БАРАМ ВОЗАЧИ Ц И Е

ЦЕНА: 2200 €

БАРАМ ВОЗАЧИ Ц И Е


Барам возачи од категориите Ц и Е за работа во ЕУ
Бугарската компанија, со седиште во Шпанија, плаќа 2100 - 2200 € редовно, бесплатно сместување, лесни приколки со една рачка за прозорци,
телефон :+34 654 113 757
Христо
можете да контактирате со вас на whatsapp, viber
договор за работа и поправете европски документи
hristobe@yahoo.esИме:
Град:
Tudela
Телефон:
00 359 87 6165040
Објавен на:
10.12.2019

ЦЕНА: 2200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
HRISTO Benov
Град:
Tudela
Телефон:
00 359 87 6165040
Објавен на:
10.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка