ЛИМО ЛИМУЗИНА MЕРЦЕДЕС 560 SEL LIMO LIMUZINA

ЦЕНА: 8000 €

ЛИМО ЛИМУЗИНА MЕРЦЕДЕС 560 SEL LIMO LIMUZINA


Лимузина Лимо со 7 седишта за професионално, персонални или за свадби и други свчености.
Во работна состојба.
Американски Таблици.
Користен само од еден сопственик.
Е маил coma722@gmail.com
Тел 389 70 232876

Limo Limuzinë 7-vendësh për shërbime profesionale, personale ose dasma dhe shërbime të tjera.
Në gjendje pune.
Tabelat Amerikane.
Përdorur vetëm nga një pronar.
Е mail coma722@gmail.com
Tel ++389 70232876Град:
Struga
Телефон:
070 232876
Објавен на:
22.07.2022

ЦЕНА: 8000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Меџит-Mexhit Цома-Coma
Град:
Struga
Телефон:
070 232876
Објавен на:
13.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка