Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
BATERISKI LAMPI SITE MODELI PREKU 20 MODELI

BATERISKI LAMPISITE BATERISKI LAMPI NAJNOVI MODELI 2013 GODINA CENI70075080085090095010001100NAJ EVTINI NA PAZROT SO GARANCIJA ISite modeli bateriski lampi mozete da gi poglednete na nasiot Faceboo...

Цена:7.001.100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2013
Kupuvam Staticen velosiped ( статичен точак )

Kupuvam staticen tocak od NEO serijata od tehnomarket do
2000 den.

igor

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2013
Kupuvam AB Trainer sprava ( за стомачни мускули )

Купувам АБ Траинер справа за стомачни, до 2000 ден,

Игор
076567283

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2013
Kupuvam detski tocak детски велосипед ( точак )

Купувам детски велосипед со тркала не помали од 20"
do 2000 den.
Pratete mi slika na email

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2013
odelo za nurkanje

se prodava odelo za deca za nurkanje, golemina 3 - od 13 do 18kg, ne e koristeno, stoeno e ne znam kolku, ne e dupnato....
Wetsuit made specifically for young toddlers.
The 1mm neoprene body prov...

Цена:2.300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2013
itno se prodavaat

KOPACKI KOZNI NOVI so kozni kramponi br.39

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 27.05.2013
skii Rossignol (so vezovi, steki i konduri Rossignol)

Se prodava komplet skii Rossignol Power CUT 10,6 Carving, Made in Spain, visoki 170 cm. Rossignol AXIUM 110 Dual Action System vezovi montirani na niv. stapcinja (steki) aluminski AXIUM i maski kon...

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 20.05.2013
BOWEN TERAPIJA

Со БОВЕН ТЕРАПИИ лечам кифози,сколиози,дискус хернија, скочен зглоб,тениски лакт,чукљеви,повреди на коскено ткиво,смрзнато рабо,укоченост на врат,пократка нога,екстремитети,мултиплекс,паркинс,мозоч...

Цена:15 €

Скопје
 

Објавен на: 20.04.2013
Рибарски екскурзий со чамец во Шпанија (Река Ебро, Делтата на Ебро и Медитеранот).

Yлов на сом, бела риба, крап, јагула, ципура, лефер, лаврак, палометон, сафрит, туна, баракуда и други ...

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.04.2013
TERMO MASKI ZA VO ZIMA ZA TRCANJE,SKIJANJE,PLANINARENJE

ZASTITNI MASKI ZA SKIJANJE,VELOSIPEDISTI ITN..... Боја: црна, сина, црвена
Должина: Околу 21 "(54cm) Висина: Околу 11 "(27cm) Тежина: 35g
Материјал: Neoprene и топлинска руно. Една голе...

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.03.2013
ROLERKI ROCES ORGINAL

Skros novi...41/42br.-6000 mkd ! ;)

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.03.2013
Rakavici za vo teretana

Prodavam rakavici za vo teretana

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.03.2013
NIKE AIR MAX+ 2011 ID SHOES (SIVO-ROZEVI) BROJ: 36

NIKE AIR MAX 2011 ----PLATNENI, BROJ 36. NOVI VO KUTIJA SO ORIGINALNI DEKLARACII. DOSTAVA PREKU BRZA POSTA NIZ CELA MAKEDONIJ A. PLAKANJE PO PROBUVANJE I DOBIVANJE NA PRATKATA.

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.02.2013
REEBOK ZIG TECH ORANGE AND SILVER

Постави темпото со ZigLite Run.
Со нашата нова двојна густина Зиг 2,0 дното
за подобрување на амортизирање и лесен решетката
горниот за непобедлива вентилација, овој чевли е подготвен да се канд...

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.02.2013
REEBOK ZIG TECH SILVER

Постави темпото со ZigLite Run.
Со нашата нова двојна густина Зиг 2,0 дното
за подобрување на амортизирање и лесен решетката
горниот за непобедлива вентилација, овој чевли е подготвен да се канд...

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.02.2013
REEBOK ZIG TECH BLACK AND YELLOW

Постави темпото со ZigLite Run.
Со нашата нова двојна густина Зиг 2,0 дното
за подобрување на амортизирање и лесен решетката
горниот за непобедлива вентилација, овој чевли е подготвен да се канд...

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.02.2013
NIKE AIR MAX 2011 (CRNO -SIVI)-PLATNENI

NIKE AIR MAX 2011 ----PLATNENI BROEVI OD 41-46. NOVI VO KUTIJA SO ORIGINALNI DEKLARACII. DOSTAVA PREKU BRZA POSTA NIZ CELA MAKEDONIJ A. PLAKANJE PO PROBUVANJE I DOBIVANJE NA PRATKATA.

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.02.2013
NIKE ZOOM-----NISKI PATIKI

NIKE NISKI ZOOM----KOZNI BROEVI OD 41 I 42 I 43. NOVI VO KUTIJA SO ORIGINALNI DEKLARACII. DOSTAVA PREKU BRZA POSTA NIZ CELA MAKEDONIJ A. PLAKANJE PO PROBUVANJE I DOBIVANJE NA PRATKATA.

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.02.2013
NIKE AIR MAX MILLENIUM --CRNI

NIKE AIR MAX MILLENIUM ----PLATNENI BROEVI OD 41-46. NOVI VO KUTIJA SO ORIGINALNI DEKLARACII. DOSTAVA PREKU BRZA POSTA NIZ CELA MAKEDONIJ A. PLAKANJE PO PROBUVANJE I DOBIVANJE NA PRATKATA.

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.02.2013
NIKE AIR MAX 2011 ----SIVO-PLAVI

NIKE AIR MAX 2011 ----PLATNENI BROEVI OD 41-46. NOVI VO KUTIJA SO ORIGINALNI DEKLARACII. DOSTAVA PREKU BRZA POSTA NIZ CELA MAKEDONIJ A. PLAKANJE PO PROBUVANJE I DOBIVANJE NA PRATKATA.

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.02.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка