Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam MOTORI za KOMPRESOR i VITRINI

Prodavam motori za kompresor i vitrini. Tel. 077 970 913

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.01.2023
Povolno prodavam rezervoar za dizel gorivo

Koristen rezervoar za dizel 1500 litri
Avtomati za roletni
Agolna kada
Trotinet

Цена:100 €

   

Објавен на: 15.04.2022
Prodavam kompresor

Prodavam kompresor 80 litri, zaedno so pistol i crevo so dolzina od 20 metri. Ispravna sostojba. cena 100 evra
Kontakt Aco, 071399865

Цена:100 €

   

Објавен на: 27.12.2021
EGO Power+ 21 in. Single stage 56 V Battery Snow Blower Kit (Battery & Charger)

Производи за снег

Cub Cadet 3526SWE - 3X (26) 357cc Three-Stage Snow Blower
EGO Power+ 21 in. Single stage 56 V Battery Snow Blower Kit (Battery & Charger)

Цена:265 €

   

Објавен на: 13.12.2021
продавам - казан за ракија

продавам неподвижен казан без каца за вода

Цена:170 €

   

Објавен на: 04.10.2021
сервис на цнц машини

вршиме сервис на цнц машини

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 10.09.2021
сервис

правам сервис на цнц машини

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.09.2021
Oprema za Marketi i Mesarnici

Se prodava kompletna oprema za marketi i mesarnici po mnogu povolna cena,opremata e vo odlicna sostojba.Informacii na slednite telefoni:075 252675 i 075 252645 POSLE 17 CASOT.

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.07.2021
Продавам мотор за наводнување Lombardini и алуминиумски цевки со комплет опрема

Продавам алуминиумски цевки за наводнување ф70, 6 метри долги. 40 парчиња со цела опрема:
- распрскувачи
- раскрсници
- криви колена

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 22.04.2021
lensmetar

Za Opticari,rnSE PRODAVA:rnrn1.Laserski Lensometer REICHERT(Made in USA)-koristen=1godinarnMeri:Sfericni stakla,Cilindri,Prizmi,Bifokali i Multifokali (progresivi).rnrn2.Opticki Stakla ZEISS(Made i...

Цена:990 ден.

   

Објавен на: 07.04.2021
test 3

test 3

Цена:3 ден.

   

Објавен на: 23.02.2021
test2

test2

Цена:2 ден.

   

Објавен на: 23.02.2021
SEGWAY Ninebot G30 Max Battery. Condition is "New".

SEGWAY Ninebot G30 Max Battery. Condition is "New".

Brand new
Never used.

Цена:100 €

   

Објавен на: 18.02.2021
Mikser za lepak

Prodavam mikser za lepak SKIL 1000w nekoristen

Цена:6.500 ден.

   

Објавен на: 25.01.2021
CNC Operater Obuka Kurs i CNC Programer CAD CAM

Postovani,

Nudimo Vam PRAKTICNU obuku na CNC masini – Strug.
Nivo obuke: CNC Operater prvog nivoa – Strug

Цена:280 €

   

Објавен на: 24.12.2020
Metal detektor raptor r3 detektor za zlato

Turski detektor za zlato vlf tehnologija so diskriminacija I celosno trganje na zelezo so polnliva baterija. Prvo testiranje pa prodavanje

Цена:350 €

   

Објавен на: 07.11.2020
Флуоресцентен елек - Fluorescenten elek

➨ Безбедноста на прво место !!!

➨ Флуоресцентниот елек е нешто кое мора да го имате во Вашиот автомобил !!!

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2020
Prenosna anti-virusna sterilizaciska lamba

Prenosna anti-virusna sterilizaciska lambaCena 3500 den. zaedno so 3 maski KN 95.✔ Pogodno za kancelarii sto rabotat so pari posle rabotno vreme..,menuvacnici ,kladilnici,taksisti ,marketi so kasi....

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 18.06.2020
Racni alati za PVC stolarija

Nudime sirok izbor na racni alati za PVC stolarija.
Kako sto se alati za cistenje, manuelna ili so vozduh.
Za cistenje na vnatresna i nadvoresna strana na profilot.
Racni alati za odvod ili otv...

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.05.2020
Masini za staklo

Nudime novi visokokvalitetni masini za staklo.

- Masina za perenje na staklo ekonomski i profesijonalen model
- Panel ili Rolo presa

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.05.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка