Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam neuoptrebeni Samsung Galaxy J3

Продавам 2 неискористени Samsung Galaxy J3, во неотворени кутии, со гаранција од купената фирма. само што се купени

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 22.12.2017
Prodavam

Se prodava Huawei P10 lite nov neotpakuvan cenata iznesuva 14500 den. Se prodava Huawei P8 koristen so 6 meseci garancija vo odlicna sosjtoba cenata e 8000 den.

Цена:14.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.09.2017
Samsung S6Edge

Prodavan Samsung S6 Edge mnogu socuvan, kutija, slusalki i polnac original

Цена:17.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.05.2017
Prodavam Samsung Galaxy S6 edge

Telefonot e vo odlicna sostojba
Star 1 godina i 4 meseci

Цена:18.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2017
mobilen telefon

Prodavam nov LenovoK5 zlaten (dve god garancija) i gratis fotrola

Цена:4.000 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2018
Samsung Galaxy S3 Neo

Prodavam Samsung Galaxy S3 Neo. Dobro socuvan i e vo odlicna sostojba.

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.01.2018
HTC ONE M8S

Prodavam odlicno socuvan HTC ONE M8S so celosno pakuvanje... odlicen mobilen

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 16.01.2018
Prodavam COOLPAD moze i zamena so moja doplata!

Prodavam Coolpad modena e502 socuvan moze da se vidi na lice mesto sve raboti kako nov kupen od VIP pred 5meseci ima i garancija uste 2godini

Karakteristiki moze da poglednete na sledniot link:...

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.01.2018
Продажба на мобилен телефон Doogee X6 Pro

Се продава мобилен телефон Doogee X6 Pro, 1 година стар, со оригинал заштитно стакло, силиконска маска, флип маска, во одлична состојба, прв газда. Спецификации:
Android OS 6.0
5.5 HD екран
...

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.01.2018
HTC Desire 820

Prodavam HTC Desire 820, prv sopstvenik, 2 god. koristen; vo odlicna sostojba i sochuvan; kupen od Vip.

Цена:8.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.12.2017
Selling Original : iPhone x,Note 8,iPhone 8 Plus,S8 Plus

SELLING ORIGINAL MOBILE PHONES AND ELECTRONICS IN STORE.

BUY 5 UNIT OF MOBILE PHONES AND GET 2 UNIT FOR FREE

Цена:300 €

Богданци
 

Објавен на: 04.12.2017
PRODAVAM LG G2 MINI

Prodavam LG G2 mini.

Цена:3.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.09.2017
Prodavam IPhone 7

Prodavam NETPAKUVAN IPHONE 7 / 32GB.
Telefonot e neotpakuvan i so garancija do 7-mi mesec 2018 godina.
Vo komplet so dilikonska futrola i zastita za ekran.

Цена:530 €

Скопје
 

Објавен на: 31.07.2017
Nexus 6P

Prodavam Nexus 6P. Telefonot e kupen od Telekom.

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2017
Prodavam Samsung Galaxy Note 4

Vo paketot se vkluceni site dodatoci koi doagjaat so telefonot (originalni kutija, polnac, slusalki, rezervni silikoni za slusalkite, metalen pin i dokumentacija), kako i nova/neotpakuvana original...

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 16.05.2017
SAMSUNG GALAXY S8+ NEOTPAKUVAN

Prodavan NOV NEOTPAKUVAN S8+
- 64 GB
- 2 GOD GARANCIJA
- NEVERLOCK

Цена:52.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2017
Samsung Galalxy Alpha 32GB Neverlock

-Телефонот е Neverlock
(работи на сите мрежи)
-Телефонот е во одлична состојба може да се види и на сликите без никакви гребнатини
-Со телефонот следуваат сите работи кои ги имаше како купен

Цена:7.000 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 13.04.2017
Samsung Galaxy A3 2016

Se prodava nov Samsung Galaxy A3 vo kutija ne vlucen niednas zemen od T-Mobile

Цена:12.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.12.2016
Se prodava Samsung Galaxy VR

se prodava nov samsung galaxy vr kako vo prodavnica, pod garancija.
cena na novo 9000 denari.

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.12.2016
LG G3 2GB RAM so 16GB i 16GB microSD

LG G3 - 2GB RAM, меморија 16GB + 16GB microSD. 5.5 инчен екран. Gorilla glass 3. Android v6.0 Marschmallow. Камера 13MP/2.1MP. Батерија 3000 mAh.
1 Сив + 1 Златен
Користени 2 години, одлично сочу...

Цена:7.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.12.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка