Prodavam Vencanica

ЦЕНА: По договор

Prodavam Vencanica


Потполно сочувана на ниедно место не е потфатена,чиста и ниедно конче не и виси. Oдпозади има шнир кој се затега и одпушта по желба. Може да се корегира и за должина и за било какви додатоци.
Два вела (долг вел и краток вел-кој што се гледа на сликите) и корпата одат гратис со венчаницата.
Може да се проба во секое време.
Контакт телефон 078 339 489.Име:
Град:
Skopje
Објавен на:
11.12.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Sanja
Град:
Skopje
Објавен на:
11.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка