Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ИЗДАВАМ СТАН ЗА СТУДЕНТИ

Се издава наместен стан 84м2 за студенти во Центар - Дебар Маало, со 4 спални, дневна, кујна, купатило.

Цена:350 €

Скопје
84 m2
5+ соби
1 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 15.08.2018
Издавам трособен наместен стан од 65 м2

Издавам трособен наместен стан од 65 м2, со две спални соби, со парно греење. Погоден е за 4 студенти или вработени. Лоциран е во Карпош 2, до машински факултет. Може да се погледа на 27 и 28 Јули....

Цена:240 €

Скопје
65 m2
3 соби
2 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.08.2018
Се издава наместен стан во центарот на Скопје

Станот е на одлична локација, меѓу Универзалната сала и Католичката црква во Скопје, на мала пешачка дистанца од сите поважни локации и институции во градот, а истовремено е блиску и до станица за ...

Цена:290 €

Скопје
55 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 02.08.2018
SE IZDAVA STAN ZA 4 OSOBI VO STROG CENTAR NA UL.MAKEDONIJA

SE IZDAVA STAN ZA 4 OSOBI (STUDENTI, VRABOTENI I SL.) VO STROGIOT CENTAR NA SKOPJE NA UL."MAKEDONIJA", SPROTI PLAY CAFFE.NA RASPOLAGANJE SE 3 SOBI, POSEBNO KUPATILO, POSEBEN TOALET, 2 BAL...

Цена:По договор

Скопје
70 m2
3 соби
4 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 01.08.2018
Издавам стан во Тафталиџе

Се издава стан во Тафталиџе -кај пазарчето- во влезот кај Романса слаткарницата. Станот е со една спална соба, дневна, трпезарија, кујна и 2 балкони. На 2-ри спрат со лифт.
Не се издава на студент...

Цена:220 €

Скопје
65 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 31.07.2018
Stanovi vo centarot na Ohrid

Se izdavaat stanovi za turisti vo centarot na Ohrid. Stanovite se celosno opremeni ( ima TV i internet) i se so po dve sobi, ima kujana, kupatilo i terasa. Maksimalen kapacitet po stan od 5-6 lica....

Цена:18.002.400 ден.

Охрид
40 m2
2 соби
1 кат
Паркет
Наместен
 

Објавен на: 28.07.2018
Издравам Стан во Дебар Мало

Издавам стан во Дебар Мало 62 м2 за студенти и самци . Цена 200eur
Телефон за контакт 070947664

Цена:200 €

Скопје
62 m2
2 соби
Приземје
Ламинат
Лифт

Објавен на: 27.07.2018
ИЗНАЈМУВАМ одличен стан од 63м2 во Карпош 1

Станот е на Партиѕанска бр 78, има три посебни соби, со комплетно опремена кујна, купатило и балкон. Целосно е реновиран, се наоѓа на 4 спрат во многу тивка и мирна околина, со одлична инфраструкту...

Цена:300 €

Скопје
63 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 25.07.2018
NOV PRAZEN STAN NASPROTI SOBOREN HRAM

Se izdava nov prazen i dosega nevseluvan stan nasproti SONOREN HRAM vo zgradata na AURA BIZNIS CORNER.Stanot e na 4 kat 50 m2.Pogoden za kancelarija,deloven prostor ....Za povece info. na tel.075-2...

Цена:350 €

Скопје
50 m2
2 соби
4 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 25.07.2018
Се изнајмува стан 55м2 во центар

Се изнајумва празен стан во центар во близина на Универзална сала 55м2 со балкон. Новоградба 2013г реновиран 2018г. Со сопствено парно и сопствен паркинг. На 5ти кат со лифт. Тел 071/308583 (22,07-...

Цена:200 €

Скопје
55 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 16.07.2018
Издавам стан строг центар

Слободен од 20 јули 2018.

Целосно реновиран. Строг центар.
Во кулата спроти хотел Бристол. До нова зграда на ЕЛЕМ. 2 лифтови на располагање. Тв во сите соби (2 лцд+1 об.). Постелнини и крпи обе...

Цена:350 €

Скопје
71 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 16.07.2018
Izdavam lux stan Centar 60m2

Се издава комплетно опремен луксузен нов стан.
Станот е 60 м2, на 5 ти спрат, два лифта, со две спални соби (брачен кревет од 180х200 во едната спална, кревет 120х200 во другата спална), новоградб...

Цена:500 €

Скопје
60 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.07.2018
Издавам стан во Скопје

Издавам стан локација Стара чешма позади споменикот нова зграда 55м2 на 5ти од 6 спрат со лифт наместен 800м до строг центар со 1 спална. инф. тел 070/447-796

Цена:1 €

Скопје
55 m2
2 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 02.07.2018
Se izdava trosoben stan vo Centar, karshi vero Jumbo

Se izdava trosoben stan (2 spalni + dnevna + zasebna kujna so trpezarija) karshi Vero Jumbo. Stanot e na odllicna lokacija, 3 minuti peshki do zeleznicka/avtobuska, i 10 min do GTC i kompleks fakul...

Цена:250 €

Скопје
80 m2
4 соби
3 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 21.06.2018
Nov i kompletno opremen Apartman FletIron

Kompletno nov i namestem apartman vo zgrada FletIron.
Krevet i dusek antialergiski Bernarda.
Klima, dva TV, masina za perenje, masina za sadovi, kompletno opremena kujna.

Цена:330 €

Скопје
40 m2
2 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 17.06.2018
Izdavam namesten trosoben stan vo nas.Aerodrom vo blizina na Kapitol.

Izdavam namesten trosoben stan vo nas.Aerodrom vo blizina na Kapitol so povrsina od 85m2.Stanot e klimatiziran so dve spalni.

Цена:250 €

Скопје
85 m2
3 соби
3 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 17.06.2018
Luksuzen stan vo centar/ Luxury apartment in the city centre

Se izdava luksuzno opremen stan vo centar na Skopje,Bunjakovec.
Stanot se naogja na ul Rajko Zhinzifov ,so golemina od 74m2 i vo nova zgrada so lift.
Stanot e opremen po visoki standardi i ima se...

Цена:500 €

Скопје
74 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.06.2018
Се издава еднособен стан во Центар од 10.06-15.08

Издавам стан во Центар (до основното училиште Јохан Хајнрих Песталоци) за краток период (од 10.06.2018 до 15.08.2018). Станот е комплетно опремен (интернет, клима, TV). Со една спална соба. Цена 25...

Цена:250 €

Скопје
55 m2
1 соба
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 09.06.2018
Se izdava stan vo Aerodrom

Se izdava stan vo Skopjanka,Aerodrom, od 40 m2, so parno, na 4ti kat so lift. Poveke informacii na 075 458 346

Цена:По договор

Скопје
40 m2
2 соби
4 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.06.2018
izdavam stan

Kosta novakovik br.48/1/014

Цена:9.000 ден.

Скопје
60 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 01.06.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка