Продавам Botas лизгалки за Хокеј

ЦЕНА: 120 €

Продавам Botas лизгалки за Хокеј


*Врв во професионалниот хокеј,
*Лизгалки Ботас,
*Број 43,
*Само за познавачи.Град:
skopje
Телефон:
+38976707067
Објавен на:
24.04.2017

ЦЕНА: 120 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
goran tomasevski
Град:
skopje
Телефон:
+38976707067
Објавен на:
24.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам Inspiron 5537 i7 4500U 8GB

Продавам користен Inspiron 5537 i7 4500U 8GB. Во одлична состојба е (сеуште го користам за работа).

System information:
-- Dell Inspiron 15R - 5537 Windows 10

Цена:300 EUR


Објавен на: 28.07.2019
Млин за мелење сточна храна

Се продава млин за мелење на сточна храна. Меле 500 кила на саат.
(силос, чекичар и пуж)

Цена:1.500 EUR


Објавен на: 03.07.2019
DUKAN VO TC BEVERLY HILLS SE PRODAVA

Prodavam dukan vo tc Beverlly hils 32 m2. Kompletno renoviran pred 5 godini. Dukanot se naoga vo najrazraboteniot del na niskoto prizzemje pozadi Chicco.

Info I oontakt Risto 070 286 447

Цена:По договор


Објавен на: 01.11.2018
продавам нова веб камера logitech c270 HD

продавам нова HD веб камера logitech c270,

Цена:1.100 MKD


Објавен на: 29.05.2018
Dukan 24m2 Centar 144eur 070330990 Tutun. kombinat

Izdavam Dukan 24m2 k.o.Centar 1 pred stara rampa, zelena zgrada NASTEL karsi tutunski kombinat pomegu SDI americki plakari i Vizion. Dukanot e sloboden od 01.06.2018, dimenzija 5x5, na podot ima la...

Цена:144 EUR


Објавен на: 16.05.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка