Маркетинг

ВИП маркет 5 е најсовремениот огласник во Македонија, со одлична посетеност и со константни маркетинг кампањи со една цел – да бидеме број 1 во нашата земја.

 

Доколку сакате најекслузивно да им се претставите на нашите посетители, најдобар начин за тоа е преку рекламен банер.

 

Нудиме повеќе атрактивни позиции, и најразлични пакети во зависност од вашите барања и потреби.

 

Контактирајте со нас на нашиот е-маил: info@vipmarket5.mk

 

Ќе ни биде задоволство да ви помогнеме и да ве услужиме!


За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка