Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам Home Cinema Amplifier Yamaha DSP-AX763

Појачалото е во одлична состојба, можи да се види по далечинското!! Во коплет оди и микрофон за подесување на звучниците.

Карактеристики:

Цена:16.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 09.03.2018

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.09.2017
HITNO HITNO SE PRODAVA STUDISKA OPREMA SKORO NOVA

HITNO SE PRODAVA STUDISKA OPREMA KORISTENA SAMO VO DOMASNI USLOVI SKORO NOVA
SE PRODAVA SKORO NOVA STUDISKA OPREMA KORISTENA MNOGU MALKU VO DOMASNI USLOVI
SE PRODAVA
FOCUSRITE SCARLET 2i4 (ZVU...

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 26.08.2017
Midi keyboard Studiologic TMK-88

Studiologic TMK-88 MIDI Controller so 88 klavirski dirki semi-weighted maksimalno zacuvana...so nea ide gratis MIdi cabel za konekcija so komp ili zvucna karta...

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
Muzicka karta M-audio profire 2626+Behringer ADA8200 8 In

M- Audio profire 2626 audio interface so Octane Preamp Technology...kartata e kako nova koristena e samo vo domashni uslovi...Behringer ADA8200 8 In /8 Out digital interface,maksimalno zacuvana,kak...

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
Skretnica(crossover) DBX Driverack PA + Lexicon MX300

Activna Digitalna Skrektnica za ozvucenje - DBX Driverack PA maksimalno zacuvana cena - 150 evra

Stereo reverb procesor - Lexicon MX300 kako nov cena - 150 evra...

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
Kompresori DBX,YAMAHA,T.C ELECTRONICS

Set na kompresori za studiska ili live upotreba...
DBX 1046 quad,YAMAHA GC2020 Comp/Limiter,T.C ELECTRONICS C300 Gate/Compresor...
Site se maksimalno zacuvani i idat vo profesionalen Flycase(kufe...

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
Bass gitara Ibanez SR 705

Bass gitara Ibanez SR 705 kupena nova od Do RE Mi,svirena samo ednas na koncert...Basot e nov i e 5 zicen,sekako od podobrite serii na Ibanez...

Poveke info i rewiev na sledniov link:
https://w...

Цена:600 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
Pojacalo Crest pro8200

Se prodava pojacalo Crest pro8200 vo odlicna sostojba...pojacaloto e od profesionalnata serija na Crest...nikogas ne e rentano...iskljucivo za sopstveni potrebi...

poveke info na:
https://www.h...

Цена:1.200 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
Allen & Heath GL2400-24

Allen & Heath GL2400-24 kanali - profesionalna mikseta za Live ili Studiska rabota,super sostojba vo komplet so profesionalen flycase (kufer) za nea...Ne e izdavana nikogas,iskljucivo za sopstv...

Цена:850 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
prodavam muzicki instrument UD

muzicki instrument ud od turcija go imam zemeno profesionalen insrument e ne e amaterski mnogu socuvan i kvaliteten instrument za svirki

Цена:400 €

Гостивар
 

Објавен на: 05.01.2018
se prodava gitara ibanez rg 350ex

gitarata e vo super sostojba, napraveno e setup, elixir zici kako nova zaedno so nea odat stalak kaish i kabel fender i futrola.
Body Wood: Basswood
Scale Length: 25.5"
Neck Joint: Bolt-on

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 26.12.2017
Се продава

Цена по договор

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.10.2017
Продавам систем

-Stereo Hi-Fi Tuner T4130
-Stereo Hi-Fi Pojacalo P4060
-Stereo Hi-Fi Kasetni Magnetofon K4020
-Sony X222ES

Цена:200 €

Охрид
 

Објавен на: 08.09.2017
Prodavam Korg PA3X

Podavam Korg PA3X vo extra sostojba, so torbica.

Цена:1.900 €

Скопје
 

Објавен на: 06.08.2017
Najevtina oprema vo odlicna sostojba

- SAMSUNG MM-B5 vo odlicna sostojba. Komponenti radio, CD, kasetofon, 2x50W. Cena 2000 den.
- Zvucnici B&W 2x100W vo top sostojba - 5000 den.
- Vufer so zvucnici za PC/laptop (nekoristeno) - ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.07.2017
KENWOOD S-C700 5.1 Premium Surround speaker system

Prodavam malku koristen, vo perfektna sostojba premium surround hi-fi Audio system Kenwood S-C700 so power amplifier model M-A300 i Tuner.Montiran e vo stan vo Kisela Voda i sekako moze da se vidi ...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 27.12.2016
Hitno prodavam klavir

Hitno prodavam star polukoncerten klavir poradi preselba070399309

Цена:2.800 €

Скопје
 

Објавен на: 24.11.2016
2X PIONEER CDJ-350 Turntable + DJM-350 Mixer


For more info please contact us via email or skype..

Skype: Isaiah.Anthony01

Цена:550 €

Скопје
 

Објавен на: 28.04.2016
Kupuvam gitari

Kupuvam gitari novi i polovni ( no dobro sochuvani )

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.03.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка