Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Kupuvam sajla za vezbanje (za race) za Total Gym 1000

Kupuvam sajla za vezbanje (za race) za Total Gym 1000.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.03.2017
Komplet Teretana

Se prodava Komplet Teretana spravi za bodybuilding (500kg), ednoracni tegovi (300kg) poveke info na mob

1.Lat masina
2.Dolen kotur

Цена:2.500 €

Прилеп
 

Објавен на: 27.02.2017
Nike zoom structure 19

broj 41
se prodavaat poradi golem broj 3 pati se probani ne se noseni

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.10.2016
Prodavam metalen camec

PRODAVAM METALEN CAMEC (Ohridski tip) Voopsto ne koristen,povolnona cena.Kontakt telefon 075374653

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.05.2016
Prodazba na vreka za Boks i Kik Boks

Se prodava vreka za Boks i Kik Boks. Vrekata e visoka nad 200cm, teska nad 110kg, izrabotena od kvalitetna koza i polneta so parcinja koza.
Vrekata e skoro nova i neostetena!

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.03.2016
Sprava za vezbanje

Se prodava sprava za vezbanje - trcanje HAMMER mnogu malku upotrebuvan

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.01.2016
Велосипед СОБИМ

Се продава велосипед СОБИМ во добра состојба, со корпа. Велосипедот е одржуван редовно. 26 инчни бандажи

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.01.2016
Продавам нови скии и везови

Везовите не се монтирани на скиите

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.12.2015
Skii i oprema za deca

Prodavam detski skii Kneissl 120 cm, komplet so vezovi Tyrolia 520, konduri Kastinger br.35 i steki.Skiite se vo super sostojba

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.11.2015
Kite, kiteboarding, kitesurfing, surf, kajt

Se prodava kite za kiteboarding / kitesurfing od najpoznatata marka Cabrinha, velicina 17qm, zaedno so kompletnata oprema za nego: kite bar so jazinja, pumpa so crevo, futrola i ranec. Kite-ot e so...

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 15.10.2015
Zamena

Imam diskovi 2x20kg i kriva sipka.
Moive diskovi gi zmaenuvam so tegovi od minimum 30 kg i koi se rasporedeni na barem povekje od dva diska.

Цена:1.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.09.2015
ski konduri

Prodavam novi HEAD ski konduri koristeni 3 dena, broj 43-44

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.09.2015
SHATOR / ШАТОР - 2-3 ОСОБИ

П Р О Д А В А М:

ШАТОР за 2-3 ЛИЦА /МАСЛИНАСТА БОЈА/ со ДОДАТНА НАСТРЕШНИЦА /ЖОЛТА БОЈА/ од ПОСТАРИТЕ МОДЕЛИ /ЈУГОСЛОВЕНСКИ/.

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
РОЛЕРКИ / ROLERKI . . . Г Р А Т И С!!!

ПРОДАВАМ НОВИ РОЛЕРКИ бр. 38-40 со АДАПТЕР за НАМАЛУВАЊЕ или ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БРОЈОТ.

* * Г Р А Т И С * *

Цена:65 €

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
ITNO !!!PRODAVAM VELOSIPED CONECT

PRODAVAM VELOSIPED CONECT ISPRAVEN ZADEN MENUVAC SHIMANO SREDEN SHOUGUN THAILAND SE E ISPRAVNO NA NEGO,ODLICNO SOCUVAN.ITNO

Цена:3.300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2015
baram evtin velosiped

26 bandas.so kalnici i debeli gumi.vo vozna sostojba.

Цена:4.000 ден.

Кочани
 

Објавен на: 05.08.2015
prodazba na velosiped

dobro socuvan .malku vozen.so novi gumi.simano delovi.

Цена:22.000 ден.

Кочани
 

Објавен на: 05.08.2015
vreki/vreka novi + besplatna dostava niz cela Makedonija

prodavam 10 polovni i 10 NOVI vreki za PROFESIONALNO boksirajne. Za istite vrsam besplatna dostava niz cela Makedonija .

VREKITE SE SO IST KVALITET KAKO I SEKOJ DRUG STO PRODAVA VO MAKEDONIJA.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2015
krevet drven za masaza

Krevetot za masaza e izraboten od vrvno kvalitetno bukovo drvo, vo odlicna sostojba e.koristen samo 6 meseci

Цена:90 €

   

Објавен на: 23.07.2015
prdavam vojnicki cizmi i uniforma

novi vojnicki cizmi
proizvoditel: USA
broj 37 i 38, pustinski
broj 37,38 i 44, crni

Цена:По договор

Кичево
 

Објавен на: 16.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка