Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam GAZELLA FREE STYLE

Prodavam GAZELLA FREE STYLE aerobicna sprava za vezbanje, malku koristena i odlicno socuvana

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.11.2014
ROLERKI

Rolerki za deca. Br 28-31. Socuvani

Цена:10 €

Скопје
 

Објавен на: 28.10.2014
roleri

Prodavam skoro novi roleri so silikonski trkalca,celosna zastitna oprema i konusi za vezba ili igra.Ne se vozeni nitu eden cas.

Цена:500 ден.

Штип
 

Објавен на: 13.10.2014
Se prodavaat Kettler spravi za vezbanje

Se prodava poveke funkcionalna sprava za vezbanje,malku koristena,so tegovi

Цена:450 €

Скопје
 

Објавен на: 02.09.2014
LOV

prodazba na ustaveni kozi od divec

Цена:10.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 30.08.2014
slika

prodazba na lovecki sliki i motivi od LOV

Цена:10.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 30.08.2014
Velosiped Merida Big Nine 29"ka 99%nov 2013 model

Velosipedot e 99%nov, so kataloshka oprema, 9fas. Odlicen velosiped za super cena..... so moznost za mala korekcija...
...vo bike market nov e 49900 den.....

Цена:560 €

Скопје
 

Објавен на: 26.08.2014
Adidas F 50 Adizero A klasa

Karakteristike proizvoda: Muske kopacke za fudbal F 50 ADIZERO XTRX SG A KLASA KOŽNE i gornji deo sinteticki, traxion drzaci i jedini Sprintframe SG 2.0. Preporucena praksa na suvom i vlaznom priro...

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2014
Продавам ловен карабин

Продавам ловечка пушка карабин Застава 8.57 на лице со дозвола.
Цена по договор

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.07.2014
СПЕЦИЈАЛЕН ЛЕТЕН ПОПУСТ ОД СТУДИО МАРБАЛ

Студио Марбал е студио за танцови и аеробни вежби кое постои веќе три години и верно им служи на своите клиенти. За да ја оправда Вашата доверба во пресрет на летото студиото подготви одлични прогр...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.07.2014
MASKA ZA VELOSIPED -SKIJANJE ......

prodavam MASKA ZA
VELOSIPED
SKIJANJE
VOZENJE MOTOR

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.07.2014
Нуркачка опрема

- Одело
- Боца 15 L
- Eлек
- Регулатор

Цена:900 €

Охрид
 

Објавен на: 06.07.2014
Insanity Workout

Продавам комплетна 60 дневна програма Insenity Workout на DVD

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.06.2014
prodavam skii evtino itno

se prodavaat skii kneel white star i elan swing profesional fiberglas compact

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2014
se prodava prokolka za camec

se prodava prikolka za camec

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2014
Prodavam bilijard

Prodavam:
- bilijard masa K6 420 evra
- metalni stolici 30 x 15 = 450 evra
informacii na telefon 071316104

Цена:420 €

Куманово
 

Објавен на: 26.06.2014
Orbitrek ELIT -najskapata zakacalka povolno

Prodavam ORBITREK ELIT malku koristen za rekreacija,najmnogu za zakacalka.Kompletno ispraven.Inaku prekrasna naprava za rekreacija vo domasni uslovi
Informacii : Igor 070-305-700

Цена:6.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2014
ПРОДАВАМ муниција за Ловен Карабин

Ловна муниција калибар: 7x64 ; 129 парчиња
За плаќање во евра,попуст -15%

Цена:6.450 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2014
Приколка во Крани

Продавам комплет опремена приколка во Крани

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 09.06.2014
продавам нов велосипед

Продавам велосипед Max queene 24“, потполно нов,со 18 брзини преден и заден амортизер.

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.05.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка