Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava samsung galaxy s7

Super socuvan bez ostetuvanja, so full oprema, baterija drzi cel den. Cena 7500 fiksna bez zameni.

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 06.06.2019
PRODAZBA NA NOVI ORGINALNI MESO BOJA BUBICI 2019

PRODAZBA NA NAJNOVI 2016 GOD. MODELI NA MESO BOJA BUBICI ZA PREPISUVNJE NA ISPITI KOI SE POMALI I SO KRISTALNO CIST ZVUK ZA RAZLIKA OD DOSEGASNITE MODELI KOI SE PRODAVAA. CENATA ZA KUPUVANJE E 1990...

Цена:1.990 ден.

   

Објавен на: 13.03.2019
NAJNOVI BLUETOOTH BUBICI BEZ NIKAKVI KABLI

PRODAZBA NA NOVI FABRICKI BLUETOOTH BUBICI ZA PREPISUVNJE NA ISPITI . OVIE MESO BOJA BUBICI SE KORISTAT BEZ NIKAKVI DOPOLNITELNI KABLI KAKO OSTANATITE BUBICI ZA PREPISUVNJE, TUKU SAMO PREKU BLUETOT...

Цена:3.990 ден.

   

Објавен на: 13.03.2019
NOVI ORGINALNI MICRO MAGNETNI BUBICI ZA PREPISUVANJE

Novi Orginalni fabricki micro magnetni Bubici za prepisuvanje na ispiti po najniski ceni i dostava niz cela Makedonija!

Bubicite se fabricki izraboteni i testirani so pojacan zvuk, a ne domasno ...

Цена:990 ден.

   

Објавен на: 13.03.2019
IZNAJMUVANJE NA ORGINALNI MESO BUBICI ZA PREPISUVANJE 2019 MODEL

PRODAZBA NA NAJNOVI 2019 GOD. MODELI NA iZNAJMUVANJE NA NOVI ORGINALNI MESO BOJA BUBICI 2015 godina MODEL. ZA PREPISUVANJE NA ISPITI SO KRISTALNO CIST ZVUK ZA SAMO 390 den. BUBICITE SE POMALI OD PR...

Цена:390 ден.

   

Објавен на: 13.03.2019
LENOVO VIBE C

Se prodava mobilen telefon LENOVO VIBE C,star pola godina,koristen 6 meseci. Bez nikakvi ostetuvanja, so normalno funkcioniranje. Go dobivate so polnac. Telefonot se naogja vo Strumica, do sakanata...

Цена:20 €

   

Објавен на: 03.02.2019
Alcatel PIXI 4

Se prodava mobilen telefon ALCATEL PIXI 4 nekoristen,star pola godina. Go dobivate zaedno so zastitno staklo,polnac i originalna maska. Telefonot se naogja vo Strumica, do sakanata lokacija go prak...

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 03.02.2019
NEW APPLE IPHONE 13 PRO MAX 12 PRO 11 PRO APPLE MACBOOK PRO SONY PS5 PS4 CANON 5D WHATSAPP SELLER +19414678975

Contact seller Details

WhatsApp seller +19414678975
Email: warrantycorp@aol.com

Цена:500 €

   

Објавен на: 25.03.2022

Цена:650 €

   

Објавен на: 15.02.2022
Buy New Apple iPhone 13 Pro Max 512gb W/A: +17622334358

Buy New Apple iPhone 13 Pro Max 512gb W/A: +17622334358

Selling brand new factory unlocked Apple iPhone 13 pro max and it comes with the complete accessories with 1 year warranty and sealed in t...

Цена:900 €

   

Објавен на: 22.01.2022
Apple iPhone 13 Pro Max - 512 GB - злато (отклучен)

Apple iPhone 13 Pro Max 512GB златно отклучено 5G
Спецификации: A15 Bionic чип, 6Gb RAM, 512Gb складирање, капацитет на батеријата 100%.
Сосема нова состојба.
Гаранција на Apple

Цена:750 €

   

Објавен на: 05.01.2022
Προώθηση δανείων τέλους έτους σε 48 ώρες για όλους.

Προώθηση δανείων τέλους έτους σε 48 ώρε&sig...

Цена:5 €

   

Објавен на: 12.12.2021
Promo Iphone 13 pro max 256gbPROMO PROMO PROMO PROMO PROMO !!!

Цена:800 €

   

Објавен на: 11.12.2021
Se prodava

Se Prodava nov ne uklucen Huawei p40 Lite
6GB RAM
128GB memory

Цена:9.500 ден.

   

Објавен на: 04.11.2021
Apple iPhone 13 Pro 6.1" Sim 128GB 256GB 512GB Gold Phone

E-mail : eosstore24@gmail.com
New Samsung Galaxy S21 5G SM G991U 128GB Phantom Gray Black
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue Unlocked
Apple iphone 13 pro max unlocked 256G Sierra Blue

Цена:550 €

   

Објавен на: 28.10.2021
Wts Apple Iphone 12 Pro Max 512gb W/A: +14076302850

Wts Apple Iphone 12 Pro Max 512gb W/A: +14076302850

Brand new Apple iPhone 12 pro max 512Gb and other Apple mobiles with complete accessories with 1 year warranty. contact below for more informa...

Цена:700 ден.

   

Објавен на: 20.09.2021
Apple iPhone 12 Pro Max Unlocked 256GB Pacific Blue

Apple iPhone 12 Pro Max Unlocked 256GB Pacific Blue

Color: Pacific Blue
Internal memory: 256 GB

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 14.09.2021
iphone 6 plus

iphone 6 plus zlaten so crn ekran / socuvan bex ostetuvanja/na site mrezi...cena po dogovor

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 28.07.2021
Prodavam Samsung

Prodavam Samsung A20E bela boja 32giga i 3 giga ram memorija

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 19.06.2021
Apple iPhone 12 Pro Max 512Gb WHATSAPP: +18024328434

DIRECT QUICK RESPONSE

WHATSAPP: +18024328434

Цена:499 ден.

   

Објавен на: 05.05.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка