Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
LAST MINUTE od skopje do solun-Xalkidiki 08/09 extra ponuda

poaganje sabajle od skopje za solun(port-avtobuska-aerodrom-centar) kade sakate ve ostavame...
cenata e 20 evra do pristaniste
25 evra do aerodrom ikea
ima 2-4 slob mesta...prevozot se vrsi so k...

Цена:25 €

   

Објавен на: 17.08.2016
Aвто Школа-Златко 070 24 26 29

Во авто школа Златко вршиме обука на кандидати од Б-категорија.Обуката опфаќа 36мото часа,20часа теоретска настава,флексибилно договарање за термините според потребите на кандидатот.Посредуваме при...

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.08.2016
Rent A Car-Iznajmuvanje na vozila

-Sevrolet Spark 1.0 15eur na den.
-Fiat Linea 1.4 40eur na den.
-Sevrolet Aveo Sedan 1.4 40eur na den.
-Lancia Delta 1.4 75eur na den.

Цена:15 €

   

Објавен на: 27.06.2016
HEMISKO CISTENJE M&M CLEANING AVTOMOBILI GARNITURI DUSECI

Dlabinsko Hemisko
Koristime masini na Karcher I rotorjet
Hemisko dlabinsko cistenje so profesionalni masini dokazani na nasiot pazar (KARCER i ROTOR JET) na site vidovi tapaciri.Rabotime so profe...

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 22.06.2016
VIP SERVICES RENT-A-CAR SKOPJE THESSALONIKI CHEAPEST PRICES

The cheapest taxi services in Macedonia and outside. With our services you have luxury car Mercedes E class.
Our prices are so definitely amazing in Skopje, and with our service we give invoice fr...

Цена:70 €

   

Објавен на: 08.05.2016
Mercedes.C180

Mercedes.c180 proizvoden1997g
so plinski ured

Цена:1 €

   

Објавен на: 20.02.2016
New 2015 KTM XC 500 W Motorcross Dirtbike

We specialize in exporting Japanese new motorcycles to the worldwide. We supply quality motorcycles including major models from Japanese makers such as Honda, Yamaha, Suzuki and Kawasaki,Reduced Pr...

Цена:5.669 €

   

Објавен на: 16.02.2016
2015 Kawasaki KX450F Motorcross Dirtbike

We specialize in exporting Japanese new motorcycles to the worldwide. We supply quality motorcycles including major models from Japanese makers such as Honda, Yamaha, Suzuki and Kawasaki,Reduced Pr...

Цена:5.392 €

   

Објавен на: 16.02.2016
благосостојба ****

Ви се потребни пари заеми меѓу поединците да се справат со финансиски тешкотии за конечно да се скрши застојот предизвикан од страна на банките, преку отфрлање на вашата апликација фајлови кредити?...

Цена:10 €

   

Објавен на: 03.02.2016
Барам работа како шофер

Барам работа како шофер. Поседувам Б, Ц, Д и Е категорија и Еу пасош.

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.01.2016
baram taksi licenca

baram taksi licenca 077 639 874

Цена:100.000.000 ден.

   

Објавен на: 19.01.2016
POLIRANJE NA FAROVI

www.bellotos.dooel.info
VRSIME POLIRANJE - RESTAVRACIJA NA
- POZOLTENI
- MATIRANI I

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.11.2015
Poliranje farovi

Вршиме професионално полирање на
- пожолтени,
- замаглени и
- изгребани фарови

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.11.2015
test2

test2

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 04.11.2015
AUTOTEH Servis poliranje na farovi

Сервисот за возила "АУТОТЕХ" ви нуди професионално полирање на фарови и каросерија. Примена на техника во 4 постапки/чекори која обезбедува враќање на сјајот на фаровите и бојата на карос...

Цена:700 ден.

   

Објавен на: 01.11.2015
ТРАНСПОРТ ЗА РАЗНИ СЕЛИДБИ!

Транспорт со Tим кој помага при преселување на :
-преселба на опрема и материјали
-преселба на домашен мебел и опрема
-целосни преселби

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.10.2015

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.10.2015
self balance electric bluetooth 2 wheel scooter

Brand new factory sealed comes with complete accessories,with 1 Year International warranty from the manufacturer.

Included:
Board * 1

Цена:200 €

   

Објавен на: 01.10.2015
Монтажа на автоплински уред со попуст и на рати без камата!!!

Од 10% до 15% попуст на монтирање на полски автогасен уред DIGITRONIC ОBD на Вашиот автомобил! Искористете го попустот и заштедете со квалитетен плински систем, плус можност за плаќање на рати без ...

Цена:350 €

   

Објавен на: 22.09.2015

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.09.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка