Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 10.02.2022


Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 08.02.2022
- [ ] Available NIKON D750, NIKON D810,CANON 5D MARK IV,CANON 6D ,NIKON LENSES, SIGMA LENSES (WHATSAPP: +1 780-299-9797 We are wholesaler and professional in exporting various consumer electronic products and related goods.Our main products are DIGITAL CAMERAS and LENS.

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 02.01.2022
Sony PXW-Z150/Sony PXW-Z190/

rnrnWHAT’S IN THE BOXrnSony PXW-FS7 XDCAMrnBody CaprnViewfinderrnEyepiecernGrip Remote ControlrnWireless LAN USB Module (IFU-WLM3) forrnSony VPL-E200 Series Projectorsrn-Wireless Remote Comma...

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 14.12.2021

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 23.11.2021
Sony PXW-FS7 XDCAM WHATSAPP: +1 780-299-9797 

  

Selling Sony PXW-FS7 XDCAM Super 35 Camera System in a great condition. Full Options and never faulty before.Lens are 100% great and the camera is clean. The Camera is in perfect co...

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 20.11.2021
SALE:Yamaha Tyros 5, Pioneer DJ CDJ 2000,Pioneer DJ CDJ-900 Nexus,Korg PA4X..+1 780-299-9797

Email: KobyRohu@net-shopping.com
WHATSAPP: +1 780-299-9797

We are a large musical instrument trading company, who enjoyed good reputation for many years.all brand new models of Musical instrum...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 23.10.2021
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка