Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam cizmi

Prodavam crni kozni cizmi kupeni ovaa sezona (2016/17) od Bata. Obleceni samo ednas, zemen gresen broj. Broj 40. (kupeni 4400den.)

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.02.2017
prodavam bunda

bunda od prirodna koza

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.10.2017
SE PRODAVAAT PERSISKI TEPISI

SE PRODAVAAT PERSISKI TEPISI KUPENI OD TETEKS TETOVO, NE SE OSTETENI, MNOGU MAKLU KORISTENI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.08.2017
НЕВЕСТИНСКИ НОВ УНИКАТЕН ФУСТАН

Се продава нов рачно изработен невестински фустан од реномирано ателје во Македонија. Носен е еднаш, а потоа на хемиско исчистен. Одговара на број 38 (М), но може да се прилагоди. Со фустанот следу...

Цена:400 €

Битола
 

Објавен на: 30.06.2017
SE PRODAVAAT KUKLI ZA BUTIK

SE PRODAVAAT KUKLI ZA BUTIK KON TEL 071338296

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 06.05.2017
Detski kukli i stalazi za butik

Se prodavaat keramicki detski kukli, masko i zensko, i stalazi za butik, stari edna godina.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2017
Prodavam kukli za butik

Se prodavaaat dve kukli maska i zenska so postojle,istite se novi bez znaci na ostetuvanje,isto taka imam i kukli gorna polovina 5 detski i 4 vozrasni,i raft na vrtenje za corapi.

Цена:8.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.04.2017
svecen fustan

Prodvam svecen fustan golemina 38-40 osnova saten americki, cipka so kristalcinja, i tul EDNAS NOSENA !!!!!! ITNO !!!!

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.01.2017
Шивачки услуги

Шивачка нуди услуги за изработка на чаршафи, преправки и домашен текстил по поволна цена.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.12.2016
Itno baram zena za rabota vo moden salon

Baram zena za rabota vo moden salon za vrsenje na sekakov vid korekcii

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.10.2016
PRODAVAM NOVI CIZMI I PALTO

PRODAVAM NOVI CIZMI br 38 I palto od glostory L zaedno ili oddelno

Цена:2.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 11.10.2016
Облека Зара, Страдивариус,Бершка, Пул анд Бер

Продавам женска облека од шпанските брендови Зара, Страдивариус и сл., поради затварање на Марфи Шоп. Исто така, труднички панталони, панталони големи броеви, декоративна козметика од германски бре...

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.05.2016
zhenski kozhni chizmi

Se prodavaat zhenski kozhni chizmi po mnogu povolna cena novi se i mnogu udobni za informacii za brojche na broj 078 366 785

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.10.2015
Туту сукњички

Изработка на туту сукњички во сите величини по желба

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.09.2015
jamboli

beli novi nekoristeni jamboli za trosed i dvosed racno izrsboteni na razboj

Цена:2.000 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 19.08.2015
BEBESKA OBLEKA

Bodi dolg i kratok rakav(56-104)= 85 den+ddv
Bodi bez rakav(kimono)(56-68)= 70 den+ddv
Benkica(56-68)= 50 den+ddv
Zivri so stapalo(56-74)= 75den+ddv

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.08.2015
Продавам 5 нови килими!

Продавам 5 некористени етно килими (рачна изработка), стари педесетина години,
погодни за етно катчиња во Вашиот дом или за традиционални македонски ресторани.
Килимите се со следните димензии:
...

Цена:600 ден.

Велес
 

Објавен на: 28.07.2015
Костим за капење Бети Метлика 48Д и апостолки Авон

Костим за капење на Бети Метлика бр.48 корпа D, нов, некористен - 800ден.
Нови стандардни флип апостолки со платнени ленти вел.40/41 - 150ден.
Заедно 880ден.

Цена:880 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
Prodavam zhenski konduri i detski kondurchinja

Prodavam zhenski konduri i detski kondurchinja chista kozha novi od zatvoren dukjan modelite se malku postari no ne se noseni nitu ednash skroz novi cena za detskite 300 a cena za kondurite 200dena...

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.07.2015
ITNO - Asortiman na Maska Obleka

Se prodavaat kosuli, dzemperi, sakoa, farmerki za mazi.
Odlicni materijali kvalitetni i moderni.
Sledi odlicna ponuda dokolku se kupi celiot asortiman

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 03.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка