Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Tv Dvd

Se prodavaa Tv 2500 DvD1000 tel072443144

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 13.09.2017
Продавам телевизор

Телевизор Grundig, екран 36 см. Во одлична состојба, ефтино. Тел: 078 911 899

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.11.2017
PRODAVAM SHARP TELEVISOR

PRODAVAM TELEVISOR SHARP LCD COLOUR TV MODEL LC-52X20E so postolje, daljinsko, skard kabel, vlezni kanali skard dva vleza, audio vlez i izlez, digitalen audio izlez, vlez hdmi , AUDIO (R/L) , ...

Цена:32.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.09.2017
Продавам 32" Full HD Philips Телевизор

Продавам 32" Full HD LED Philips Телевизор. Koристен година дена.

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.07.2017
Drzaci za televizor na zid

Se prodavaat drzaci za televizori "Sonorous"superfix 330 od 32" do 50"so tilt

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.01.2017
Servis za LCD televizori,Servis za LED televizori, Servis za plazma televizori

sibioe elektronik e specijaliziran seris za popravka na site marki LCD televizori,Led televizori,Plazma televizori i dr,elektronski uredi.
www.servislcd.mk

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.12.2016
Продавам телевизор samsung plano

Се продава телевизор samsung planо,екран 65см во одлична состојба без сервисирање.контакт тел: 075237340

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.09.2016
Se prodava Samsung HD TV

Se prodava nov Samsung HD LED TV 24 inchen pod garancija so garanten list.

Цена:160 €

Скопје
 

Објавен на: 25.09.2016
Popravka na lcd televizori

Servis na LCD ,LED i PLAZMA TV ,od razlicni golemini i bredovi.
Popravka na laptop i desktop kompjuteri.
Brza usluga i garancii do 1 godina.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 05.05.2016
Лед ТВ и ЛЦД ТВ СЕРВИС-www.lcd-servis.com

Сервис на ЛЦД,ЛЕД И Плазма-ТВ
Поправка на Лаптоп и десктоп компјутери
Сервис на лцд монитори
Брза услуга и гаранции до една година.

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.07.2015
КУПУВАМ LCD или PLAZMA ТЕЛЕВИЗОР

Купувам исправен LCD или PLAZMA HD телевизор со HDMI влезови, со големина околу 40 инчи. 070-328 028

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Popravka na LCD i LED Televizori

Vrsime servis na LCD ,LED i PLAZMA TV ,od razlicni golemini i bredovi vklucuvajki I LCD Monitori.
Popravka na laptop i desktop kompjuteri.
Brza usluga i garancii do 1 god.

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.06.2015
Prodavam 2 satelitski risiveri tip DM 500-S

Celosno ispravni,dalecinsko,ispravuvac.

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 23.05.2015

Цена:1.500 ден.

Крива Паланка
 

Објавен на: 22.05.2015
TV Samsung PLANO CW 21A83N

Продавам TV Samsung PLANO CW 21A83N, со рамен екран, дијагонала 53 cm, SCART приклучок и A/V конектори. Во исправна состојба и со одлична слика.
Телефон за контакт: 070 243 154

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2015
kamera za kola,crna kutija

novi
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:1.000 ден.

Струмица
 

Објавен на: 01.04.2015
Телевизор QUART Q210N

Продавам телевизор, марка QUART Q210N, во одлична состојба, без дефекти до сега, стар 5 години, екран 52 cm, со скард влез...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.03.2015
Televizorce so RADIO

Televizorceto e vo odlicna sostojba raboti

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Televizor SAMSUNG

Televizorot raboti

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Satelitska antena

Antenata e kako nova zacuvana so motor i resiver

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка