибутер и сервисер во Македонија за мотокултиватори и мотофрези од брендот Белини.
На нашите клиенти (правни и физички лица) им нудиме ...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Motokultivator MF 360

Мотокултиваторот е со дизел мотор од 4,5 или 7 кс. На мотокултиваторот може да се приклучи карданска (влечна) фреза со широчина од 40 до 70 sm. Исто така има опција за прикачување на косачка со шир...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Motofreza BELLINI B - 75

Мотофрезата е со бензински мотор од 7 кс. Наменета е за фрезирање на градини, овоштарници, лозја и др.
Испорака до секоја точка во Р. Македонија.

ВАЖНО ЗА КЛИЕНТИТЕ:

Цена:450 €

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Motofreza BELLINI B - 65

Мотокултиваторот е со тивок и економичен бензински мотор од 7 кс. и со широчина на фрезата од 60 см. Овој модел е наменет за мали површини и за меѓуредна обработка. Самата изведба на неговата конст...

Цена:430 €

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Motokultivator Mondial - TPS Labin Progres ( Goldoni )

ООвој мотокултиватор припаѓа во категоријата на професионални мотокултиватори. Опремен е со економичен 4-тактен дизел мотор со јачина од 5,14 КW. Наменет е за сите работни операции во земјоделието ...

Цена:2.000 €

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Rezervni delovi za Motokultivatori

Повеќе информации можете да добиете на телефон:
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Motokultivator Bellini B - 130


Мотокултиваторот Белини 130 е наменет за повеќе работни операции во сите мали и средни земјоделски стопанства.
Изработен е од многу цврста конструкција, со вграден економичен дизел мотор од 6 кс...

Цена:950 €

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Prikolka - Prikolki za motofrezi i motokultivatori

Многу квалитетно изработена приколка со носивост од 350 килограми. Приколката може да се адаптира и да се прикачи на сите мотокултиватори.
Повеќе информации можете да добиете на тел.
070 322 193...

Цена:550 €

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
SERVIS za MOTOKULTIVATORI

Фирмата Агриа Центар од Штип, врши сервисирање на моткултиватори од актуелно производство и половни мотокултиватори од фабриките од територијата на бившата YU. kako: IMT, МIO-HONDA, GORENJE-MUTA и ...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Motokultivator BELLINI B - 100

Мотокултиваторот Белини Б-100 има економичeн бензински мотор со јачина од 7 кс.
Менувачот е со 2 брзини напред и една назад (рикверц). Рачките на овој модел можат да се регулираат во сите насоки....

Цена:450 €

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Motokultivator BELLINI B - 125 - 9 KS

Мотокултиваторот Белини 125 е со бензински мотор од 9 кс и 270 цм3., а воедно има мала потрошувачка на гориво (околу 1л. на декар). Има 2 брзини за движење напред и 2 за движење назад. Наменет е за...

Цена:750 €

Штип
 

Објавен на: 17.02.2014
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.