ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PREVOZ EVFTIN BEZBEDEN CELA MAKEDONIJA I EVROPA !!!

PREVOZ NA MAX 4 PATNICI NIZ CELA MAKEDONIJA I EVROPA !!! EVTINO , BEZBEDNO I SIGURNO !!! Tel za kontakt 078 346 177 !!!

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2018
СЕ ПРОДАВА OPEL ASTRA 2.0DTL 16v

Se prodava / zamenuva OPEL ASTRA 2.0DTL 16v -
60kw / 82ks - 1998 godina
- Registrirana do oktomvri 2018
- Napraven servis pred 500km

Цена:1.800 €

Opel Astra
1998
Македонски Брод
263000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 24.06.2018
Мазда 3 Сседан

Возилото е регистрирано до 06.2019. Има зелен Картон. Комплет алуминимски/челични фелни со нови гуми Michelin Primacy3-Летни и Nokian WDR4-Зимски. Плинот е атестиран со локација за полнење под капа...

Цена:10.000 €

Mazda 3
Скопје
91500 km
Бензин+Плин
4-5 врати
105 кс
 

Објавен на: 20.06.2018
AUDI A6 3.0 TDI QUATRO

Se prodava AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 2005 god. so pominati 230000 km, voziloto e od Germanija i redovno e servisirano so original delovi.
Socuvana e perfektno, enterierot e so sportski sedishta
Rach...

Цена:8.600 €

Audi A6
2005
Скопје
230000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.06.2018
SE PRODAVA DAF CF430 I CISTERNA LINDER

Vlekachot e DAF CF430 2003 god.
Cisternata e marka Linder, 2000 god.
Registrirani se, vo celosno ispravna sostojba, odrzuvani i so novi gumi.
Gi poseduvaat site potrebni sertifikati.

Цена:По договор

Дизел
2003
Скопје
Чиста документација

Објавен на: 29.05.2018
PREVOZ EVFTIN BEZBEDEN CEL BALKAN I EVROPA !!!

Prevoz na 4 lica max. Eftino, povolno i bezbedno cel balkan i evropa!!!

Цена:60 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.05.2018
Се продава Renault Scenic

Се продава рено сеник 1.5 dci 2008 год.
Регистрирана до 13.04.2019
Мала потрошувачка 5л градска
Колата е редовно сервисирана

Цена:По договор

Renault Scenic
2008
Скопје
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 28.05.2018
Opel Omega

+al.bandazi 17ki
+folii

Цена:1.250 €

Opel Omega
1994
Скопје
250000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 28.05.2018
Продавам комбе Мерцедес-Бенз 412Д

Продавам комбе Мерцедес-Бенз 412Д,произведено 1997 година,товарно,фургон,со хидраулична рампа позади,сервисирано,во работна состојба,регистрирано до 09/2018 година,носивост 1450 кгр.

Цена:6.000 ден.

Дизел
1997
250000 km
Скопје
Радио касетофон
 

Објавен на: 16.05.2018
Се продава

Се продава чопер Venox 250 cc
Прва регистрација 2008 год.
Чоперот е скоро нов, не многу возен со мали модификации на изгледот.

Цена:По договор

2008
Куманово
 

Објавен на: 06.05.2018
Se prodava FORD kabriolet STREETKA za 3.333 evra

Edinstveniot Ford sto e proizveden od fabrikata Pininfarina i dizajniran od Carrozzeria Ghia od Torino. Limitirani 40.000 parcinja proizvedeni od 2003 do 2005 godina, sto mu ovozmozuva na StreetKa ...

Цена:3.333 €

Ford Streetka
2004
Скопје
120000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 02.05.2018
prodavam bmw118d

Prodavam bmw 118d so 5 vrati.Voziloto e redovno servisirano posleden pat na 01.03.2018. Siva metalik boja. Registracijata e do 31.12.2018 godina.
ima 4 -ri zimski,letni gumi.
Cena po dogovor

Цена:По договор

Bmw 118
2008
Скопје
158000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 01.05.2018
Opel zafira 1-9 cdti 2006

Semejno vozilo vo odlicna sostojba
Napraven golem redoven servis ..smeneti site kaisi zategaci vodna pumpa ulje filtri nov akumulator dve novi gumi.ful oprema tempomat kozni sedista al bandasi I ...

Цена:4.700 ден.

Opel Zafira
2006
Скопје
160000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 25.04.2018
Продавам Kia Sportage

Марка возило: Kia Sportage
Поминати километри: 62000 km
Гориво: Дизел
Врати: 4-5 врати

Цена:15.000 €

Kia Sportage
62000 km
Дизел
4-5 врати
2000 кс
Клима

Објавен на: 17.04.2018
Citroen c3 Tiptronic

Citroen c3 1.6/16v benzin G:2003 90000 km so garancija so servisna kniska Poluautomatik menjac + - 
Kolata e donesena od Ch

Цена:3.000 €

Citroen C3
2003
Скопје
90000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 13.04.2018
se prodava peugeot 406 dizel

se prodava peugeot 406 dizel. kolata e vo perfektna sostojba, redovno servisirana i odrzuvaana. moze da se proba vo sekoe vreme

Цена:1.150 €

Peugeot 406
1996
Куманово
Дизел
4-5 врати
Клима

Објавен на: 06.04.2018
renault clio 1.5 dci

Се продава Renault Clio 1.5 dci 2007. Многу ниска потрошувачка (3.5л/100км) 3 врати, cruse control клима мануелен менувач.
4200 Euro со алуминиумски фелни
3800 Еуро без алуминиумски фелни

Цена:3.800 €

Renault Clio
2007
Прилеп
110000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 03.04.2018
Hitno Prodavam Hyunday Pony

Prodavam hyunday pony vo odlicna sostojba 1992 god centralna brava soncev krov ima 4 novi gumi pali vozi registrirana do 20.10.2018

Цена:800 €

Hyundai Pony
1992
Скопје
250 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 01.04.2018
Lexus IS 250

Се продава Lexus IS 250, V6, 2.500 ccm, 204-ks, купен од Тојота Скопје, редовно одржуван кај нив со целосна историја. Колата е во извонредна состојба, гаражирана, сочувана, поминати 84.000 км.
Ав...

Цена:11.800 €

Lexus IS 250
2008
Скопје
84000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 16.03.2018
Delovi za mazda 6 - 2004

Delovi za mazda 6 - 2004 - 120 hp CITD i BANDASHI/GUMI 215/45/18

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.03.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка