Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
GUMI 195\49\14 CONTINENTAL

Se prodavaat gumi continental 195\40\14 so bandasi fiat punto novi 150 e Samo gumi 100e gumite se vo perfektna sostojba samo bandasi fiat 4,98 50e informacii na tel 071-319-505

Цена:70 €

   

Објавен на: 23.09.2014
AVTO GUMI InsaTURBO - Vrven Kvalitet, NAJNISKI CENI !!!

Vrven Kvalitet po NAJNISKI CENI - InsaTURBO

АКЦИЈА !!!
НАМАЛУВАЊЕ ЗА

Цена:2.600 ден.

   

Објавен на: 15.08.2014
gumi 13

socuvani 2 gumi 175/70 r13

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 07.07.2014
InsaTURBO - Vrven Kvalitet, NAJNISKI CENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава

Цена:2.210 ден.

   

Објавен на: 07.07.2014
Se prodavaat 4 gumi

Se prodavaat 4 gumi EUROTECH 225/45 ZR17 91W, dobro socuvani

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 27.06.2014
Gumi Michelin, 205/55/R16

Se prodavaat 4 polovni gumi Michelin Energy Saver, 205/55/R16

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 19.06.2014
Гуми 225/45/R17

Продавам летни гуми 225/45/17 две BARUM Bravuris 225/45 ZR17 91W FR.
Цена 50 еу.

077852430

Цена:45 €

   

Објавен на: 01.06.2014
Gumi Pireli 175/70 R13

Prodavam gumi (2 br.)par Pireli 175/70 R13 vo dobra sostojba so dobra sara za extra cena 1800 den. Informacii posle 16:00 casot na tel.078252605

Цена:1.800 ден.

   

Објавен на: 28.05.2014
Продавам четири нископрофилни надворешни гуми

Продавам четири нископрофилни надворешни гуми со алуминиумски бандажи.

Fulda 215/40 R17.

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.05.2014
Prodavam 4 polovni letni gumi Pirelli P Zero Rosso pominati okolu 25000 km

4 polovni letni gumi Pirelli P Zero Rosso 225/45 R17 vo odlicna sostojba

Цена:100 €

   

Објавен на: 22.04.2014
prodavam demonterka i pegla

prodavam demonterka i pegla vo odlicna sostojba malku vreme koristeni za podetalni informacii se slusame

Цена:680 €

   

Објавен на: 11.04.2014
POLOVNI I NOVI GUMI.

NOVITE GUMI-PLATI TRI CETVRTATA GRATIS,MONTAZATA I BALANSIRANJETO SE BESPLATNI.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 01.04.2014
PIRELLI DIABLO 120/70/17 M/C (58W)

GUMATA E ODLICNO SOCUVANA MOZETE DA VIDETE NA SLIKITE.

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.03.2014
dve polovni gumi miselin/letna sara

dimenzii 195/65/15
gumite se vo mogu dobra sostojba.

Цена:1.800 ден.

   

Објавен на: 28.03.2014
hankook gumi 145/80 r13

se prodavaat komplet (4) hankook gumi , mnogu malku koristeni

Цена:4.800 ден.

   

Објавен на: 26.03.2014
Гуми 225/45/R17

Продавам летни гуми 225/45/17 две Bridgestone Тuranza ER300 225/45 R17 91W и две BARUM Bravuris 2 225/45 ZR17 91W FR.
Цена на сите четири 120 еу.

Цена:120 €

   

Објавен на: 27.02.2014
Zimski Gumi, INSA TURBO - Protect, Vrven kvalitet po najniski CENI !!!

Врвен Квалитет по Најниска ЦЕНА - InsaTURBO-Protect
Опремете го вашето возило за квалитетно, сигурно и пријатно зимско возење.
Заштедувате пари, а добивате врвен квалитет по највисоки стандарди.
...

Цена:39 €

   

Објавен на: 21.02.2014
Продавам 2 Bridgestone гуми и 2 Continental гуми

Продавам 2 Bridgestone Potenza гуми и 2 Continental Sport Contact 2 гуми со димензии 205-55/R16. Bridgestone гумите се во добра состојба произведени крајот на 2006та година, а Continental-от се во ...

Цена:5.500 ден.

   

Објавен на: 16.02.2014
Зимски гуми Firestone 185/60 R14 со челични бандажи

Продавам сет 4 зимски гуми Firestone 185/60/14 со челични бандажи со 4 штрафа. Гумите се нови.
Цената се однесува на гумите заедно со бандажите.


Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 13.02.2014
Prodavam 4 zimski gumi 175/65/R13 4.000 den. o71/516-458

gumite se skoro novi! vredi da se slusneme

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 13.02.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка