Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Range rover 3.0 Sport HSE FACELIFT

Se prodava Range rover 3.0 2010 vo odlicna sostojba mozi zamena za pomalo so vasa doplata registriran do 10 2022

Цена:20.000 €

   

Објавен на: 16.05.2022
Продавам Форд КА-2000

Продавам Форд Ка,одличен мотор,нови гуми 4,нови делови (кочници,хладњак,сега сменети) регистрирано до октомври 2020.

078-380-893

Цена:850 €

   

Објавен на: 02.02.2020
HYNDAI I30 1.4CW

Се продава од прв сопственик,редовно сервисирано возило во овластен сервис.

Цена:5.900 €

   

Објавен на: 19.01.2020
Se prodava Golf 5

- Golf 5
- 2007 godina
- 1.4 motor so 80 KS
- Vgraden atestiran Italijanski plinski ured od Plimont

Цена:4.700 €

   

Објавен на: 21.12.2019
MERCEDES-BENZ W203 C 200 CDI

СЕ ПРОДАВА MERCEDES BENZ W203 C200 CDI во солидна и исправна состојба, регистриран до септември 2019 година. Возилото поседува клима уред, ABS, централно заклучување, аларм, борд компјутер, темпома...

Цена:3.700 €

   

Објавен на: 29.05.2019
Se prodava Renault Megane 1.5 dci

Se prodava Renault Megane 1.5 dci 2003ta, registrirano do 18.03.2020 god, mala potrosuvacka, dobro vozilo za vozac pocetnik. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Цена:2.300 €

   

Објавен на: 29.04.2019
Prodavam Mitshibushi Pajero

Prodavam Mitshibushi Pajero 3.2DID 2002 Godina.
Pominati 230.000km
Novi GRABBER GUMI
Novi bandazi

Цена:11.500 €

   

Објавен на: 26.03.2019
Opel Zafira 1.7 CDTi Eco Flex panorama view

Колата е редовно сервисирана во Автомакедонија каде може да се провери се во сервисната книшка. Поседува 7 седишта, прекрасен панорамски кров, комплет летни и зимски гуми со бандажи, 2 оригинална к...

Цена:4.950 €

   

Објавен на: 12.03.2019
SE PRODAVA!!!!: - Opel Astra H 1.4 66kW 10.2008g.

- NE E UVEZENA Kupena od AVTOKUKA
- PRV SOPSTVENIK
- Registrirana do 10.2019
- Atestiran plin Novus (Pl.boca na mesto na rezerno trkalo)

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.01.2019
PEUGEOT 307 2.0 HDI

Peugeot 307 2.0 HDI 2003 godina kupen od Euroimpex so full oprema i solidno sochuvan so pominati 170.000 km. Redovno servisiran vo Euroimpex.
Registriran do 06/2023, odlichen avtomobil za gradsko ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.09.2022
ЛИМО ЛИМУЗИНА MЕРЦЕДЕС 560 SEL LIMO LIMUZINA

Лимузина Лимо со 7 седишта за професионално, персонални или за свадби и други свчености.
Во работна состојба.
Американски Таблици.
Користен само од еден сопственик.

Цена:8.000 €

   

Објавен на: 22.07.2022
GOLF 5 1.9 105ks

SE PRODAVA GOLF 5 1.9 105KS NAPRAVEN E GOLEM SERVIS NA VOZILOTO PROMETISE MASLO FILTER MASLEN FILTER ZA GORIVO FILTER ZA VOZDUX PROMENETI SE KAISITE REBRAST I KLINAS NOVI GUMI VO TPO SOSTOJBA TELE...

Цена:4.200 ден.

   

Објавен на: 10.12.2021
Opel Astra 1.6 100KS karavan benzin/plin

Opel Astra 1.6 100KS karavan benzin/plin
Registrirana do 08/2022

Цена:1.100 €

   

Објавен на: 05.11.2021
Се продава FIat Punto

nova lamela
novi gumi -letni /zimski
registrirano do juni 2022god
info na 070387460

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 24.09.2021
Se prodava pezo 107

1.0.benzin so 3 vrati bez klima. 115.000km .neuvezuvan

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 17.09.2021
2020 Toyota Tundra TRD Pro Silver i-Force 5.7L V8 URGENT SALE


Clean User Like New
GCC Spec Sliver Color

Цена:28.000 €

   

Објавен на: 12.08.2021
Transporter 2012

se prodava transporter tovarno vo odlicna sostojba uvezeno od ch plateni site davacki do registracija poveke info na tel 078 323278

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.08.2021
Fiat Ducato

Se prodava Fiat ducato vo odlicna sostojba komplet servisirano ne uvezeno za poveke info tel 078 323278

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.08.2021
Subaru Vivio

Subaru vivivo 700cm3 1996 neregistrirano prodavam cena po dogovor

Цена:300 €

   

Објавен на: 12.07.2021
Продавам Citroen Visa II RE 1.1

Продавам Citroen Visa II RE 1.1 1985 god.rn1100 ccm 50 KSrn4 cilindri , Vodeno ladenje, Motor i menjac poprecno. rnTipicna Citroenova udobnost , predni sedista udobni, zadna klupa se spusta i bag...

Цена:300 €

   

Објавен на: 06.07.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка