Facebook Like box

ITNO SE PRODAVA STAN 57 M2 NA 1 VI KAT VO KISELA vODA

ЦЕНА: 68000 €

ITNO SE PRODAVA STAN 57 M2 NA 1 VI KAT VO KISELA vODA


Se prodava celosno renoviran stan 57 m2 na 1 vi kat vo Kisela Voda sproti Tinex. Stanot ima dnena , trpezarija, kujna, golema spalna soba, kupatilo , ostava ,terasa i podrum.Polunamesten odnosno so celosna kujna so aparati i vgraden plahar vo soba cenata e 68000 evra a potpolno opremen za 69500 evra.

Slagjana 076 339114Град:
skopje
Телефон:
076339114
Објавен на:
16.04.2022

ЦЕНА: 68000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
slagjana nikolovska
Град:
skopje
Телефон:
076339114
Објавен на:
31.01.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка