Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm

ЦЕНА: 200 мкд

Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm


Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm so dozvola, isklucivo na lice so dozvolaГрад:
Sveti Nikole
Телефон:
070748211
Објавен на:
31.05.2017

ЦЕНА: 200 мкд

Карактеристики:

Град:
 Свети Николе

Контакт

Име:
Oliver Nakovski
Град:
Sveti Nikole
Телефон:
070748211
Објавен на:
31.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam originalni farovi za Ford Fusion

Prodavam par originalni HELLA farovi za Ford Fusion 2006 - 2012 polovni.

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 24.04.2020
Prodavam prekrasen stan vo Novo Lisice od 47 m2 + podrum

Prodavam prekrasen stan vo Novo Lisice od 47 m2 + podrum + skrivnica, zgrada pravena po site STANDARDI. Se sostoi od dnevna, kujna, spalna, kupatilo, ostava, terasa, 3 kat, na sekoj kat ima po 2 tr...

Цена:48.000 EUR


Објавен на: 15.06.2019
Prodavam nov samsug tv(55inc)138sm

Nov samsug tv(neodpakovan)so 2god garancija

Цена:34.000 MKD


Објавен на: 20.09.2018
Продажба на куќа

Се продава куќа во Инџиково легализирана, на два спрата 187м2. Долниот кат е функционален, горниот карабина.Гаража од 21м2 и дворна површина од 713м2.

Цена:По договор


Објавен на: 12.06.2018
Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка