Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
BAMBUS GARNITURA extra!!!

Se prodava bambus garnitura,mnogu udobna za sedenje i kvalitetno izrabotena od najkvalitetn bambus od Brazil.Garniturata e dosta socuvana,i e mnogu ubava za vo salon,vikendica,dvor,balkon i sl.Cena...

Цена:165 €

Тетово
 

Објавен на: 26.09.2012
ORMARCE ZA VO WC komplet opremeno

se prodava ormarce za vo wc,komplet so fioki,umivalnik,cesma,bojlerce i ogledalo doneseno od Italija.Koristeno e samo 3 meseci.Ormarceto e skoro kako novo,bez niedna grebnatinka.Kupeno e sve komple...

Цена:165 €

Тетово
 

Објавен на: 26.09.2012
HITNO I POVOLNO prodavam velosiped LIAL

Velosipedot e vo odlicna sostojba, sto moze da se vidi od slikite..napraven totalen remont..kupen juli 2011..vredi da se vidi :)
moze i nekoja dobra ponuda na trkacki velosiped od 80' godini....

Цена:4.200 ден.

Тетово
 

Објавен на: 20.09.2012
Vrsime montaza servis i odrzuvanje na kameri i alarmni sistemi

kompanija stacinorana vo skopje koja se bavi so montaza i prodazba na alamrni sistemi.Nudi alrmni sistemi bezbednosni kameri i sekakov vid na domofoni videofoni za vasite stanbeni ili delovni proso...

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 04.09.2012
servis na vasite kompjuterski konfiguracii i izravotka na web strani

Vrsime profesionalna izrabotka na web strani za vasite privatni potrebi, mali biznisi ili pak golemi kompanii vreme e da gi informirate vasite potencijalni klienti za vasata rabota a nie ke vi pomo...

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 04.09.2012

Цена:320 €

Тетово
 

Објавен на: 25.08.2012
Продавам куќа во Тетово 270м2

Се продава куќа во Тетово близу до болницата и општината на улица Јане Сандански бр 15, со подрум и гаража, два спрата и поткровје со вкупна површина од 270м2 и двор од 100м2.

Цена:180.000 €

Тетово
270 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 13.08.2012
Totalna Rasprodazba

Poradi Selidba Totalna Rasprodazba na cela pokukjnina, Skoro SE e na prodazba po NEVIDENO niski ceni: casi i servii za rucanje, tepisi i tepisoni, kreveti i postelnina, obleka(maska, zenska i detsk...

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 13.08.2012
Crypton Wonder MP4 Player


Proizvoditel : Crypton
Model : Wonder 1 GB
Dimenzii : 72x43x11 mm

Цена:1.500 ден.

Тетово
 

Објавен на: 07.08.2012
Se prodava niva 6982 m2

Se prodava niva so povrsina od 6982 m2 vo selo Tearce pogodna za obrabotka ili izgradba na objekt-farma itn.Nivata se naogja vo blizina na regionalniot pat Tetovo-Jazince i ima pristapnost do nea s...

Цена:10 €

Тетово
6982 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 31.07.2012
Kukja i zemja-Tetovo

Se prodavaat kukja i zemja vo Tetovo, po cena od 47.220 evra.

Цена:47.220 €

Тетово
 

Објавен на: 31.07.2012
Kukja, dvor i zemja s. Brvenica-Tetovo

Se prodavaat kukja, so povrsina od 77m2, dvor-500m2 i zemja-5.118m2 ili vkupna povrsina od 5.695m2, po cena od 99.967 evra.

Цена:99.967 €

Тетово
5695 m2
 

Објавен на: 31.07.2012
Baram rabota vo tetovo bilo kakva

Baram rabota vo tetovo bilo kakva.Imam zavrseno sredno skolo Gimnazia imam zavrseno kompjuterski i Engleski kursevi,2 godini vo filoloskiot fakultet-Engleski jazik.
Zboruvam Albanski,Makedonski,En...

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 23.07.2012
Prodavam velosiped *RUNNER* LIAL *

Velosipedot e vo odlicna sostojba..vozene e okolu 3-4 meseci..vredi da se vidi..

Цена:5.000 ден.

Тетово
 

Објавен на: 23.07.2012
математика часови

Часови поматематика од дипломирана професорка,за основци, средношколци и студенти од архитектонски,економски,земјоделски,машински,....

Цена:300.700 ден.

Тетово
 

Објавен на: 20.07.2012
ti trebat pari a ne mozes da dignes kredit jas ke ti pomognam

ti trebaat pari ne mozes ili nemas vreme da dignes kredit vo banka pisi broj vo e-mail ja ke ti se javam

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 16.07.2012
Ukrasni ptici Canarinci

Mladi ptici kanarinci od ovaa godina ... za 5 i poveke ptici namalenie na 10 evra

Цена:700 ден.

Тетово
 

Објавен на: 08.07.2012
ITNO I POVOLNO!

Итно и поволно се продава куќа во населба Дреновец 1 на мирна локација во Тетово на 3 спрата, секој спрат има по 100 квадрати, има 4 спални, 2 кујни и трпезарии, 2 тоалета, гаража, работна соба и д...

Цена:140.000 €

Тетово
300 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 25.06.2012
Се продава стан во Тетово

Се продава стан во Тетово. 75m2 ( со две детски соби и спална). Има 2 подрума и гаража. Прв кат. Луксузно опремен. Цена по договор

Цена:По договор

Тетово
75 m2
4 соби
1 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 20.06.2012
Се издава деловен простор во Тетово

Се издава деловен простор во строгиот центар на Тетово, во површина од 60 м2, погоден за канцеларија и сл. За повеќе информации јавете се на 070/321-250.

Цена:По договор

Тетово
60 m2
Плочки
 

Објавен на: 03.06.2012
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.