Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Jazinja i MREZI ZA TENIS,RAKOMETARSKI I FUDBALSKI GOLOVI I SL

Нашите продукти имаат широка примена и тоа -текстилна индустрија за предиња и завеси-спрот-изработка на мрежи за фудбалски голови ,рекометарски голови,кошеви,тенис... сл-ластики за камионски церади...

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 14.03.2015
Adidas Barricade 8

Prodavam ganz novi patiki Adizero Adidas barricade 8 broj 42

Цена:3.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 13.03.2015
справа за вежбање

ПРОДАВАМ СПРАВА ЗА ВЕЖБАЊЕ
ТЕЛ.077/720-551

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 08.03.2015
Чизми тип ЈНА

Продавам нови војнички чизми тип ЈНА бр 41.

Цена:1.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2015
Sprava za vezbanje

Prodavam sprava za vezbanje (ab-trainer) nameneta za zategnuvanje na stomacnite muskuli

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.02.2015
Bateriska Lampa 500 Lumeni + poklon drzac

Nov model na bateriska lamba 500 lumeni so domet do 400 metri i dobivate poklon dodatok drzac za lampa (za velosiped i dr)

So lampata dobivate dva polnaca - edniot e za struja 220v a drugiot e p...

Цена:550 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.02.2015
Profesionalen Zelen Laser Pointer 1000mW

Zelen Laser Pokazuvac - Green Laser Pointer

Prodavam nov zelen laser pokazuvac, domet okolu 10 kilometri, ja pokazuva linijata i tockata na mestoto do kade e nasocen.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.02.2015
Silna lampa so 4 baterii

Nova mokna lampa so cetiri baterii i tvrda metalna kutija.

071264065

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.02.2015
GR PRO SPORT Самостоечка Вреќа за Бокс

Самостоечка вреќа за бокс. Изработена од најнови композитни материјали со долг век на издржливост. Може да се користи при тренинг на било кој боречки спорт, како и за домашна употреба.
Состав:
Ви...

Цена:10.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 04.02.2015
GR PRO SPORT - Патека за Трчање

Патека за Трчање, за домашна употреба. Со 2 (два) сензори за зголемување и намалување на брзината на движење на трака.
Состав:
Електромотор со сила од 2 кс.

Цена:11.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 03.02.2015
Prodavam Kaciga za skijanje za dete

Prodavam Kaciga za skijanje za dete 5-10 godini.

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.01.2015
paraglajder

se prodava paragaljder,zmaj i druga oprema za letanje , istotaka vrsime obuka za istite kako i tandem letanje

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 26.01.2015
Rolerki

Prodavam epten sochivani rolerki, br. 38

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.01.2015
Велосипед Villiger

Итно се продава користен велосипед Villiger со алуминиумски бандаши и управувач, Shimano менувач на брзини, Weinmann Symetric кочници.

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.01.2015
se prodava tocak pony original germanski mnogu stegnat

pony original germanski so novi vnatreshni i nadvoreshni gumi mnogu stegnal lesen i ednostaven za vozenje za lubiteli na poni se prodava hitno cenata e fiksna

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 03.01.2015
se prodava tocak original japonski 21 brzina vo mnogu dobra sostojba

tocak original japonski so 21 brzina novi gumi socuvan staklo mnogu lesen i brz na vozenje novi koshnici original abs mnogu izdrzliv i ne gi premituva loshite patishta pozdrav se prodava hitno okol...

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 03.01.2015
TERMO MASKI ---------- ZA TRCANJE,SKIJANJE,PLANINARENJE

ZASTITNI MASKI ZA SKIJANJE,VELOSIPEDISTI ITN.....
Боја: црна, сина, црвена Должина:
Околу (54cm) Висина: Околу ;(27cm) Тежина: 35g
Материјал: Neoprene и топлинска руно.

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.12.2014
rasprodazba na lovna oprema

Poluavtomatska 12 kal. ultimagnum marka BROWING model GOLD FUSION so 81 sm. hromirana cevka so 3 coka + optika AIMPOINT 7000 LONG 30 mm crvena tocka donesena od USA.Unikatnosta i specificnosta na o...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.12.2014
Skii

Prodavam skii ELAN FAS visina 160, so vezovi M26 - cena

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.12.2014
Prodavam skii

Prodavam skii KNEISSL POLY CAP CR77, visina 180 cm , so vezovi M36.

Цена:800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.12.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка