Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
TAXI VIP TRANSPORT FOR ALL DESTINATIONS-ТАКСИ ВИП ТРАНСПОРТ

TAXI VIP TRANSPORT FOR ALL DESTINATIONS

PRICES LIST :

Цена:1 €

   

Објавен на: 27.02.2018
TAXI TAKSI THESSALONIKI, SOFIA, BELGRADE, TIRANA, PRISTINA, ТАХИ ТАКСИ СОЛУН, СОФИЈА, БЕЛГРАД, ТИРАНА, ПРИШТИНА

ТАКСИ ТРАНСПОРТ
MK:
Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА И странство ГРЦИЈА, БУГАРИЈА, СРБИЈА, АЛБАНИЈА, КОСОВО, ЦРНА ГОРА

Цена:1 €

   

Објавен на: 25.02.2018
TAXI TAKSI TRANSPORT ТАХИ ТАКСИ ТРАНСПОРТ

ТАКСИ ТРАНСПОРТ
MK:
Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА И странство ГРЦИЈА, БУГАРИЈА, СРБИЈА, АЛБАНИЈА, КОСОВО, ЦРНА ГОРА

Цена:1 €

   

Објавен на: 25.02.2018
TAXI TAKSI ТАКСИ PREVOZ GRCIJA BUGARIJA I DR.LUX A EVTINO.

LUX TAXI ZA SITE EVROPSKI DESTINACII SO LUKSUZNI MERCEDESI. Skopje-Solun-80€
Skopje-Sofija-80€
Skopje-Ohrid-60€
SKOPJE-BELGRAD-150€

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 25.01.2018
Taxi prevoz POTRCKO taksi: Skopje-Solun last minute 13.03.2017

Taksi prevoz Skopje-Solun 13.03.2017 samo 10e/lice

078311263
potrcko@rocketmail.com

Цена:10 €

   

Објавен на: 12.03.2017
menuvacnici menuvacnica FILIPOV Kochani kocani менувачници менувачница ФИЛИПОВ кочани

Менувачница Филипов Форекс ДООЕЛ Кочани има традиција од 1993 година во неа можете да ги промените вашите валути по најповолен курс .
ТЕЛ.078/747-606
https://www.facebook.com/Menuvacnica-filipov-...

Цена:100 €

   

Објавен на: 15.02.2017
Се продава глисер

Се продава глисер ELAN Fisherman 460, генерално реставриран и редовно одржуван, во одлична состојба на труп и мотор (Crysler 45KS со 220 работни часа возење), глисерот се продава заедно со приколка...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.04.2017
Taxi Skopje Ohrid Pristina Sofija...

Vozete se edinstveno so taxi mercedes vozila udobno i bezbedno vo Makedonija i nadvor od drzavata.

Airport Skopje 800den
Ohrid 60 e

Цена:800 ден.

   

Објавен на: 06.11.2016
ГОЛЕМ Годишен Панаѓур Аминдео

Општина Аминдео, Р. Грција ве поканува да го посетите Големиот годишен панаѓур во Аминдео од 29 септември до 3 октомври 2016 година.

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.09.2016
izadavanje sobi

Leto 2016, booking izdavanje sobi
Ezerski Lozja Struga
Objektot e opremen so poveke krevetni sobi,
opremeni kujni, sopsteven parking prostor i Wi-Fi free.

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 04.07.2016
Meana "Chardak"

Meanata "Chardak" e mesto opremeno vo nacionalen stil so mestopolozba vo mirna i prijatna sredina opkruzena so priroda i zelenilo so prekrasen pogled kon Ohrid.Mesto pogodno za odmor i os...

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.05.2016
(богата празнична вечера и неограбичени алкохолни пијалоци)

ВЕЛИГДЕН ВО СТРУМИЦА, МАКЕДОНИЈА!
(богата празнична вечера и неограбичени алкохолни пијалоци)
НАЈ ШАРЕНИ ВЕЛИГДЕНСКИТЕ ПРАЗНИЦИ ВО СЈАЈ НА ХОТЕЛОТ ЦЕНТРАЛ И ТИВЕРИОПОЛ
Понудата важи за период...

Цена:5.400 ден.

   

Објавен на: 18.03.2016
М&Л МИГРЕЈШН СЕРВИСИС

ОТВОРЕТЕ ГИ ВРАТИТЕ НА СВЕТОТ
М&Л Мигрејшн Сервисис е тука за вас да ви помогне да ја изберете најдобрата опција за да вашиот сон стане реалност

СИТЕ типови на ВИЗИ за:

Цена:1.700 ден.

   

Објавен на: 16.03.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка