Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam kolicka za bebe 3 vo 1

Prodavam Kiddo kolicka za bebe 3 vo 1
Koristena 7 meseci
Kupena e 24000 denari

Цена:16.000 ден.

   

Објавен на: 30.05.2016
Stokke Xplory Standard Single Seat Stroller

Промо ПОНУДА !!! Купи 2 да добијат бесплатна 1. загарантирана понуда

Ние сме специјализирани во дистрибуцијата на електроника: како што се новиот iPhone, iPad, MacBook, Samsung, дигитални камери...

Цена:300 €

   

Објавен на: 28.04.2016
Ostanato uslugi

Pravime kifli, pogaci, mekici 14 den

Цена:14 ден.

   

Објавен на: 24.04.2016
нудат заеми меѓу особено сериозни

Здраво!

Вие треба личен кредит - Финансиски заем - хипотека на недвижен Estate- подготвени да Investissement автомобилот-кредит долг consolidation- кредитна откуп - вие сте заглавени. Контакт со...

Цена:1 €

   

Објавен на: 06.04.2016
obleka

Pleteme nakit i obleka unikatni modeli povolni

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 06.04.2016
Prodavam bazen

Prodavam bazen od 100m2, 6 brodcinja i pumpa za bazen.

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.03.2016
Detsko krevetce, kolicka, transporter i sediste za vo kola

Prodavam detsko krevetce so dusece simpo, kolicka, transporter i sediste za vo kola

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.03.2016
Prodavam detska kolichka

Prodavam golema detska kolichka, sochuvana crveno plava boja, Amerikanska. Cena:8000 denari.
Telefon: 071487652

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 31.01.2016
Продавам стерилизатор за шишиња за во микроталасна печка

Стерилизатор марка NUK користен повремено 6-7 месеци. Скоро нов и зачуван. Се користи во микро печка и стерилизира за 5 мин.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 15.12.2015
KAMIONCINJA

Prodavam kamioncinja celosno izraboteni od limenki i plasticni kapacinja. Vo momentot nudam od Skopsko, Zlaten Dab i Coca Cola, no mozam da napravam i od drugi brendovi. Vnatre se stavaat led sijal...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 06.12.2015
Nude kredite između naročito ozbiljna !!


Bok
Ja Rossi SARA odbora financijska sigurnost Quebec, Kanada. Ja odobravati kredite na bilo privatna osoba, tvrtki i udruga, bez utrke i kontinenta željan razlike. Vi koji trebaju hitno financi...

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.11.2015
test

tesstttt1

Цена:1 €

   

Објавен на: 19.11.2015
релаксатор

Релаксатор погоден за користење од 0+, со можност за фиксирање во седечка положба, за лулање, како и батерии за вибрации.

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 10.11.2015
Izrabotka na drveni stolcinja za deca so aplikacii

Izrabotuvam drveni stolcinja za deca so aplikacii vo decoupage tehnika.
Dimenzii na sediste 35cm x 18cm
visina 21cm
soodvetno za deca od 1 do 3 godini.

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 08.09.2015

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 02.09.2015
1Pomoc potreba financiranje novac sanchezaline24@gmail.com


Dobra vecer gospodine / gospodo.
Ja sam kreditiranja žena na raspolaganju pomažu muškarcima i ženama koji trebaju sredstva (novac) za vaše poslovanje ili nešto platiti.
Ja ...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 25.08.2015
ZENSKA BEBESKA KOLICKA HAUCK VO TOP SOSTOJBA PO EKSTRA CENA

Zenska bebeska kolicka od markata HAUCK, donesena od stranstvo, mnogu malce koristena, ekstra socuvana, ekstra cena, mnogu lesna za koristenje, kompaktna so moznost za sklapanje super za devojcence...

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 20.07.2015
detski kondurchinja

Prodavam detski kondurchinja edniot psr se 20ka broj drugiot par se 22ka sandalchinjata so zholto crno i crvenko se broj 29 i se na kegi a drugite sandalchinja se broj 25.Cena na eden par 300denari...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 07.07.2015
bebifon bebe fon

se prodava bebifon br-1 PHILIPS raboti na baterii ili struja bez krcenje i sustenje kupen e vo germanija .

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 07.07.2015
Торта од пелени- поволно

Правиме секаков вид на торти од пелени за повојница, крштевка , родендени ..
Тортата мотор содржи : 2 лигавчиња, еден пешкир , 2 боди, чорапи плави, мече и пелени .
Цената се движи од 150 денари...

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 03.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка