izdavanje sobi


Leto, booking izdavanje sobi
Ezerski Lozja Struga
Objektot e opremen so poveke krevetni sobi,
opremeni kujni, sopstven parking prostor i Wi-Fi free.
Cena 350 od krevet, za deca do 7 godini bez naplata,
za deca do 14 godini 1/2 cena.Град:
Струга
Објавен на:
02.07.2021

ЦЕНА: 350 мкд

Карактеристики:

Контакт

Град:
Струга
Објавен на:
04.07.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка