Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продаваат бишони

Се продаваат кутриња Bichon frise
По поволна цена 200 евра
Кутрињата се со педигре,книшка,вакцина и прочистени од паразити

Цена:200 €

   

Објавен на: 24.09.2022
ИТНО: БЕСПЛАТНО се вдомува женско куче и мајката

ИТНО: БЕСПЛАТНО Се вдомуваат едно игриво и весело женско кученце околу 3 месеци стари, а и мајката се вдомува. СЕСТРИЧКАТА НА КУЧЕНЦЕТО ЈА ОТЕПАЛЕ ПРЕД 3 ДЕНА. Ќе биде со среден до голем раст. Мајк...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.10.2019
ONLINE ZAJAM PONUDA DANAS KREDIT

Ovim putem obavještavamo širu javnost da nudimo financijskog asistenta uz kamatnu stopu od 3% godišnje i to je 100% osigurano i 100% odobreno. Ako trebate brzu i pouzdanu tvrtk...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 31.03.2022
PODARUVAM ZLATNA RIPKA SO AKVARIUM KUGLA

Podaruvam zlatno ripce so komplet akvarium kugla od 5 litri i hrana
Tel za kontakt 075 747 636

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.02.2022
2000 od 500 000 eura

2000 od 500 000 eura
Zadovoljstvo za 1 sat vremena.
E-mail: dijana.cehic.financial@gmail.com
Whatsap: +33752286579

Цена:2 ден.

   

Објавен на: 18.11.2021
финансиски кредит

Дали имате финансиски проблеми? Контактирајте не и добијте паричен заем
е-пошта: angelavaldez48320@gmail.com

Цена:1 €

   

Објавен на: 07.11.2021
Trebate li zajam?

Mi smo zajmodavac koji nudi zajam pojedincima s niskom kamatnom stopom. Rata zajma za naše zajmove temelji se na mjesečnoj otplati i svi zajmoprimci moraju biti stariji od 18 godina. Akredit...

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 02.09.2021
DO NOT ALLOW COVID19 STOP YOUR FINANCIAL DREAMS, WE CAN HELP YOU


DO YOU NEED A LOAN, OR YOU WANT TO REFINANCE YOUR HOME, PAY OFF BILLS, EXPAND YOUR BUSINESS WITH 3% INTEREST RATE? LOOK NO FURTHER CONTACT Via:Email:indiabullsfinance366@gmail.com Call or add us ...

Цена:10.000.000 €

   

Објавен на: 13.07.2021
RECOVER STOLEN GOODS-PROPERTIES-CARS-MONEY IN SOUTH AFRICA-UK-USA+276307000319

HAVING A TROUBLED LIFE? DON’T WORRY! www.chiefyonani.co.za CONTACT chief yonani on +27630700319 TO HELP YOU SOLVE YOUR PROBLEMS. My spiritual healing powers are going to help you solve y...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 13.07.2021
Ura, siguran, brz, jeftin i pouzdan zajam je za grabiti. 3%

Pozdrav svima širom svijeta. zajam je sada bliže vašem pragu u rasponu od 2000 do 10 milijuna eura u trajanju od 1 do 29 godina uz kamatnu stopu od 3%. prijavi se sada do
e-po&scaron...

Цена:900.000 €

   

Објавен на: 23.06.2021
Prodavam kucarka za kucinja

Prodavam kucarka za kucinja , sredna golemina. Neiskoristena.
2000 mkd,Bobi

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 20.06.2021
3% Siguran zajam za sve

1) Pozdrav, ja sam Olek i radim za kreditnu kompaniju koja nudi do 10 milijuna eura svima u Europi, uključujući Hrvatsku, Srbiju, Zürich, Austriju, BiH, Sloveniju, Latviju, Litvu, Bugarsku i m...

Цена:20.000 ден.

   

Објавен на: 18.06.2021
Bigl štenci plave boje

Na prodaju vrhunski štenci rase bigl u plavoj boji.  Svi štenci su plave boje što je retkost za biglove. Dostupna su oba pola. Roditelji su u našem vlasni...

Цена:1 €

   

Објавен на: 31.05.2021
услуга за заем

Приватен заем
Здраво
Денес, скоро на многу јавни места, можете да најдете флаери со реклама од приватни заемодаватели кои им нудат на потенцијалните должници поволни услови за издавање заеми. Тре...

Цена:1 €

   

Објавен на: 31.05.2021
Masinki za tetoviranje

Dve masinki za tetoviranje za linii i za sencanje novvi

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 11.01.2021
Финансиска поддршка на поединци за сите и за сите

Здраво дами / господа,
Оваа порака ги задоволува поединците, сиромашните, деловните субјекти, деловните субјекти и сите оние на кои им се потребни заеми, особено за да ги извршат своите проекти ил...

Цена:2 ден.

   

Објавен на: 07.12.2020
Продавам пиштол

Продавам пиштол ЧЗ75Б 9 mm исклучиво на лице со дозвола ,цена по договор

Цена:500 €

   

Објавен на: 29.10.2020
Hrana za milenici

https://www.facebook.com/HranaZaDomasniMilenici/?__tn__=kC-R&eid=ARDczVLuWhHbGy-xueL12SLGRd5-G0bsybjGNFFlT7bmGObMXLEl8UNQsnNh5VM_erDSENj1sigbrFo6&hc_ref=ARQUL2S4i5Np-yADW7X26FQU6q2S6Z2_pv_O...

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.09.2020
Boks za kuce

Dimenzii 2m sirina, 2m dolzina, 1.5m visina. Namenet za cuvanje na kuce. Kukjarkata za kuce odi zaedno so boksot gratis.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 25.04.2020
prodavam gulubi

extra gulubi od mnogu sorti. popust za poveke

imam i kjumezarnik za prodavanje

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.04.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка