Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Нива во кравари

Се продава нива во кравари,одма зад фабриката стиза (за чипс),погодна за сите култури,во близина има вода и струја. kontakt 070 547 908 SPASE RISTEVSKI

Цена:По договор

Битола
340002 m2
Чиста документација
Струја
Вода

Објавен на: 20.04.2017
HITNO! prodavam kuka vo Bitola

Prodavam hitno kuka vo Bitola kompletno opremena so deloven prostor i dvor od 300 m2

Цена:По договор

Битола
170 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 19.09.2016
Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 35 м2 во строг центар на градот.

Цена:1 ден.

Битола
35 m2
Плочки
 

Објавен на: 01.09.2016
Mercedes A160cdi 2005 nov uvoz

Donesena od Italija
Proizvedena e 11.2004 prva registracija 10.2007
Motor na lance 2.0 cdi 82hp
Od oprema

Цена:4.000 €

Mercedes-benz A 160
2005
Битола
147000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.06.2017
se prodava kuva vo bitola

se prodava kuka vo Bitola vo blizina na crn most , na ul. Stiv Naumov. Kukata e stara , ima golem dvor.

Цена:По договор

Битола
70 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
 

Објавен на: 08.05.2017
Се издава стан во Битола

Се издава еднособен стан во Битола, нас.Карпош. Станот е 33 м2, јужен, целосно реновиран и наместен.

Цена:6.000 ден.

Битола
33 m2
2 соби
Приземје
Паркет
Наместен
 

Објавен на: 08.05.2017
Се продава стан од 72м2 со можност за надградба

Станот се наоѓа на преубава мирна локација, во централно градско подрачје на улица Иван Милутиновиќ број 64 влез 1 стан 10.

Станот е со површина од 72м2, но има согласност (одобрение) од куќен с...

Цена:По договор

Битола
72 m2
4 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 02.05.2017
гоџи бобинки

Се продаваат садници за гоџи бобинки по поволна цена. Даваат плод за само три месеци и имаат огромни здравствени придобивки.

Цена:150 ден.

Битола
 

Објавен на: 01.05.2017
Форд Мондео 1.9Тди

Продавам форд мондео 1.9 турбо физел од 1996г.Колата е перфектна без никаква мана гаражирана цело време.нови гуми акумулатор,радио мп3 сони,клима,ел стакла.

Цена:По договор

Ford Mondeo
1996
Битола
192000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 30.04.2017
Еднособен стан во Битола

Се продава еднособен стан во Битола на улица Васко Карангелевски, наспроти Педагошка. Цена поволна.

Цена:1 €

Битола
2 соби
1 кат
Паркет
Наместен
Чиста документација

Објавен на: 28.04.2017
Се продава Куќа 226м2

Се продава куќа, централно климатизирана, со влажнење и прочистување на воздухот со најсовремен филтерски систем, со сончев колекторски систем, вентилирана фасада од фасадна тула, алуминиум-дрво ст...

Цена:По договор

Битола
226 m2
4 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 17.03.2017
Деловен простор

Локацијата на деловниот простор се наоѓа во најстрогиот центар на Битола на улица Борис Кидрич односно ул Димитар Илиевски Мурато (по ново).
Административниот објект се наоѓа на 50м од пешачката у...

Цена:По договор

Битола
65 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 17.03.2017
Се изнајмува Дуќан во Стаклената зграда - Битола

Се изнајмува дуќан на ул."27ми Мај" кој се наоѓа во Стаклената зграда, веднаш до плоштадот Магнолија, во строг центар. Дуќанот е со јужна ориентација и се наоѓа на самото приземје т.е. на...

Цена:По договор

Битола
30 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 17.03.2017
se prodava

registrirana, plin atest, akumulator so garancija, novi gumi, smenat rebrast kais, predni plocki....popust na lice mesto....075487978

Цена:1 €

Honda Civic
1996
Битола
230000 km
2-3 врати
90 кс
 

Објавен на: 14.03.2017
Se prodava stan vo Bitola

Се продава стан 41м2 (35м2+6м2 преградена тераса (дополнително + 3м2 визба)) во Областа, Битола на 4-ти спрат, ул. Нико Фундали 16/21 Битола.
Составен од голема просторија, кујна со прозорец, пре...

Цена:25.000 €

Битола
41 m2
1 соба
4 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 17.12.2016
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА БИТОЛА

Се продава стан во строгиот центар на Битола, до хотел Епинал, веднаш вселлив. Квадратура 58м2 и подрум 8м2. Станот е на трети спрат има 2 спални соби,дневна со кујна,купатило и 2 тераси.Лифт нема....

Цена:43.500 €

Битола
58 m2
3 соби
3 кат
Ламинат
Наместен
 

Објавен на: 06.11.2016
BlackBerry LEAP

Telefonot e vo odlicna sostojba koristen samo 1 mesec. Kupen vo T-Mobile seuste pod garancija bez niedna grebnatina. So telefonot zaedno se site raboti koi sledat kutija, polnac i slusalki.

Цена:150 €

Битола
 

Објавен на: 24.10.2016
Лепак за гранитни и керамички плочки

Продавам 9 потполно нови неотпакувани вреќи од по 25kg лепак за гранитни и керамички плочки.

Производител: ENMON
Тип на производ: ENOKOL 016 бел

Цена:200 ден.

Битола
 

Објавен на: 15.10.2016
мобилен

Се продава нов неупотребен исправен Alkatel PIXI 4(5).

Цена:4.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 21.09.2016
IZDAVAM SPRAT OD KUKJA

Izdavam kompletno namesten sprat od kukja so dvor vo Brusnicka naselba. Dve spalni, dnevna, trpezarija, banja i wc

Цена:200 €

Битола
100 m2
4 соби
2 кат
Паркет
Наместен
 

Објавен на: 01.08.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка