Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
NOV STAN 60m2 VO AERODROM- SO DVE SPALNI, PRIZEMJE

-Станбено-деловниот објект се наоѓа на атрактивна локација во населбата Аеродром во Скопје. Во непосредна близина на локацијата се наоѓаат неколку супермаркети, поликлиника Јане Сандански, полициск...

Цена:950 €

Скопје
60 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
STAN 95m2 VO KAPISTEC- NASPROTI KATOLICKA

ОДЛИЧЕН СТАН НАСПРОТИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА
Станот е во одлична состојба, го добивате со пaркет на подот, комплет опремени купатила, кујна и pvc прозори.
СОБИ: ДНЕВНА СОБА, ТРИ СПАЛНИ, ДВЕ КУПАТИЛА КУЈ...

Цена:93.000 €

Скопје
95 m2
4 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 15.01.2018
Се продава стан во центрот на Охрид 300 метри од езерото

Се продава стан во центрот на Охрид во станбена зграда на шести кат, 300 метри од езерото. Станот се состои од две спални, кујна со трпезариа, купатило, посебен wц, простран дневен боравок со терас...

Цена:92.000 €

Охрид
100 m2
3 соби
5 - 10 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 14.01.2018
ULTRA LUX STANOVI VO CRNICE- ZAVRSNA FAZA

СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ЗАВРШНА ФАЗА ВО ЦРНИЧЕ НА ТОП ЛОКАЦИЈА. ОБЈЕКТОТ СОДРЖИ ПРИЗЕМЈЕ, 2 КАТА И ПОТКРОВЈЕ, СТАНОВИ СО ПОВРШИНА ОД 90 ДО 156 м2 ЗГРАДАТА Е ИЗГРАДЕНА ИСКЛУЧИВО СО НАЈКВАЛИТЕТНИТЕ Г...

Цена:1.300 €

Скопје
95 m2
4 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 29.12.2017
NOV STAN VO GJORCE 64m2 SO DVE SPALNI

Станот од 64 м2 се наоѓа на ул: Хераклеја во Ѓорче
Станот го добивате со пaркет на подот, комплет опремено купатило, плочки во кујна и pvc прозори.
ГРАДБА: 2018 Јануари
СОБИ: ДНЕВНА СО ДВЕ СПАЛНИ

Цена:800 €

Скопје
64 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 29.12.2017
Продавам 4-собен стан во Аеродром

Продавам 4-собен стан во Аеродром - Три Бисери, 100 м2 (3 спални, дневна, трпезарија, кујна, бања, купатило, 2 тераси, подрум-посебно соѕидан + бесплатен паркинг). Станот е на 2-ри кат, на многу уб...

Цена:115.000 €

Скопје
100 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 27.12.2017
Се продава двособоен стан од 65м2 во Кисела Вода (Стара рампа)

Се продава двособен стан, коплетно реновиран (купатило, прозори, паркет). Станот се наоѓа во Кисела Вода (веднаш после Стара рампа наспроти Flatiron), на само неколку минути од центарот на градот. ...

Цена:58.000 €

Скопје
65 m2
2 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 20.12.2017
STAN 56m2 VO KARPOS VO NOVATA ZGRADA NA ADORA-DIAMOND GARDEN

Атрактивен станбено-деловен објект со квалитетни модерни станови , со екстериер инспириран од зелениот дијамант, прекриен со многу стаклени површини и дијамантски структурни црти. Објектот е на дес...

Цена:1.200 €

Скопје
56 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.12.2017
Продажба на стан од 47m2 и гаража во Расадник

Поволно се продава стан во Кисела Вода (Расадник) со површината 47m2. Станот има нов ламинат, вграден плакар од Акрон, клима уред и остава на тераса преградена со алуминиумска роло-врата. Kонтакт: ...

Цена:По договор

Скопје
47 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 17.12.2017
Се продаваат готови станови

Се продаваат готови станови
еднособни од 40м2,44 м2
двособни од 52,54,58,63 м2
трособни од 70м2

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.12.2017
NOV STAN VO AERODROM 58m2 NA 3ti KAT - 3 sobi


Цена: 970 €

Категорија: Недвижности

Цена:970 €

Скопје
58 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 13.12.2017
STANOVI VO GJORCE PETROV HERAKLEA

Prodazba na stanovi vo Gjorce Petrov na ulica Heraklea br.3.
Stanovi so kvadratura na 42m2 do 57 m2. Vselivi vo Januari.
Stan 4,5 -prizemje Stan 17 -vtor kat nStan 22-tret kat

Цена:По договор

Скопје
42 m2
2 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 29.11.2017
STANOVI VO GORCE PETROV 54m2 I 68m2 NOVI VSELIVI

Продажба на станови од 55 m2 и 68м2,на трет кат со прекрасен поглед према Водно.
СТАНОВИТЕ СЕ ВСЕЛИВИ

55 со една спална соба

Цена:По договор

Скопје
53 m2
3 соби
3 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 29.11.2017
Продавам стан

Продавам наместен стан на почетокот на Ново Лисиче 92м2 на 3 кат. Станот е трособен- голема дневна и терпезарија, голема кујна со остава, 2 комфорни спални соби што гледаат од страна на парк, купат...

Цена:По договор

Скопје
92 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 28.11.2017
Продавам двособен стан ИТНО!!!

Станот се наоѓа веднаш до монополот, во зградичка со 4 станови, на 1 кат , со 2 тераси.
ИТНО!!!

Цена:По договор

Неготино
52 m2
2 соби
1 кат
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 26.11.2017
Продавам двособен стан во К.Вода

Станот се наоѓа близу општината во К.Вода. Станот е реновиран комплетно , на 1 кат , со лифт, парно. На одлична локација , во близина има основни училишта, градинки и паркови, погодно за млади паро...

Цена:По договор

Скопје
57 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 26.11.2017
Se prodava stan vo karpos

Stan vo karpos blizu city mall.53 kvadrati+14 terasa+8 podrum.

Цена:50.000 €

Скопје
53 m2
2 соби
3 кат
Паркет
Парно греење

Објавен на: 25.11.2017
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада ...

Цена:83.000 €

Скопје
93 m2
4 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 20.11.2017
Se prodava stan vo Kisela Voda (86m2)

Се продава 4 собен стан во Кисела Вода на 3 спрат од вкупно 4 спрата. Одличен распоред на дневна соба со широка трпезарија и кујна, претсобје, три спални соби, купатило и гостински тоалет, три тера...

Цена:70.000 €

Скопје
86 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 11.11.2017
SE PRODAVA TROSOBEN NOV STAN VO AERODROM

SE PRODAVA NOV STAN VO NASELBA AERODROM LOCIRAN NA TRETA MAKEDONSKA BRIGADA VO BLIZINA NA TINEX I SKOPSKI PAZAR. ODLICNA LOKACIJA KOJA NUDI BESPREKORNO ZIVEENJE (MARKETI,UCILISTE,GRADNIKA,PARKOVI)
...

Цена:По договор

Скопје
72 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 09.11.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка