Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam Samsung Galaxy S6 edge

Telefonot e vo odlicna sostojba
Star 1 godina i 4 meseci

Цена:18.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2017
Prodavam Samsung S5

Prodavam Samsung S5 kupen pred 1 mesec. Malku koristen. Bez nikakvi problemi zabelezani dosega. Moze da se vidi i proveri kako raboti. Ostanati se 11 meseci garancija.

Цена:18.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.06.2016
Samsung I9100 Galaxy S II Виктор-075/597-961

NETWORK Technology
GSM / HSPA
LAUNCH Announced 2011, February
Status Available. Released 2011, April

Цена:4.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 24.09.2015
Samsung Galalxy Alpha 32GB Neverlock

-Телефонот е Neverlock
(работи на сите мрежи)
-Телефонот е во одлична состојба може да се види и на сликите без никакви гребнатини
-Со телефонот следуваат сите работи кои ги имаше како купен

Цена:7.000 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 13.04.2017
Samsung Galaxy A3 2016

Se prodava nov Samsung Galaxy A3 vo kutija ne vlucen niednas zemen od T-Mobile

Цена:12.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.12.2016
Se prodava Samsung Galaxy VR

se prodava nov samsung galaxy vr kako vo prodavnica, pod garancija.
cena na novo 9000 denari.

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.12.2016
LG G3 2GB RAM so 16GB i 16GB microSD

LG G3 - 2GB RAM, меморија 16GB + 16GB microSD. 5.5 инчен екран. Gorilla glass 3. Android v6.0 Marschmallow. Камера 13MP/2.1MP. Батерија 3000 mAh.
1 Сив + 1 Златен
Користени 2 години, одлично сочу...

Цена:7.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.12.2016
Alcatel PIXI 4

telefonot e neodpakovan komplet zemen od VIP
21.11.2016 kupen od VIP
Alcatel PIXI 4...
ZA Podetalni informacii javete se na 070302315. neno

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.11.2016
BlackBerry LEAP

Telefonot e vo odlicna sostojba koristen samo 1 mesec. Kupen vo T-Mobile seuste pod garancija bez niedna grebnatina. So telefonot zaedno se site raboti koi sledat kutija, polnac i slusalki.

Цена:150 €

Битола
 

Објавен на: 24.10.2016
мобилен

Се продава нов неупотребен исправен Alkatel PIXI 4(5).

Цена:4.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 21.09.2016
iPad Mini - АКЦИЈА

Се продава iPad Mini 1, Black, 16gb, WiFi, Во одлична состојба.

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.09.2016
Mobilen LenovoS90 prodavam

Prodavam mobilen telefon lenovoS90 star 1 mesec so garancija bez nikakvi nedostatoci.

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.07.2016
ПРОДАВАМ ПОЛОВНИ ТЕЛЕФОНИ

ЧЕТИРИ ТЕЛЕФОНИ ПОЛОВНИ: ЦРН SAMSUNG GALAXY YOUNG 2, БЕЛ ALCATEL One Touch 720, БЕЛ SONY XPERIA - E C1505 и БЕЛ LG - GS 290.
КОРИСТЕНИ СЕ сите прлично КРАТКО време, НО ЗАЧУВАНИ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТАТ...

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2016
Prodavam alcatel Pixi 3

alcatel Pixi 3 nov neotpakuvan,kupen pred 2 nedeli

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2016
Se prodava NOV Nokia Lumia 630

Se prodava nov Nokia Lumia 630 raboti na ONE Mrezata no moze lesno i eftino da se dekodira i da raboti da na site operatori.

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.04.2016
Nokia

Prodavam Nokia X3-02 Touch and Type, koristen eden mesec,bez maana.

Цена:2.100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.12.2015
Sosema nov Samsung Galaxy S4 bez grebnatinka.!

PRODAVAM SOSEMA NOV SAMSUNG S4 BEL.SO GARNCIJA.BEZ GREBNATINKA I 100% BEZ MAANA. MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME DO 22.00!!DOKOLKU IMA NEKOJA ZABELESKA VI GI VRAKAM SITE PARI.078456689

Цена:199 €

Охрид
 

Објавен на: 20.11.2015
Iphone 4s neverlock 32gb,radio so cd charger za 6 cd originalno od passat b6, drembox 7020 si i germanski chip za tjuning na passat b6 pd

se prodava iphone 4s 32gb neverlock so jailbreak i instaliran navigon so kompletni mapi za evropa 10500 den ,originalno cd radio za passat so vgraden cd charger 4500 den dreambox 7020 si 1500 den i...

Цена:10.500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 26.08.2015
Продаја за мобилне телефоне свих паметних врсте

Мобилни телефони свих врста и произвођача, продаја нових и половних, Аппле иПхоне 5С, 6,6 плус, жеље, М7, М8, М9, ЛГ Оптимус, Г2, Г3, Г4, Нокиа Лумиа, Нокиа, РАЗР, купина, Алцател ОТ , идол, Сони Е...

Цена:500 €

Берово
 

Објавен на: 17.08.2015
Prodavam ili menuvam i MultiPad Prestigio

prodavam ili menjam MultiPad Prestigio ,kupen od hendy...mn malce koristen.....so garanten list...
ili menjam za nekoj smart telefone so android sistem....
javete se,za cenata ne e prob da se do...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка