Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Iphone 7+

Prodavam Iphone 7+ 128gb
telefonot e odlicno socuvan
cena po dogovor

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.11.2020
Se prodava samsung galaxy s7

Super socuvan bez ostetuvanja, so full oprema, baterija drzi cel den. Cena 7500 fiksna bez zameni.

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.06.2019
PRODAZBA NA NOVI ORGINALNI MESO BOJA BUBICI 2019

PRODAZBA NA NAJNOVI 2016 GOD. MODELI NA MESO BOJA BUBICI ZA PREPISUVNJE NA ISPITI KOI SE POMALI I SO KRISTALNO CIST ZVUK ZA RAZLIKA OD DOSEGASNITE MODELI KOI SE PRODAVAA. CENATA ZA KUPUVANJE E 1990...

Цена:1.990 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.03.2019
NAJNOVI BLUETOOTH BUBICI BEZ NIKAKVI KABLI

PRODAZBA NA NOVI FABRICKI BLUETOOTH BUBICI ZA PREPISUVNJE NA ISPITI . OVIE MESO BOJA BUBICI SE KORISTAT BEZ NIKAKVI DOPOLNITELNI KABLI KAKO OSTANATITE BUBICI ZA PREPISUVNJE, TUKU SAMO PREKU BLUETOT...

Цена:3.990 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.03.2019
NOVI ORGINALNI MICRO MAGNETNI BUBICI ZA PREPISUVANJE

Novi Orginalni fabricki micro magnetni Bubici za prepisuvanje na ispiti po najniski ceni i dostava niz cela Makedonija!

Bubicite se fabricki izraboteni i testirani so pojacan zvuk, a ne domasno ...

Цена:990 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.03.2019
IZNAJMUVANJE NA ORGINALNI MESO BUBICI ZA PREPISUVANJE 2019 MODEL

PRODAZBA NA NAJNOVI 2019 GOD. MODELI NA iZNAJMUVANJE NA NOVI ORGINALNI MESO BOJA BUBICI 2015 godina MODEL. ZA PREPISUVANJE NA ISPITI SO KRISTALNO CIST ZVUK ZA SAMO 390 den. BUBICITE SE POMALI OD PR...

Цена:390 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.03.2019
LENOVO VIBE C

Se prodava mobilen telefon LENOVO VIBE C,star pola godina,koristen 6 meseci. Bez nikakvi ostetuvanja, so normalno funkcioniranje. Go dobivate so polnac. Telefonot se naogja vo Strumica, do sakanata...

Цена:20 €

Струмица
 

Објавен на: 03.02.2019
Alcatel PIXI 4

Se prodava mobilen telefon ALCATEL PIXI 4 nekoristen,star pola godina. Go dobivate zaedno so zastitno staklo,polnac i originalna maska. Telefonot se naogja vo Strumica, do sakanata lokacija go prak...

Цена:2.000 ден.

Струмица
 

Објавен на: 03.02.2019
Se prodava

Se Prodava nov ne uklucen Huawei p40 Lite
6GB RAM
128GB memory

Цена:9.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.11.2021
iPhone5c

Prodavam iPhone5c dobro sochuvan

Цена:3.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 23.10.2020
Blackberry Priv

Продавам Blackberry Priv (encrypted) работи на сите мрежи со плус 16 gb sd card и лимитирана оригинална маска. Цена: 8.000 мкд. Повеќе инфо за телефонот: https://www.gsmarena.com/blackberry_priv-7587.php

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.01.2020
Се продава користен Iphone 7 plus 32GB Model A1661

- Перфектна состојба.
- Батеријата држи 13h сурфање; 18h повици.
- Правен за амерички пазар (купен од NY Apple продавница за $959).

Цена:399 €

Скопје
 

Објавен на: 26.09.2019
samsung galaxy s3mini

prodavam samsung galaxy s3mini eftino....info 079262007

Цена:40 €

Скопје
 

Објавен на: 18.10.2018
Iphone 6s

prodavam iphone 6s 16 gb neverlock staklo kako nov full pakovanje

Цена:270 €

Скопје
 

Објавен на: 01.06.2018
Mobilen

Prodavam dva mobilni telefoni Alcatel Pixi so validna garancija,dobro socuvani

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2018
PRODAVAM CISTO NOV SONY XPERIA XA

Prodavam cisto nov SONY XPERIA XA siv

Цена:10.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 07.04.2018
PRODAVAM SAMSUNG GALAXY J5 2016

Prodavam cisto nov SAMSUNG GALAXY J5 2016 cisto nov crn

Цена:8.500 ден.

Штип
 

Објавен на: 06.04.2018
Се продава телефон 2000ден Coolpad Torino r108

Се продава телефонот со гаранција, одназад само маска нема.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.03.2018
mobilen telefon

Prodavam nov LenovoK5 zlaten (dve god garancija) i gratis fotrola

Цена:4.000 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2018
Samsung Galaxy S3 Neo

Prodavam Samsung Galaxy S3 Neo. Dobro socuvan i e vo odlicna sostojba.

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.01.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка