Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Дочувување на постаро лице

Со вереникот бараме да дочуваме постаро лице, млади сме и способни за извршување на секоја домашна задача,(готвење,чистење,пазарење,носење на лекар).

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2017
Часови по математика

Дипломирана професорка по математика и математичка економија дава часови по математика за ученици од основно, средно образование и факултет.

Цени:
За основно и средно образование:

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.11.2017
Држам часови по англиски јазик

Држам часови по англиски јазик на сите возрасни групи. Помагам при домашни задачи, есеи, тестови итн..Работам според потребите на индвидуата.
Име - Тања
Контакт телефон - 076/515-659
Цена - 300...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.01.2018
Dechko bara rab. Vo mk. Ili strastvo

27g. so mk pasosh,mozhe I so vash smeshtaj so sredno, angliski , kmpjuteri, sum rab. Razni majstorii, zemjodelie , trgovija I dr.ozbilno.tel. 071-724-739
Vibe+389-71-724-739
Fac.Kocevskig@yahoo.com

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.12.2017
PLOCKARI

Rabotemi niz cela Makedonija i stransvo
Лепење ПЛОЧКИ - Буња - ставање изолација, подлоги (кошуљица)
- Плочки - 5 евра (просек) се зависи која керамика и што се бара - Буња --- 8 евра (просек) - ...

Цена:5 €

Куманово
 

Објавен на: 22.02.2017
montaza na plocki

lepime plocki kujni kupatila skali hodnici terasi stavame izolacija ...

Цена:5 €

Скопје
 

Објавен на: 28.08.2016
Prevoz skopje-solun airport-xalkidiki- ikea extra cena

ponudata vazi za od skopje za solun(centar-ikea-airport -port)...i obaratno ...ima 2-4 slob mesta ...
extra cena....osigurani patnici..prevozot se vrsi so E class mercedes ...

070 756 179

Цена:25 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
Xalkidiki-polihrono-xanioti-pefkohori -Kasandra/Sitonia-sarti-nikiti

prevoz do xalkidiki vo sekoe vreme ...popust 10 % za povratni turi...cenata e od 25 do 35 evra vo zavisnost kolku 3-4 luge ste....i kade sakate da odite na prv krak/Kasandra ili na vtor krak/Sitoni...

Цена:25 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
Xalkidiki-polihrono-xanioti-pefkohori -kasandra

prevoz do xalkidiki -bilo koj od kracite,vo sekoe vreme ...popust 10 % za povratni turi......cenata e 30 evra po covek za 4 luge...
cenata e po dogovor...vo zavisnost na koe mesto sakate da odite....

Цена:30 €

   

Објавен на: 17.08.2016
Prevoz skopje-solun airport-xalkidiki za 08/09 extra ponuda

ponudata vazi za prevoz od skopje za solun i obratno...poaganje po sabajle ...do pristaniste(25 evra) -centar(25 evra) - avtobuska (20 evra) - ikea(30 evra) - aerodrom(30 evra)..do kade sakate vie ...

Цена:25 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
Akusticen Bend Gradina

ve zabavuva za vasite domasni proslavi(slavi,sedenki,rodendeni-veridbi,mini svadbi i pogolemi .....vo kombinacija so rock bend ili DJ )itn itn.....
a moze i za vo vasiot lokal-restoran so zvucite...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
Xalkidiki-polihrono-xanioti-pefkohori -Kasandra/Sitonia-sarti-nikiti 2016

xanioti-pefkohori -Kasandra/Sitonia-sarti-nikiti...2016 sezona prevoz od kracite ..od skopje za solun ... skopje(centar-airport-avtobuska)...ima 2-4 slob mesta ...
extra cena 20-25-30-35 evra .....

Цена:20 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
Halkidiki- edno -dnevni turi za banjanje

za site onie koi nemozat da si dozvolat da pojdat na poveke denovi odmor na more..... ODLICNA ponuda za site vas... za samo 30 evra po covek ve nosime od skopje do Xalkidiki na 1 dno dnevna banjare...

Цена:30 €

   

Објавен на: 08.05.2016
сметководство

Овластен сметководител дава сметководствени услуги на мали и микро трговци.

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.05.2016
Baram RABOTA-javuvanje,prodazba od doma

Vrabotena,za dopolnitelna zarabotka baram rabota koja bi se sostoela od rabota koja mozam da ja vrsam od doma so isklucok na onie za klikanje po reklami.znaci kontakt so lugje za prodazba na odrede...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.04.2016
Барам работа

Искусна продавачка, сериозна, стабилна со 10+ години искуство. Би работела во бутик или гифт шоп
контакт после 15:00 часот

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2016
Baram rabota za cuvanje na dete/deca

Baram da cuvam dete/deca. Seriozna i odgovorna zena so iskustvo za cuvanje na deca.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.01.2016
baram rabota za ispomosh

baram rabota kako sankerka za ispomosh

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.12.2015
Izrabotuvam kompletni 2D Arhitekturni planovi i 3D VIzualizacii

Izrabotuvam kompletno idejni 2D Arhitekturni planovi i 3D Vizualizacii na sekakov tip arhiteklturni objekti,podednakvo eksterieri i enterieri.

Цена:10 €

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2015
Prevodi

Вршам превод на секаков вид текстови од англиски на македонски и обратно...Брзо завршена работа со најдобар квалитет

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 13.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка