Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
IZRABOTKA NA PROFI SPRAVI ZA TERTANI

Izrabotka na site vidovi spravi za teretani

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 04.04.2014
Обрач за кошарка со шарена мрежа

Oбрачот не е користен.Има шарена мрежа,обрачот е средна големина.

Цена:950 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2014
Casovi fitness

Profesionalen licen trener so megunarodna licenca i povekjegodisno rabotno iskustvo (poranesen fitnes natprevaruvac) drzi privatni casovi za vezbanje, pravi programi za vezbanje i isxrana za namalu...

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.03.2014
Prodavam-sator za kampuvawe

Prodavam-sator za kampuvawe

Prodavam {ator za kampuvawe platnen-za~uvan, koristen samo 1 god.cenata e 50 evra. Go podignuvate od Skopje. Za kupva~ite ima i podarok-li~en, interesen, posakuvan; ...

Цена:50 €

   

Објавен на: 23.03.2014
prodavam CD-a so ve`bi-za zdravo zgodno stegnato sexi telo


a.opis na proizvodot
prodavam CD-a za ve`bawe na telesni ve`bi:
1. Sindy Crford 1h,36min ve`bi za sekoj del od teloto rabiti Sindy Crford so individualen trener

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.03.2014
Се продава копачки патики.

Се продава копачки патики нови,не се користени,донесени се од странство.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 22.03.2014
Prodavam AirMax patiki novi neobleceni

Prodavam patiki Nike AirMax, patikite se doneseni od Amerika i ne se noseni bidejki mi se mali site zainteresirani da mi se javat na 076 441 487 ili da mi pratat mail.Cena: 5400

Цена:5.400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2014
кондури Forum Kicker (size 11)


Кондури Forum Kicker (size 12) / користени 2 сезони, премиум линија од Форум, идеално цврсти за полесна реакција и вртење. Цена 3000 денариа

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.02.2014
Bmx GT Zone

Продавам BMX GT Zone. Цена:5000 ден.

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.01.2014
Glutamin kreatin Gainer

Novi , Brand -superior 14

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.01.2014
Сноуборд Кондури Northwave Freedom

Се продаваат кондури за сноуборд број 45, марка Northwave Freedom (специјализирана за производство на кондури).
Двојна кондура со двоен систем на затегнување, внатрешен на сајла, надворешен на врв...

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.12.2013
Pistol Magnum 357

Se prodava Pistol Magnum 357

Цена:450 €

Штип
 

Објавен на: 04.12.2013
Копачки

Прдавам ккопачки број 39 мал калап -NIKE Mercuriall skoro novi

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.11.2013
2013 SPECIALIZED S-WORKS STUMPJUMPER CARBON 29 XTR

We are one of the leading bike distributors.We are Legitimate registered Company under United Kingdom.We ship via FedEx or DHL. and we ship locally and Internationally. We sell all kinds Cannondale...

Цена:4.000 €

Дебар
 

Објавен на: 18.11.2013
ПРОДАВАМ СПРАВА ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ

Продавам справа за стомачни мускули AB KING Pro купена од TopShop.
Цена: 4000 денари (не е фиксна).

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2013
ПРОДАВАМ ВОЕН ДВОГЛЕД ОД 1946 ГОД.

Продавам швајцарски воен двоглед Kern Aarav Armee-Modell од 1946 година (6х24). Двогледот е одлично сочуван и е во комплет со футрола од чиста кожа.
Цена: 5000 денари (не е фиксна).

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2013
Alarmen sistem za velosipedi

Odlicen sigurnosen sistem so koj ke go zastitite vasiot velosiped od krazba. Se montira permanentno na samiot ram od velosipedot.

Specifikacii:
Materijal: Cvrsta plastika bez metalni delovi koi...

Цена:890 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.11.2013
prodavam mreza za tenis

nova neupotrebena

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.11.2013
menuvam za univerzalna sprava za vezbanje

motorot e 150 cm3 remontiran sega vo odlicna sostojba

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 09.11.2013
fiksen benc

smith masina
http: tel.(VIP) 071 881 330
+ izrabotuvame spravi za domasna teretana so ekstra kvalitet, cenite se povolni i dostapni sekomu

Цена:16.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.11.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка