Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам плац

Се продава плац од 2.890 м2, веднаш до самиот автопат во близина на Гевгелија, на десетина метри од македонско-грчката граница.

Цена:По договор

Гевгелија
2892 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 24.12.2017
Prodavam niva

Prodavam niva nad kachanicki pat pod opstina Gluvo Brazda na povrshina od 7119 m2 tamponiran pat ima do samata niva.Cenata e 10e po m2,moze i po dogovor.Za povekje informacii na br. 078 286 153

Цена:10 €

Скопје
7119 m2
Чиста документација

Објавен на: 13.11.2017
prodavam plac vo Grcija na more

SE PRODAVA PLAC VO GRCIJA POMEGJU LEPTOKARIJA I PLATAMONA 140M2 SO PRIKLUCOK STRUJA I VODA POGODEN ZA POSTAVUVANJE NA KAMP PRIKOLKA NA 100 METRI OD PLAZA.

Цена:16.000 €

Скопје
140 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 30.10.2017
Се продава плац-стара барака во населба Лисиче

Се продава плац-стара барака во населба Лисиче, плац 370 м2 бруто површина и површина за градење 123 м2 на убава локација на улица Црноризец Храбар,позади бензиската Макпетрол. Контакт телефони:075...

Цена:80.000 €

Скопје
370 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 12.10.2017
Продавам плац

Продавам плац со површина од 373м2 во областа наречена Бел Камен - Радишани во населено место на одлична локација. До плацот има асвалтиран пат. Има можност за приклучок на канализација, вода и струја.

Цена:65 €

Скопје
373 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 01.10.2017
Plac vo Atarot na Dolno Lisice

Prodavam plac vo atarot na Dolno Lisiche, so pristap na pat , ograden , struja , voda, telefon, gradezno zemjiste so povrsina od 8000 m2 ne delivo , cena za eden metar kvadraten 30 evra za metar kv...

Цена:30 €

Скопје
80002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 27.09.2017
ATRAKTIVNO GRADEZNO ZEMJISTE Gevgelija

Се продава плац со површина од 9000 м2, во Гевгелија, во непосредна близина на Негорски Бањи. Плацот е со маркица А4 и има бушотина со топла вода. Информации на телефон 070 238 491 и 070 218 421

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 17.08.2017
se prodava atraktivno zemjiste

atraktivno zemjiste 3.480 m2 pogodno za kuka i malo stopanstvo za zdrava hrana,do ind.zona Marino so asfalten pat,imoten list

cena: 14 evra za m2

Цена:14 €

   

Објавен на: 28.07.2017
prodavam niva so lozje vo sveti nikole

prodavam niva so lozje vo sveti nikole vo oblasta krivceva reka 3650 m2

Цена:10.000 €

Свети Николе
3600 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 18.07.2017
Prodavam plac 1150m2

1150m2KicevoNaselba gorno pasinoCijena po dogovorPlacot se dajduva na izlaz na magistralniot pat kicevo-skopje

Цена:По договор

Кичево
11502 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 14.07.2017
Prodavam mesto Parcela 3645/0 kisela voda

SE PRODAVA MESTO , MOZE I DA SE PODELI .
Mesto od bulevar UL.Boris Trajkovski 100 m .

Cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 12.06.2017
Нива во кравари

Се продава нива во кравари,одма зад фабриката стиза (за чипс),погодна за сите култури,во близина има вода и струја. kontakt 070 547 908 SPASE RISTEVSKI

Цена:По договор

Битола
340002 m2
Чиста документација
Струја
Вода

Објавен на: 20.04.2017
Prodavam plac vo Ilinden

Prodavam plac vo opstina Ilinden 1000m pomegu s.Marino i s.Kadino, vo blizina na asvalten pat, so kompletna infrastruktura, pogoden za zemjodelski i gradezni objekti.

Цена:По договор

Скопје
1000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 09.02.2017
Niva od 2260m2 vo naselba Radisani

Prodavam niva od 2260m2 vo naselba Radisani ( patot za nakaj s.Pobozje). Moze da se prikluci i voda i struja. Za poveke informacii i dogovor za cenata javete se na
070/705-642 Koce

Цена:1 ден.

Скопје
2260 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 13.01.2018
ITNO SPROTI INDUSTRISKATA ZONA SACEVO

ITNO I POVOLNO SE PRODAVA ZEMJODELSKA PARCELA NA DOBRA LOKACIJA ODALECENA OD STRUMICA OKOLU 5 KILOMETRI A OD GLAVNIOT PAT OKOLU 15 METRI... SPROTI SEPARACIJATA ... INF.NA TEL.SAMO..071850189

Цена:6 €

Струмица
3628 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 10.01.2018
ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ЦЕНТАР

ПРОДАВАМ ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ЦЕНТАР, ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ НА ТЕЛЕФОНСКИТЕ БРОЕВИ 078 290 798 И 071 266 737.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.01.2018
Se prodava

Se prodava plac vo selo Rastak , Skopje od 1400 m ,pod seloto na asvalten pat kon butel zaobikolnica , Struja i Voda ima do samiot plac , placot e od gornata strana na patot i zagraden e vo okol...

Цена:9.000 €

Скопје
1400 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 17.12.2017
Se prodava plac/niva vo Volkovo 1600m2

Се продава плац во Волково 1600м2
Плацот се наоѓа лево од железничката станица.
Делив е 2 половини. Договор за цена по видување.
Тел за контакт:

Цена:19 ден.

Скопје
1600 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 12.12.2017
Продавам плац во Волково

Се продава плац во Волково (место Пржина после градежен склад Дандар).
Површина 303 м2 и пристапен пат 57м2.

Цена:35 €

Скопје
30357 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 05.12.2017
Se prodava plac

Se prodava plac od 1200m2 vo Katlanovo kaj stariot pat karsi benzinskata pumpa na Makpetrol.

Цена:10.000 €

Скопје
1200 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 03.12.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка