Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Tretmani

Tretmani

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 14.10.2023
NAJSUPER NAJKVALITETNO NAJEFIKASNO OTSRANUVANJE NA PROBLEMOT SO LEBARKI MRAVKI BUBASVABI GLUVCI STAORCII I SLICNO

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO KVALITETNO 076884703 070819058
RESENIE, EKSEPERTI SME I NUDIME ODLICEN KVALITET ZA PROBLEMITE STO GI IMATE SO, LEBARKI, BUBASV...

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.01.2023
Преводи по Норвешки, Дански, Шведски, Холандски, Грчки, Турски, Англиски и Српски

Преводи по Норвешки, Дански, Шведски, Холандски, Грчки, Турски, Англиски и Српски

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.11.2019
taxi taksi такси solun sofija belgrad pristina

Vrsime taksi prevoz do site turisticki destinacii niz grcija EXTRA CENA 070575003 Prevozot se vrsi so mercedes E klasa osigurani patnici izdavajne na smetka i smetkopotvrdi plajkajne na faktura.Sek...

Цена:25 €

   

Објавен на: 15.10.2019
Судски преводи на Англиски јазик

Квалитетен и брз превод од Овластен Судски Преведувач од Англиски на Македонски и Македонски на АнглискиМатеријалот за превод може да се донесе лично, но и да се прати по електронска пошта на dali....

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.09.2019
Servis na roletni

Vesam servis na roletni, plasticni i aluminiumski.
Doagam na povik
075323657

Цена:5 €

   

Објавен на: 04.09.2019
prevod od romanski na makedonski jazik i obratno

Vrsam prevod na dokumenti od romanski jazik na makedonski i obratno

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 04.06.2024
Tretmani,masazi

Masazi, tretmani.

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.03.2024
VIP TAXI RENT A CAR SERVICE SKOPJE SOFIJA SOLUN BELGRAD

RENTA-CAR SKOPJE
IZNAJMUVANJE NA VOZILO SO VOZAC
LAPTOP I INTERNET NA RASPOLAGANJE

Цена:90 €

   

Објавен на: 04.03.2024
Top masazi

Masazi relaks

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 13.02.2024
Чистење станови, куќи, деловни објекти

Чистам станови куќи и деловни објекти, правам генералки и редовно одржувам. тел:078533166

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.01.2024
Relaks tretmani

Relaks masazi

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 07.01.2024
Relaks masazi

Masazi

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 21.12.2023

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 13.11.2023
Parfemi

Prodazba na zenski parfemi

Цена:160 ден.

   

Објавен на: 10.10.2023
Англиски, судски преводи

Англиски, француски, судски преводи, ефтино, брзо и квалитетно

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.09.2023
Посредувам Обештетување на лица Posreduvam Obestetuvanje

Posreduvam za vadenje na obestetuvanje na lica koi bile vo Iraq i Afganistan (Iran i Sоmalija).rnпосредувам за вадење на обештетување на лица кои биле во Ирак и Афганистан (Иран и Сомалија)rnUn&eum...

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 27.09.2023
Чистење станови, куќи и деловни објекти

Чистам станови куќи и деловни објекти, правам генералки и редовно одржувам. тел:078-533-166

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.06.2023
МАЈСТОРСКИ УСЛУГИ

RENOVIRANJE NA STANOVI I KUKI KOMPLET SO MOLERSKI, VODOINSTALATERSKI, BRAVARSKI, ELEKTRICARSKI I DRUGI USLUGI.Kontakt telefon: 070 824 272

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.06.2023
Судски превод - преведувач албански јазик 072700399

Судски преведувач од албански јазик врши превод од албански на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со пе...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка