Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PRODAVAM RADIO- STANICA- ITNO !!!!!!

Prodavam RADIO- STANICA
MOTOROLA 950
SO ANTENA I KABLI
kont.tel. 075 65 21 55

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.03.2016
NAVIGACIJA, MAPI, GPS, GARMIN, iGO, TOMTOM, COPILOT, NAVIGON

Navigacija za mobilni telefoni, tableti, kompjuteri!
Mapi za cel svet, mapi za GPS uredi (Garmin, TomTom, Igo, Navigon, TeraByte, Sygic, Backer, Destinato, PaPaGo! i mnogu drugi...)
Navigacija za...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 29.10.2015
СЕ ЗА ВАШИТЕ GPS УРЕДИ !!!

Доколку сакате да стигнете безбедно и сигурно на Вашата посакувана дестинација тогаш сте на вистинското место. www.mapizagps.blogspot.com со своето огромно искуство Ви нуди брза, квалитетна и профе...

Цена:299 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.08.2015
GARMIN мапи !!!

Возете безгрижно со најновите мапи за Европа за сите Garmin GPS уреди.
Картата за Европа во својата последна верзија, претставува најпокриената патна карта за Европа на пазарот. Картата вклучува 9...

Цена:299 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.08.2015
НАВИГАЦИЈА за МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН и ТАБЛЕТ

Доколку сакате вашиот мобилен телефон или таблет да го претворите во моќна навигација, тогаш сте на вистинското место!
iGO најдобрата навигација за мобилни телефони и таблети од сега достапна и во...

Цена:299 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.08.2015
OVATION studio -GPS navigatori MAPI - SOFTVER - DEKODIRANjE

____НАПОМЕНА ------ ВНИМАВАЈТЕ КАДЕ ГИ НОСИТЕ ВАШИТЕ УРЕДИ ЗА АМАТЕРИТЕ ДА НЕ ГИ УНИШТУВААТ И СЕ УЧАТ НА НИВ____
ВИДЕТЕ ГИ СЛИКИТЕ И ВИДЕАТА
КОЛКУ СЕ ЗАДОВОЛНИ ЛУЃЕТО и КАДЕ ГИ НОСАТ СВОИТЕ УНИШТ...

Цена:200 ден.

Битола
 

Објавен на: 08.07.2015
OVATION studio-NOVI GPS uredi 4.3-5-7 INCEN ekran- KAMIONSKI

NAPOMENA !!!
-Vgradenite mapi i softver se ORIGINALNI so MAKEDONSKO meni i tocnost 98%
-Ostanatite nudat krakuvani mapi i softver KOPIJA od internet so SRPSKO/HRVATSKO meni i tocnost SAMO 60%

Цена:4.500 ден.

Битола
 

Објавен на: 08.07.2015
GPS,GPS+BUBICA spy spion prisluskuvanje,skrieni kameri,bubici

Oва е професионален прислушкувач уред (bubica so apple tehnologija) за било кој простор со две функции.
1.како класична бубица
2.како гпс локатор(ја лоцирате местоположбата на бубицата)
Прислушк...

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2015
GPS Handsfree multifunkcionalen

Ova e multifunkcionalen aparat za Handsfree telefoniranje vo kola.
moze da telefonirate bez da go drzite telefonot ,moze da slusate muzika snimena na vasiot telefon,moze da go koristite kako gps v...

Цена:1.600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2015
Prodavam navigacija garmin

naigacijata e nova ne koristena

Цена:100 €

Велес
 

Објавен на: 10.04.2015
OVATION studio -GPS navigacija za PNA/PDA uredi

НИСКИ ЦЕНИ , ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ , БРЗА-СИГУРНА-ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА
6 ГОДИШНО ИСКУСТВО и 3000 ЗАДОВOЛНИ КЛИЕНТИ
Oдсега можете да не контактирате и преку ЗЛАТНА КНИГА

Цена:200 ден.

Битола
 

Објавен на: 25.03.2015
OVATION studio -GPS navigacija za 1DIN i 2DIN uredi (za avtomobili)

+++ NAPOMENA:
__OD DRUGITE GRADOVI VO MAKEDONIJA PRED DA DOAGATE VO BITOLA ,POZELNO E DA SE JAVITE ZA INFORMACIJA I REZERVIRATE TERMIN__

НИСКИ ЦЕНИ , ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ , БРЗА-СИГУРНА-ПРОФЕСИО...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 25.03.2015
Trimble CFX-750 & EZ Steer's

control robotic surveying trimble sps930 complete kit package with s8 and s6

Free Shipping Trimble 5800 5700 Gps L1 L2 Rtk Set Base & Rover Hpb-450 Radio

Цена:46.947 ден.

Струмица
 

Објавен на: 18.03.2015
Prodavam GPS Navigacija PRIVILAGE 50FM

Prodavam GPS Navigacija PRIVILAGE 50FM
5"( 12.7cm) TFT Touch screen
MP4 Player,MP3 Player,e-Book, Photo album FM transmitter
internal memory 4GB

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.07.2013
GPS Navigator za kola ili kamion.

Se prodava gps navigator so novi mapi za evropa i celiot balkan,ima srpsko meni i mnogu drugi.

Цена:50 ден.

Охрид
 

Објавен на: 06.07.2013
itno prodavam

BUSOLA M53 (JNA) NOVA

Цена:25 €

Скопје
 

Објавен на: 27.05.2013
Garmin GPS navigacija

GARMIN nuvi 255w navigacija, site novi detalni mapi od cela evropa i usa+ adria - 4gb sd.Extra sucuvana kupena 2011

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2013
GPS navigacia na GPS uredi Mobilki Lap top i se okolu GPS

SE OKOLU GPS - UREDI ZA NAVIGACIJA

-prodazba na GPS uredi
-Sreduvanje na softver na GPS uredi

Цена:150 ден.

Битола
 

Објавен на: 29.03.2013
GPS uredi navigacija Mapi ...

Se prodavat novi GPS uredi za navigacija: 4.3; 5; i 7 inc So najnovi mapi IGO; Garmin. Navteq itn..

5 inc - 4900 den.
7 inc - 5900 den.

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 16.09.2012
Sudski prevod na programa od mashinski fakultet-angliski jazik

Ovlasten sudski preveduvach nudi izraboten prevod na programata od Mashinski fakultet-87str , zaveren so pechat za sudski prevod-povolno

Цена:100 €

   

Објавен на: 03.06.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка