Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Slika maslo na platno od Divna Pesic

Prodavam umetnicka slika od Divna Pesic, maslo na platno "Living with Passion", 400x500, od 2008 god.
Divna Pesic e sovrmena slikarka od Makedonija, poranesen prvak na Makedonija vo stre...

Цена:4.600 €

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2017
Umetnicka slika, maslo na platno od Divna Pesic

Prodavam umetnicka slika od Divna Pesic, maslo na platno Obsessive Love, 960x760, oil on canvas, 2005.
Divna Pesic e sovrmena slikarka, makedonska sampionka vo strelanje i ucesnicka na dve Olimpij...

Цена:6.000 €

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2017
Штафелај за сликање

Продавам нов некористен сталак / штафелај за сликање

Рачно изработен од природно дрво

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.04.2017

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.03.2017
Пејзаж

Прекрасен пејзаж, слика за секој дом!
Техника: Акрил
Димензии: 70x50
Изработена: 2010 година

Цена:149 €

Скопје
 

Објавен на: 21.01.2017

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 24.12.2016

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 24.12.2016
Изработувам различни форми од хартија за вашиот дом

Изработувам различни украсни(ненаменски) и наменски форми од хартија за вашиот дом.

Изработката е уникатна која вклучува мек вид на хартија,боја,специјален лак,дополнителни украсни форми и имаг...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.11.2016
Prodavam ikona stara 15 godini i poveke

Prodavam ikona stara 20 godini i poveke i dve pomali. Itno

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.07.2016
racno slikani umetnicki sliki

Akril I maslo na platno i lesonit, so dimenzii 50x40sm, tel.078807383

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2016
Света Богородица со Христос

Икона
31/24,5 см

изработил М-р Никола Голубовски дипломиран сликар

Цена:7.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
Свети Никола

Икона
31/24,5 см

изработил М-р Никола Голубовски дипломиран сликар

Цена:7.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
Света Петка

Икона
31/24,5 см

изработил М-р Никола Голубовски дипломиран сликар

Цена:7.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
KOVANI OGRADI

KOVANI OGRADI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.08.2015

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 09.08.2015
Betrayal of Angel

масло на платно 100x70 cm

Цена:2.000 €

Богданци
 

Објавен на: 04.08.2015
Продавам 2 гоблени!

Продавам 2 одлично сочувани гоблени од пред четириесетина години,
со димензии (заедно со рамките):
голем 67,5x53,5 cm - цена 300 евра,
мал 37x32 cm - цена 150 евра.

Цена:450 €

Велес
 

Објавен на: 27.07.2015
Fontana

Se prodava podvizna fontana komplet so pumpa, pogodna za dvor, terasa, kafic i tn.
Isto taka vrsam i izrabotka po vasa zelba i zamisla
https://www.youtube.com/watch?v=B7bXXV50KJw
https://www.yo...

Цена:8.100 ден.

Куманово
 

Објавен на: 18.07.2015
Racno izrabotena alka,unikat,kombinacija drvo-plastika,novo

Najnov disajn,racno napravena,po mnogu dostapna cena

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка